Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

Ayni sey tabi.

Ulke insani takim tutar gibi siyasi parti tutuyor. Ne takimi ne partisi elestirilsin istemiyor.

3 temmuza kurgu diyen adam 21 aralik icin yolsuzluk diyor. Baya baya ayni seyler.

Mehmet ekici icin 2.5 m istedi ts, paraniz cikmadi vermediniz.

Senin kullandigin uslup sectigin kelimelerdeki alt metin "beşiktaşlılar gelmis ağlıyor" olduğu icin oyle yazdim.

Karşınızdakinin akli ile alay etmeye calismayin lutfen
Sosyal ağlarda paylaş

*alakasız şeyler

*transfer sürecinde transfere taş koymak için neler yapıldığı tüm kamuoyuna malum oldu.

*kimsenin zekasıyla dalga geçmiyorum. her fenerbahçe haberinde beşiktaşlıların fener başlığına doluşması insanda "acaba ucu beşiktaş'a mı dokunuyor?" diye sorgulatıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

*Alakalı seyler.

Ortada bi dümen ya vardir ya yoktur.

Tuttuğun takim yapinca savunmak, oy vermediğin parti yapinca sallamak (ya da tersi) olmaz. Sonra neden gelişmiyor...

*Nereden duyduk Beşiktaş in isi karıştırdığıni ? Hangi kamuoyu, fenerli medya mi ? Haber calan ahmet ercanlar mi ? Aziz'in parali kalemleri mi ?

Ts baskani cikti parasi su versinler satalim dedi. Besiktas baskani bizle ne alakasi var kimi isterlerse alsinlar dedi kime inanalim ?

*Yazdigin mesajda dedigim seyi algıladığım icin oyle yazdim. Hem pis isler yapacaksın hem hakkinda konuşmayacak kimse. Oldu baska ?
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

yillar gecmis forum hala applevodka gibilere laf anlatmaya calisanlarla dolu lan, ne aci.

bana laf anlatmaya çalışan yok.

ben laf anlatmaya çalışıyorum.

ben fenerin yaptığının ne olduğunu anlatmaya çalışıyorum, adamlar savunmaya geçip amalar ile başlayan cümleler kuruyor.

senin gibi adamın aradaki farkı görmediğini düşünmüyorum, laf söylemiş olmak için söyleme pls
Sosyal ağlarda paylaş

Feyenoord Teknik Direktörü Giovanni Van Bronckhorst, Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Robin van Persie hakkında flaş bir açıklama yaptı.

Hollanda basınına konuşan ve tecrübeli golcü için Fenerbahçe ile görüştüklerini doğrulayan genç teknik adam, "Umarım yeşil ışık yanar. Robin'i tabii ki tanıyorum. Eğer onu Şampiyonlar Ligi'nde kullanabilirsek, güzel olur" ifadesini kullandı.

http://www.ajansspor.com/futbol/haber/21-07-17/165475/sevillada-gencleri-kadrosuna-katmaya-devam-ediyor

Biraz para gelirse iyi olur ..
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

bu sene 35 milyon euro'luk satış yaptı feyenord. paraları var isterlerse verirler.

işte manyak mı neden versin. satış farklı bişey maaş bütçesine bakmak lazım. ilk 11 bütçesi 20m falandır max bence. türkiye'dekini karşılaması için 12m sadece rvp'ye vermeleri lazım. hadi feragat etti, olsun sana 7-8 m. sanmam ki bir hollanda kulübü o paraları rvp'ye versin. kuyt 2-3 m'a falan oynuyordur heralde örneğin.

Edit:

Bir de 1 ay öncesinin falan haberi bu yabancı sitelerde şimdi baktım da, çok ümitlenmeyin yani.
Sosyal ağlarda paylaş

para kazanmaya gitmiyorlar ki bu adamlar ülkelerine, çıktıkları takımlarda vs. emekli olmaya gidiyorlar.

kuyt yanılmıyorsam 1 milyon euroya falan oynuyordu orada. fener'den 2.5 alıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

RVP'de oralarda bu paralara zaten oynamaz. maks 1-1.5 falan alır. gider yani.

ama işte 3-4'ten fazla vermez feyenoord. paralarının olması önemli değil. hollanda takımları öyle ekstrem para saçmazlar, saçamazlar.

geçen sene bakmıştım, değişmedi zaten de 5 milyon üstü 30 yaşını geçmiş tek adama para verdiler o da michael laudrup'a 33 yaşında 7.5 milyonu bağlamıştı ajax.

ondan sonraki en yakın transfer roy makaay, 5 milyon euro.

makaay'dan sonra 30 yaşını geçipte 1.5 milyon eurodan fazla bonservise transfer yapan adam yok. bu adamlarda yani döneminin en formda zamanlarında emekliliğe geldiler, düşmüşken değil.

bi 3-4 koparsa bile büyük şans fener için.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada hakan cinemre'de 1.5'a gitmiş göztepe'ye.

buna da çok laf ediyorlar ama normal bana kalırsa. hakan çok iyi çocuk maç tecrübesi olmamasına rağmen. yani bi tık fazla verilmiş, göztepe normalde para saçmazdı ama geçen sene eskişehir'in maçlarında çok tok oynuyordu.

tamer hocanın onayı olmasa zaten almazlardı. stoper eksikleri çok vardı, eskişehir'deki çıkışını süper lige adapte edebilirse çok iyi iş yapar diye düşünüyor olabilirler.

1.5 milyona gayet alınabilir risk.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

kuyt 2.8 alıyormuş.

van persie de öyle 2m'a gitmez yani adam 34 yaşında, 1 yıl daha feneri emer, sonra gider feyenoord'da yine emekli olur.

Edit: abi şu durumda van persie'yi beleşe alıp 4-5 verirse feyenoord, altında bit yeniği aranır, fener'e 3-4 verilmesi ney?

Yani Hollanda'lılar biraz garip ya, biraz PR için bu tip transferleri kovalıyorlar. Kuyt'ın oraya gitmesi falan büyük olaydı Feyenoord için. Şampiyonlukta büyük rol oynayacağı, bu kadar efektif olacağı vs. hayal bile edilemezdi tabii de onun için alınmamıştı zaten.

Çok Hollanda takımı yapıyor bu olayı, çoğu Hollanda bazlı adamda gidip orada futbolu bırakmak istiyor. Bu yüzden bayağı yardımcı oluyorlar kulüplere.

Olmaz iş değil yani maaş olayı. Ama işte bonservis olayı sıkıntı. Hollanda kulüpleri çok ekstra işler dışında para saçmaz. O parayı saçıyorsa da üstüne kar edip satabileceğine inanırsa saçar ki genelde %90 ederler o karı.

RVP'ye o yüzden 3-4 bile iyidir diyorum verirlerse ki vermezler bence. Verirlerse göt olurum asdfds
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

bu arada hakan cinemre'de 1.5'a gitmiş göztepe'ye.

buna da çok laf ediyorlar ama normal bana kalırsa. hakan çok iyi çocuk maç tecrübesi olmamasına rağmen. yani bi tık fazla verilmiş, göztepe normalde para saçmazdı ama geçen sene eskişehir'in maçlarında çok tok oynuyordu.

tamer hocanın onayı olmasa zaten almazlardı. stoper eksikleri çok vardı, eskişehir'deki çıkışını süper lige adapte edebilirse çok iyi iş yapar diye düşünüyor olabilirler.

1.5 milyona gayet alınabilir risk.

nerde okudun? baktım da nette göremedim.

eğer hakan'ı satarsa fener büyük aptallık eder.

maç tecrübesinden kastın da süperlig sanıyorum. çünkü sadece eskişehir değil adana demirde de hayvan gibi top oynadı, iyi pişti oralarda.

inşallah gerçek değildir, yazık olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Applea çok laf etmişsiniz ama Boluspor konusunda gayet haklı tepki göstermiş adam. Demagojiye falan gerek yok, göstere göstere dalavere çevirmiş fb. Buna temiz demek insanı aptal yerine koymaya kalkmak olur. İlla Azizin elinden ıslak imzalı dilekçeyle mali kriter tutturmak için yaptık belgesi istemenin anlamı yok, 2+2=4. Fb'nin yakın geçmişteki ilk transfer cinliği de değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...