Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

abi süper para da gelen parayla hangi mevkiye kimi alacağız? takımın herhangi bir ihtiyacı yok ki şuan. negredo'yu yedek bekletecek forvet de almayız diye düşünüyorum. eğer transfer haberleri doğruysa fiko şuan inanılmaz bi şekilde tok satıcıyı oynuyordur crystal boku yedi çok fena sadsfsdfdsf
Sosyal ağlarda paylaş

Cenk'i satan şampiyonluğu satar..

Beşiktaş için yeri zor dolacak bir oyuncu Cenk. Olay sadece maç performansı değil , senelerdir bu kadar sayıda gol atıp , hep yıldız golcülerin gölgesinde kalıp , yedek oturup bırak sorun çıkarmayı aksine takım için ruhunu ortaya koyan , arkadaşlarına destek olan , neşe veren , doslukları kuvvetlendiren bir adamı bulmak için değil 12m pound 50m pound versen bulamazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Cenk'in yeri dolar ama bu dönemde zor, + en önemli etken yerli statüsünden -1 daha gidecek.

Gomez, Sosa gelsin ok ama bir yerli almazsan her şekilde eksik olmaya devam edeceksin.

Yoksa şuan ki teklifler ile Beck + Cenk = 16 milyon euro ediyor birlikte.

Gomez ve Sosa'yı totalde 7-8'e mal etsen mesela buna kimse karşı çıkmaz. Ondan yana eyvallah ama bek yedeği bulman gerekecek bu sefer.

İşte o bek yedeğini çıkıp yerli almak zorunda kalacaksın.

Bu dönemde bek yedeğini, yerli olanını nereden bulacaksın ve nasıl adapte olacak vs... gider de gider. Kalan paranın tamamını vursan şu dönem beki geç, BJK standartlarında yerliyi bile alamazsın.

Kusura bakmayın, Dark yine prenscilik yapıyor ama ben Beck'in satılmasına hem karşıyım hem SAT MINAKOYIM MOTORUN SAT SAT SAT diyorum.

Beck bu dönem giderse o seviyede hiçbir adamı bulup getiremezsin yerli. Sakai falan bekletiliyor biliyorum, onu alsan her şekilde bi yerlere yerli alacaksın. O yok o :(
Sosyal ağlarda paylaş

Sakai <=> Beck olsun mesela kalite artışı olur birkaç tık.

Ama işte Gomez - Sosa birlikte gelme ihtimali kapanır bu şekilde bu sefer de, senaryolar çoğaltılır ama yerli ihtiyacı değişmez.

Sakai - Gomez alıp ya da başka bir mevkiiyi yerli yedekleyeceksin.

GİDİP YUSUF ACER ALIN PLX

Ya da Bilal Başakçıoğlu alak, patlayacak %90 o da Emre familyasından ama denemek gerek asdfads
Sosyal ağlarda paylaş

Beck yerine de Ahmet Oğuz ya da Kerim Alıcı deniyor.

Bak işte Ahmet Oğuz müthiş hamle olur. GG'yi yedeğe iter direkt bana kalırsa çok beğeniyrum.

Kerim Alıcı da Yusuf Acer gibi aşırı potansiyelli ve çok doğru oynuyor ama henüz aşırı toy, GG'yi yedek bırakması imkansız arkasında yetişecek.

İkisi birlikte gelse keşke :(

ÇOK HEYECANLANDIM LAN
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...