Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

saçmalamayın abi olaylar bu kadar sıcak iken gs başına hayatta geçmez.hemde gs bu haldeyken çok zor ihtimal

bir sonra ki seçimde gelecek başkanın seçim kozu olur ve gelir.bu sene değil ama seneye kesin yeni hoca ft.devre arasına kadar tudor kovulur yerine eski bir gs oyuncusu getirtirler sene sonu onu kovar yerine ft getirilir tamamdır işte

bu senaryoyu 2 kere yaşadık zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

hemen gelmez abi zaten. gs fikstürüne göre üst üste 2-3 puan kaybı alınırsa, en kötü ihtimal 6. haftadaki bjk maçında kötü bir skor gelirse direkt getirirler imparator'u.

transfer dönemi bitene kadar tudor'a dokunmazlar zira dursun başgan için harika bir paratoner şu an kendisi.

This.
Dursun çaresiz kalımca sıkı bir kontrat yapıp gelir terim. Yeni grlecek yönetim arda ve kebapçı baskını sonrAsı direkt terimsiz planlar yapması olası. Ama dursun mecbur sdfgh
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Mete gecsin o zaman milli takimin basina..

Ilk mac ne vardi hakemlik bu arada ? Goller dışında silmişim maci kafamdan.

Bunak denizli gibi ince ince doğrandik deme ama plss

Bjk gs maçlarını baz alıyosak Muslera geçmeli 2 senede 200 tane kurtarmıştır toplamda.

Ben başka bişey dedim ama. Göze alıyor mu dedim? Tabii ki maçlarda 3 sonuç da mümkün. Ama olası Şenol Güneş mağlubiyetini göze alabilecek mi?
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

applev0dka said:

Mete gecsin o zaman milli takimin basina..

Ilk mac ne vardi hakemlik bu arada ? Goller dışında silmişim maci kafamdan.

Bunak denizli gibi ince ince doğrandik deme ama plss

Bjk gs maçlarını baz alıyosak Muslera geçmeli 2 senede 200 tane kurtarmıştır toplamda.

Ben başka bişey dedim ama. Göze alıyor mu dedim? Tabii ki maçlarda 3 sonuç da mümkün. Ama olası Şenol Güneş mağlubiyetini göze alabilecek mi?

tabi 3 sonuçlu maçlar canım.

futbol mucizeler oyunu, en yakın örneği 1-1 biten beşiktaş-fener maçı işte.

fener gibi takımlar bile mucizeyle bile olsa gelip gol atabiliyor, bu durumu göz önünde bulundurarak karar verirse hata yapar ama fatih hoca..

öyle mucizeler 40 yılda 1 olur ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...