Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

valequenta said:

sen beni alintilamasana genc. hele agzin doluyken 'torofotor folno sodooofof' filan diye hic alintilama.

kufur edip edip banlanip gelip bana bulasiyorsun.

yukarda Esh'in kazma demesinden rahatsiz olmuyorum misal. senin her kelimenden niyetin belli.
abi futbolla alakam yok, ekşide galatasaray başlıklarını görünce bir miktar gsray kağıdım olduğu için okuyayım durum ne diye buraya da bakayım dedim. Bu adam ne lan? Paticik'te böyle kahveden direkt transfer bir adam olduğunu bilmiyordum ahahahahdhsh.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

valequenta said:

sen beni alintilamasana genc. hele agzin doluyken 'torofotor folno sodooofof' filan diye hic alintilama.

kufur edip edip banlanip gelip bana bulasiyorsun.

yukarda Esh'in kazma demesinden rahatsiz olmuyorum misal. senin her kelimenden niyetin belli.

Selam

Sonon noyoton bollo

Iyi forumlar

apple,
seni ne zaman
görsem..

sonradan görme
zenginler
gelir aklıma....

hani onlar da şey gibidir ya,
biraz. sen gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

abi futbolla alakam yok, ekşide galatasaray başlıklarını görünce bir miktar gsray kağıdım olduğu için okuyayım durum ne diye buraya da bakayım dedim. Bu adam ne lan? Paticik'te böyle kahveden direkt transfer bir adam olduğunu bilmiyordum ahahahahdhsh.

PhD sipeyskeyk gsray hisseiyle sana hayatta başarılar. Sen kahveye gitme bu vizyonla sakın.
Sosyal ağlarda paylaş

konya da 1-2 aydır menajerliğe başlayan bi arkadaşım var, amatörlere vs. çalışıyor doğal olarak şuan da işte kutlama vs. ayağı öncelikli işte yapabilirsem birkaç bağlantı kurayım diye ukrayna'ya gitti 2 haftadır orada sdafsdf

şans eseri orada ukrayna'nın en sağlam menajerlerinden biriyle tanışmış. bayağı tecrübe paylaşımı, muhabbet vs. derken lucescu'nun yakın arkadaşlarından biriymiş de eleman ve bu sene ya bjk'de ya da gs'de göreve başlayacak demiş.

yemiş midir, dalga mı geçmiştir ya da ön görü müdür sadece bilemem ama bjk'de sportif direktörlükten başka bir şey yapamayacağına göre gs'de TD olarak beklemeye başlayabiliriz.

tabii eleman doğru konuşuyorsa sdafasds

edit

Dalga geçtik biraz arkadaşla bizim grupta da, dedik yiyip içtin kafan güzelken Lucescu bize gelecek falan mı dedin karılara diye de şunu postladı

https://i.hizliresim.com/okVdQb.jpg

bayağı şey anlattı diyor ukraynada sistemin nasıl işlediğiyle falan sadfsad türkiyedeki işlerini anlatmış, bayağı kazık yemiş nefret ediyormuş falan.

Boyko, Karavaev, Kobakhidze falan hepsinin menejeri bu adammış.

Şu Gent'e giden Malinovsky'yi de Fener çok istemiş, beş katını önermişler ama eleman TR'ye gelmem diyip oraya gitmiş vs...

Sosyal ağlarda paylaş

gs kadrosu çöp değil ki, belki şampiyonluk zor ama iyi td ile iyi iş yaparlar.

sıkıntı lucescu'nun futbol mentalitesi vs. çağ dışı kaldı artık. zenit'te gördük yani, futbolcularla bile geçinemiyor artık. mantıklı tercihler yapamıyor vs...

yani kurtarıcı olarak lucescu getirilmesi bayağı saçma olur son zenit macerasından sonra. shaktardaki vs. adamla zerre alakası yoktu orada.
Sosyal ağlarda paylaş

sneijder üzdü. belhanda'yı almasalardı da sneijder'in etrafında adam gibi kadro kursalardı. semih falan gönderilince acaba mı dedim ama bu yönetimden bir bok olmaz. yasin ve selçuk ile bitmez bu sezon.

belhanda daha topa dokunmadan taraftarın önüne atıldı. böyle basiretsizlik olmaz. adam 2 maç kötü oynasa yuhlanacak. onun da suçu yok ama ne diye forma al ver yapıyorsunuz daha adam kesin olarak gönderilmeden.

tam bir gerizekalı yönetim. olcan adın'a 3 milyon ödeyeceklermiş bir de sdfsd.
Sosyal ağlarda paylaş

olcan'a yapılan savunma çok iyi ya.

bizden x alıyor, bizden sonra yıllık 750.000 euroya anlaştı. demek ki biz de 2 sene karşılığında 1.5 milyon euro vermek zorundayız.

adamlar ondan sonra cezayı yemiş SADSADAS

edit:

said:
"Bir önceki yönetim, futbolcu Olcan Adın'la 1.6, 1.7, 1.8 ve 1.9 milyon Euro gibi kabul edilemez sözleşme şartlarında anlaşmıştı. Sözleşmesi feshedilen oyuncu bu parayı hak ettiğini düşünüyorsa neden Akhisar'a 250 bin euro'ya imza attı" diyerek 2 yıl için Olcan Adın'a 500 bin Euro ödenmesi gerektiğini ifade etmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

Mariano iyi adamdır bu arada ya, niye Karabük olsun.

Bence GS transferleri harcamalardan, maaşlardan vs. bağımsız gayet iyiler. Her transfer TR şartları için gayet üst düzey bana kalırsa ve bayağı fark yaratır doğru düzende.

Bence sadece gereğinden, olması gerekenden daha çok para harcanıyor ki bu şahsen BJK'nin ve FB'nin işine gelir asdfasd

Çok para harcanması transfer edilen adamların kalitesini veya beklentileri etkilemesin. Belhanda gibi istikrarsız bir keko mesela 8 milyon euro etmez ama oynamaya karar verirse ve oynarsa 15-20 milyon euroluk bi kalite olduğu gerçeği değişmez mesela atıyorum.

Ama işte oynamıyor Belhanda düzenli öyle, 4-5 maçta bir. Derbide CD çaksa yeter GS taraftarına gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

belhanda çoktan bitti ya. zaten klasik faslı mental olarak düşük, şu 10 numara muhabbeti iyice bitirdi kendisini aslında suçlunun yönetim olmasına rağmen. sürekli sneijder ile kıyaslanacak ve o performansı veremediği sürece mental olarak daha da düşecek. ki öyle bir performans verdiği bir sezon felan da yok hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...