Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altcoin Genel

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

Şuan yapmanı engeleyen şey (şuan ama, bazen oluyor senin dediğin)

1 bitcoin alsan koinimden , 9450 şuan.
Sonra onu poloniexe aktarsan.
Sonra poloniexte 1 bitcoin ile 57.42 civarı ltc alıyorsun.
Sonra o ltc'yi koinime atsan.
Ltc'yi 163 tl'den satsan
9360 tl civarı ediyor.

Yani şuan yok arbitraj. Ama tabii olduğu oluyor. Sadece her zaman değil.
Sosyal ağlarda paylaş

fazla yattı, bi de 2 hafta içinde haberler gelecek diye hatırlıyorum. grafik analizi yapanlara falan baktım, toplu görüş olarak ATH bekliyorlar.

bu arada az önce sia'dan tweet geldi ;) sadece slack kanallarında falan konuşuluyodu artık baya baya obelisk'i dile döküyorlar. daha ne olduğu belli değil ama fiyatı harekete geçirmeye yetti heh

https://pbs.twimg.com/media/DCsJjSVXsAAyPFL.jpg
https://twitter.com/SiaTechHQ/status/876805824160690182
Sosyal ağlarda paylaş

sia iyi gidiyor bu hızla giderse 850'yi beklediğimden daha hızlı geçecek şu an 740'a dayadı (lol ben yazarken 750 oldu)

bu arada LBRY Credits (LBC) şu an 30k'larda, bu hafta 40k'yı geçer bu da. %25 mis. 22 haziran'da açık betası var ve bu hafta wallet app çıkartacaklardı sanırım. biraz daha uzun vadede 70k'ya vurduracak.

bu projelerin ne olduklarıyla ilgili ayrıntılı açıklamaları yazıcam. genelde sağlam projeler ve teknoloji anlamında eğer beklenen yaşanır ve blockchain yürüyüşüne devam ederse devrimin eşiğindeyiz. zira her alanda hayvan gibi gelişme yaşanacak 2-3 seneye.

yazdıklarımın hepsi orta dünya için geçerli olup lore'a dayanmaktadır, yatırım tavsiyesi değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

olm dgb'dan 2200'de çıktık bitti o sdsf. valla bi sonraki hype'a kadar beklersin, tırt bi coin değil mutlaka geri gelecekler. ama ne zaman olur bilemem pek bakmadım. zarar %10'dan fazla değilse sal gitsin. git onun yerine lbc al min 40k+ olunca çekersin hafta sonu (çok daha fazlasına yürüme ihtimali var).

sia daha yürüyecek en az 1k+ yapar, cuma duyurusuna kadar tutun.

oha %10 ne xrp! umarım ripple daha çıkmaz ya, üst üste gelmesinler uyuz oluyorum. sia bitsin sonra ona geçelim pls. daha ay sonuna çok var.
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

olm dgb'dan 2200'de çıktık bitti o sdsf. valla bi sonraki hype'a kadar beklersin, tırt bi coin değil mutlaka geri gelecekler. ama ne zaman olur bilemem pek bakmadım. zarar %10'dan fazla değilse sal gitsin. git onun yerine lbc al min 40k+ olunca çekersin hafta sonu (çok daha fazlasına yürüme ihtimali var).

sia daha yürüyecek en az 1k+ yapar, cuma duyurusuna kadar tutun.

oha %10 ne xrp! umarım ripple daha çıkmaz ya, üst üste gelmesinler uyuz oluyorum. sia bitsin sonra ona geçelim pls. daha ay sonuna çok var.

sia ya ya girmek icin gecmi kaldik aksama gireyim diyorum.
poloniex ödemiyor dendi. baska nerden yapabiliriz. coinbaseden aldim eth bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

750'de falan baya hacimli alım oldu altına düşeceğini sanmam (yine de bi trend'e bakar) ve cuma'ya kadar çok yüksek ihtimal artacak ama bilemedim sana kalmış. sonuçta duyuracakları obelisk'in ne olduğunu kimse bilmiyor. ben rahatım mesela tek gecede 2bin getirdi mis.

2 saat 40dk sonra yeni bi tease daha gelecek, o da tekrar ittirir muhtemelen, böylece saatlerdir süren durgunluk sona erer.

lbc de var diyorum bak, %50 girebilirsin

polo'dan btc ile alın işte.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
We are trying something new with the way we roll out Obelisk, and we'll know based on the reaction when the full reveal happens whether it was a good way to launch Obelisk or not.
I'm happy to reassure everyone who is concerned that Obelisk is not a troll, and that it's also much more substantial than a weekend project. I can't promise that you will like it, but it is something big and substantial, and it is good for Sia and an important step for any Proof-of-Work cryptocurrency.

hardware miner falan çıkarsa bu fiyat düşürebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...