Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altcoin Genel

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

capul said:

Kafayı Altlar ile bozmamak lazımmış gardaş...

Onu da kaçırmıyım buna da atlayayım derken 10a böldüm yatırımı takip edemiyorum..

Benim de aklımda ETH,XRP ağırlıklı + 2-3 ufak potansiyelli alt ile toparlamak var...

https://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/7js4xc/when_you_dont_know_what_hodl_is/
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an mecbur HODL zaten %20-30 içerdeyim :)

Örnek mesela TRON dün 115ten çıkmam lazımmış..

Ripple keza aynı.. Mana 3 gün güzel getirdi tutuyordum.

3-5 bin kar ettiydim hepsi bugün eridi gibi...

Kısa vade düşünüp realize edicem bundan sonra 2 günden fazla tutmayacağım..

IOTA hariç, katolik nikahı kıydık onunla 4.8den girdiydim...
Sosyal ağlarda paylaş

capul said:

Market tan alacaksın Limit değil.. O an marketteki en uygun fiyata anında alırsın..

Menüde bi exchange var bide markets. Exchange den orderlı markets ten anında alınıyor yani.

Cancel diyip tekrar aldım oldu. 2 ven zarar ettim. Ven 50 dolar olursa üzülürüm 100 dolar gitti diye sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Satoshi sağolsun day trade ile para kazanabildiğimiz bir sistem yarattı :) Ben de batırdım ama kardayım...

sardalya said:

Xenocide said:

benim btc sayısı yarı yarıya indi, ama btcnin değeri arttığı için girdiğim paranın üstündeyim sgfd

hayir dolar olarak bakip arttigi icin cok iyi yatirimci oldugunu dusunmen lazim, ilk kismi caktirma ortamlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

capul said:

Şu an mecbur HODL zaten %20-30 içerdeyim :)

Örnek mesela TRON dün 115ten çıkmam lazımmış..

Ripple keza aynı.. Mana 3 gün güzel getirdi tutuyordum.

3-5 bin kar ettiydim hepsi bugün eridi gibi...

Kısa vade düşünüp realize edicem bundan sonra 2 günden fazla tutmayacağım..

IOTA hariç, katolik nikahı kıydık onunla 4.8den girdiydim...

abi crypto'da profit almaktan geri kalmayacaksın. altlarda genelde pump süresi 2-3 gun falan. zaten belli bi btc/alt oranına geldiğinde gemiden atlamak mantıklı.

VEN'den NEO'nun yazın yaptığı gibi bi hareket bekliyorum hayırlısı. alibaba partnership falan deniliyor. birde yeni büyük exchange'e eklenecekmiş. dün bu coin'i gördüm allah allah %30 artmış neden ki dedim. reddit'i gezindim. henüz haber düşmemişti, 63 cent falandı. binance hesabım yok diye uğraşmadım. şimdi pullbackte girebildim 78.5 centten umarım patlamayız.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün exchangeden wallet a neo gönderdim. 30 saniyede gitti. transaction olayını bitirmiş herifler.

bence NEO kadar undervalued bi coin yok şuan piyasada. fiyatı bana göre çok ucuz. marketing 0 belkide bu yüzden. (bir ara cnbc e kısa röportaj verdi. 2 cümle kurdu sonrasında btc balon soruları ile darladılar herifi)

kısacası uzun vade all in dalasım var ama cesaretim yok :)

o yüzden iota/neo/btc devam şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

App den venin fiyatına bakarken 0.81 den çat diye 0.90 a çıktı 2 saniye durdu geri 0.81 e indi. Grafikte uzun yeşil çubuk

https://i.hizliresim.com/kXllEv.jpg

App de bugmı var dedim binance dan baktım aynı

https://i.hizliresim.com/qJrrJW.jpg

2 saniye bile durmadı flash çarpar gibi göründü gitti. Ya bug oldu binanceda yada dalgalanmayı ayarlayan kişi yada bot yanlışlık yaptı. Normal dalgalanması değildi çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...