Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altcoin Genel

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

abi fx'te iyi kötü bir regülasyon var. TR de daha önce yokken bile en azından yurtdışını takip ediyorduk, kim ne alıyor, nasıl pozisyonluyor göüyordum grafik oku et kaldı ki grafiklere stock markete göre çok farklıydı.

bu btc cidden başka bir şey dump&pump işte başka olay yok. birileri çok fena para döndürüyor kapalı bir grup altında.
Sosyal ağlarda paylaş

oke update geçiyorum

STRAT fazla zayıf, bugün 2 tane süper haber patlattılar (mobil app, microsoft azure certificate) ama çıkıp indi. doğal hareket olarak yükseliyor ama ani yükselişte dump yiyor. eğer 1 ay öncesinde olsaydık çoktan uçmuştu ama kimse btc'ye güvenmediği için ve millet son 2-3 crash'ta para kaybettiği için hızlıca kapıp çıkma hevesindeler. breeze muhtemelen 24 saat içinde duyurulacak, eğer tutanlar varsa duyurulduğunda yükseldiği gibi satsın. dediğim gibi fazla enerjili durmuyo strat.
şu an 265 civarında

AMP ise daha bullish bi trend gösteriyor. sanırım israil firması ve yarınki wildspark betası hakkaten güzel duruyor. ona 20-22 arası çağrı yapmıştım şu an 25-25,5 civarı geziyor yani %20 kardayız. polo'da +'da olan nadir 3-5 coin'den biri, gerisi hep ekside zira. dediğim gibi bu daha istekli, o yüzden 30'a yaklaşacağını hatta market durumuna göre geçeceğini düşünüyorum. arayüzü falan da oldukça şekil, benim bile kullanasım geldi heh

https://twitter.com/Synereo/status/880450536826224641
Sosyal ağlarda paylaş

IOTA'nin tangle teknolojisini inceledim ( 1 saat falan) bana hic scalable gelmedi sanki cok sorun cikaracakmis gibi.

fee'siz diye market ediyorlar bir de ama onun yerine PoW yapman gerekiyor, ki cogu IoT deviceinda mumkun degil, gidip ayrica bir de server kuracan senin txlerini verify eden.. onun yerine fee veririm daha iyi.

bir de sanki tum yeni cikan txleri bilmesi lazim IoT aletinin, bence imkansiz bandwidth yetmez. ama bunda yaniliyor olabilirm. tost makinenin gidip cindeki adamin dolabinin gonderdigi txi bile bilmesi zor biraz. normal blockchainde boyle degil cunku sadece sana gelen txleri bilmen yeter, yeni tx yaratirken. Tangle'da baskalarininkini verify ettigin icin onlari bilmen gerekiyor.

neyse bence yatirim yapilmaz ama innovatif tabii ki tum problemleri cozup daha iyi bir sistem de cikarabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...