Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altcoin Genel

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

uzun vadede iyi bişey aslında, ayrıca işin iyi yanı büyük bi çip üreticiyle anlaşmışlardır, tüm detaylar falan cumaya gelir işte.

ayrıca haziran bitmeden wallet'ın yeni sürümünü betaya açacaklar.

ama 750'nin altına düştüğü gibi satın bence.

açıklanınca millet afalladı kaldı, bi süre oynamadı lol. beklenen böyle bişey değildi tam olarak, kullanıcıyı şu vadede ilgilendirmiyor bile.

@Laorx

ben şahsen daytrade yaptığım için sürekli exchange'de duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Eth 340-360 arasi takiliyor bir suredir, 2 haftaya yeni bir ziplama bekleniyor. Ltc, golem, etc icin de beklentiler var.

Lbc icin onceki sayfada su yazilmis: "bu arada LBRY Credits (LBC) şu an 30k'larda, bu hafta 40k'yı geçer bu da. %25 mis. 22 haziran'da açık betası var ve bu hafta wallet app çıkartacaklardı sanırım."
Sosyal ağlarda paylaş

dun aksam dedigimde 27-28k idi ve kaçırılmayacak firsatti. giris 30'du normalde.

cikis 40k ama etraf boyle kan goluyken daha da cikacaktir. ben yukselise bakarak bi kismini cikarim ilk etapta.

su an 37k'da ve karim 2700 falan benim

millet 55k falan bekliyo ama bilmiyorum tavsiye etmem. zaten 45-50yi gecerse crash yer.
Sosyal ağlarda paylaş

of evet adam sivilceli diye dumpladilar galiba :) ulan zaten canli yayin bi 10dk gec kaldi orda basladi weak handler bosaltmaya.

her seferinde ayni hatayi yapiyorum. buy on rumors, sell on news arkadas. uygulamaya temmuz demisler galiba o yüzden de olmus olabilir, nese lbc'nin biraz daha zamani var gibi simdilik. eger 35e falan gelirse salarim ben.

sia da bugun detaylari verecekti bence artar, daha once almis olanlar icin soyluyorum. 700 alti aldiysaniz bekleyin zaten 700-720de taban olusturdu bi sikinti olmaz.

su an yurtdisinda tatildeyim pek bakamıyorum dönünce yardiricam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...