Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Ne Ardasi abi deli misiniz. Gelecek gene secdeye yatmalar onlar bunlar. Kaptanligi alacak. Kimya var demiyorum ama olani da bitirir o. Selcuk takima girmeye baslar.
Belhanda'ya pas atmamalar filan, bunlarin hepsini beklerim nedense.

Su an tum spotlight BJK uzerinde oyle birakmak lazim sakin sakin isini yapacaksin. Arda gelecek bir gun kebapci acacak bir gun iskembeci bir gun sinema kapatacak filan. Boyle seyler saha icini de bozuyor.

Bilmiyorum ben mi abartiyorum da su an gerek yok Arda'ya.

Aynen Volkan Sen gelsin Arda yerine.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Ne Ardasi abi deli misiniz. Gelecek gene secdeye yatmalar onlar bunlar. Kaptanligi alacak. Kimya var demiyorum ama olani da bitirir o. Selcuk takima girmeye baslar.

Su an tum spotlight BJK uzerinde oyle birakmak lazim sakin sakin isini yapacaksin. Arda gelecek bir gun kebapci acacak bir gun iskembeci bir gun sinema kapatacak filan. Boyle seyler saha icini de bozuyor.

arda iyi olabilir de hakkaten şunlar da olabilir

devre arası gs 5. sırada falan olursa kesin kurtarıcı sıfatıyla getirir gs ama hahahah

volkan şen bursaya geri transfer oluyormuş zaten 38. kez
Sosyal ağlarda paylaş

Dün takım aktı gitti ama skorerlikte özellikle deplasmanda ikinci bir skorer lazım ilk 11'de. Belhanda-Ndiaye-Fernando orta sahası adam yer, iyi pas yapar ama skora katkısı kısıtlı, Ndiaye ve Belhanda dikine de oynadığı için geçen seneki Fenerbahçe'nin stabil orta sahası gibi olmaz asla ama bu 3 adam ligde toplam 15 golü zor aşar. Feghouli akan bir winger değil Bruma gibi, 6 gol civarı atmış hep ligde. O yüzden sol kanatta oynayacak adamın skor katkısı vermesi şart, sırf Gomis'e yüklenilmez.

BJK'de mesela Negredo teklese yedekten skor yapacak bir Cenk var, Talişka falan zaten direkt kaleye odaklı.

O yüzden ya Sinan'ı kazanıp sola çakacaksın ya da transfer yapacaksın, tabii bu isim asla Arda olmamalı
Sosyal ağlarda paylaş

Raylen said:

Sotto said:

arda iyi olabilir de hakkaten şunlar da olabilir

devre arası gs 5. sırada falan olursa kesin kurtarıcı sıfatıyla getirir gs ama hahahah

volkan şen bursaya geri transfer oluyormuş zaten 38. kez

Devre arası falan gelirse takım düşüşe geçtiğinde toparlayan ekstra adam olabilir. GS sezonu erken açmanın meyvesini yedi. Bilic zamanı Beşiktaş da böyle giriyodu sezona ama sezon bitmeden takımın benzini bitiyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

Kadro derinliğinde hala sıkıntı var ama tek kulvarda gitmenin avantajıyla şampiyonluk gelebilir. Fernando-N'diaye orta sahası hakikaten Selçuk-Tolga sonrası iyileştirme veya geliştirme olarak nitelendirilemez. İnanılmaz bir kalite artışı gelecek. Sneijder'in oyun görüşü ve pas kalitesi tartışılmaz Belhanda ile kıyaslayınca, fakat Belhanda da dikine gidiyor, N'diaye de arkadan bu şekil gelebiliyor. Muhtemelen Abdullah Avcı vb. rakibe göre taktik değiştiren TD'ler buna göre çift DMC önlem alacaktır fakat ben ortadan dikine giden takım görmeyi özlemişim. Baya ekmek yeriz
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Abi gs onde ne oynadi anlayabilen var mi bu arada?

4-1-5 gibiydi, hani adamlar zeki cevik falan olunca olay free role mu oluyo nedir

Top rakipteyken 4-2-3-1 veya 4-3-2-1 (Belhanda daha geride durdu özellikle başlarda rakibi tartarken), top kendisindeyken 3-3-3-1 oynadı.

Cafu ve Roberto Carlos dönemi Brezilya milli takımı taktiği işte, iki bek ileri çıkıp kanat oluyor, orta sahadaki çakılılardan biri defans göbeğine 3. stoper olarak kayıyor, gerçek kanatlar da daha içeriye kat edip ofansa çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sinan gümüş ün menejeri kimse onu döverek kovmalı ya.adam kendisini ronaldo zannediyor, taraftarın yuhlaması da gayet normal.götü göbeği de baya salmış adam bu yaşta.baya iyi potansiyeli vardı ama klasik türk oyuncusu işte 3-4 maç iyi oynayınca hemen havalara girmiş.sene sonu anadolu kulüplerinin yolunu tutar.

belli ki ciddi bir teklifte gelmemiş yoksa menejeri çıkar ağlardı
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

Aynen ya Fatih Terim döneminde Eboue, Elmander, Ujfalusi, Baroşlu takım da dikine oynardı hep. İzlemekten keyif alırdım. Son 2 yıldır belki 5 maçını ancak izlemişimdir Galatasarayın. Tabi ben direk futbol izlemekten uzaklaştım, onun da etkisi vardır. Güzel oyun olursa izleriz.

Aynen. O işin kompetanı Melo'ydu. Topu rakipten kurtardığı an boşluğu bulunca çok iyi kontrollü mesafe bırakarak topu ileri sürerdi. Ters diagonal pas falan inanılmazdı adam kaçırması. Fernando'da da var bu özellikler, Melo kadar çabuk değil sadece, bakalım görelim. Ama N'diaye her türlü Belhanda ile çift 8 numara ile denge bozar maçlarda
Sosyal ağlarda paylaş

khalad said:

Celtics said:

lens 30 yaşında adam. kalite olarak badou seviyesinde diyebiliriz. yaş farkından dolayı 200-300 bin euro fark normal. zaten ndiaye de en az 2 almalıydı, bence 2.25 falan makul olurdu ndiaye'ye. ama dün baktım ali ece 1 milyona ndiaye oynamaz mı falan diyor. hangi dünyada yaşıyorlar ya, bir de aklı başında yorumcu diye dinliyoruz.

lens'le bir tutmuş osmanlı'nın harem ağasını ya adam helal.

Bu daha fragmandı. :)o
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene ilk 2 maçtan sonra eren'i dünyanın en iyi golcüsü

tolga ciğerci'yi de orta doğu ve balkanların en iyi orta sahası ilan ettiniz,
4. haftada rikerink bey diyeceksiniz, 24. haftada rikerink bye diyeceksiniz oldu.

acele etmeyin bence ama siz bilirsiniz tabi..

3 büyükler arasında en iyi ışığı gs verdi, skordan ziyade oyunu ile.
gs orta sahası cidden çok göze hoş göründü dün akşam, devamlı pres, alan daraltma, pas kanallarını kesmeler, çok hızlı hücuma çıkmalar falan ama karşıdaki takımın vasatlığı gözünüzü kör ederse, hayal kırıklığı seviyesi büyük olur.

dostane bir uyarı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...