Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Gunaydin yazsak "aglamayin yine" diye gelceksiniz once bir sacma sacma konusmayi birakin..

Yazdığım mesajda da acikladim zaten oyunu ilk basta beğenmeyen kendi taraftari.

O twiti atan da erman gibi sürekli hocaya ve takima sallayan havuz medyası yorumcularına yazilmis..

Benim ilgimi ceken mesajdan ziyade 2 takimin istatikleri..

Hemen drama yaratma cabasina girmeyin 2dk
Sosyal ağlarda paylaş

Besiktas en favori ki zaten. 2 senedir oturmus/sampiyon takim, hocasi iyi kadrosi genis.
GS icin su an takim heyecanlandiriyor ki normal. Fenerde 2-3 transfer yaparsa onlar da heyecanlanir.

Ama su da bir gercek ki TR'de sampiyon olmak icin de uzay futbolu oynamaya gerek yok. Derbi kazanmasan bile oluyor hatta. Belli seyleri dogru yapmak lazim.

Besiktas'in CL maratonu baslayinca gormek lazim nasil bir rotasyon uyguladiklarini.
Sosyal ağlarda paylaş

@sotto

Olay heyecandan ziyade insanlar Besiktas'i hala 2 sezon onceki sosa ve gomezli takim ustunden değerlendiriyor. En başta da Beşiktaş taraftari yapıyor bunu. Hala 2 sene onceye bitmeyen bir özlem, harika top oynadik her mac keyifliydi her mac icimiz rahat bekledik gol kesin gelir diye..

Ama yasandi çılgınca ve bitti yani sdgsf insanlar kabul etmeli bunu..

Suan ligin en cok begenilen takimi GS'den cok pozisyona girip daha az posizyon veren takimin bu denli eleştiriliyor olmasi da sacma iste. Bir kisim buna tepkili bir kısım da eleştiriyor oyunu.

Evet goze hos gelen eski oyunumuz 3 haftadır yok ama 3 haftada 3 tane pozisyon vermedik rakiplerr aptal aptal gol yedik.

Gs de beğeniliyor cunku son 2 senede olmayan tutku ve istek var. Ama bence gecen seneki gsnin yapmaya çalıştıkları suanki gsden daha iyi.. suan daha kaos daha duzensiz bir gs var. Gecen sene daha planliydi beceremese de.

Biz hep kiyas yapıyoruz. Ona gore begenip beğenmiyoruz diye düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

abi gs beğeniliyor tabi ki lige renk gerek. 2 senedir domine eden bir Beşiktaş var. GS taraftar olarak daha fazla haliyle daha büyük bir pazar, abartılsın ki PR olsun. Top oynayamayan fener'i mi abartsınlar? başakşehir'i mi? Trabzon'u mu?
Ancak ben bu abartıyı da çok haksız görmüyorum. Gs gerçekten korkulacak bir takım olmuş. Bak Fener ile oynanacak maçta beraberlik yenilgi beklerim ama fark beklemem gs da bu anlamda 3-4 bekleyebilirim, rakibi silkeleyecek bir kadro var. Bu imajın %50'si de gomis :)

bu arada 3 haftalık istatistik var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

GS'nin su an oynamaya calistigi oyun iyi takimlara karsi patlar gibi duruyor su an ona birsey diyemem.

Ama yapmak istedigi tam kaos degil, daha dogrusu bilerek kaos. Dandik Anadolu takimlarina oturup sete set mucadele etmeye gerek yok, defanslarinin yerlesmesini bekle top cevir vs. Su an bizimkilerin olayi sok preslerle topu bir an once kazanip hizli hucuma cikip pozisyona girmek. Ki bunu basardi su ana kadar. Sivas maci iyi oynamadi diyoruz ama mac 5-6 olurdu mal Yasin olmasa. One gectigimiz maclarda farka gidebiliriz ama gecemezsek sikintilar cikar.

Ha bir de aynen cok kotu GS cok kotu FB'ye karsi sampiyon olmak var bir de iyi GS iyi FB'ye karsi sampiyon olmak var. Besiktas'tan bagimsiz son 2 senedir FB-GS lesti yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun olarak kotu durabilir ama pereira zamanı feneri baya iyi bir fenerdi hem kadro hem oyun olarak.

Daha dogrusu savunma oyunu diyelim. Cunku o kadar iyi savunup dandik anadolu takimlarina karsi gol bulamayinca patliosun..

Valla bazi anadolu takimlari dk1 doğrudan sert faulle başlayip kapanınca ister istemez sete yerlesip adam gibi oyun kurman gerekecek.

Tudor bunun icin ne planlıyor görmek gerek. Sivas kismen iyi kapandı hem de faulsuz, biraz fernandoya press yaptilar direk ayari kacti gsnin.

Gecen seneye gore coooook daha zevkli sezon olacak kesin ya.
Bu sene eve ligtv aldim play yerine, paraya degsin sdfsf
Sosyal ağlarda paylaş

gs şuan lig ne istiyorsa onu oynuyor ne eksik ne fazla, böyle devam ederse bana kalırsa 3 kulvarda yıpranacak bjk'den her şekilde 1 adım önde olur.

önemli olan fizik kondisyonu bırakmamak. o giderse gs'de bi olay kalmaz.

ama sanmıyorum ben gideceğini eğer oyuncular bırakmazsa, tudor'un karabükte en iyi yaptığı şeylerden biri kondisyondu zaten. karabükte bile o kadar başarılıyken bu adamlarla hayli hayli olması gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

fernando,ndiaye uzun süreli sakatlık ceza falan olmaz ise tamam da bu takıma yedekten 2 adam sokmak zorunda kalırsak şampiyonluğu veririz.

keşke de jong'u hemen silmek yerine selçuk'u silselerdi de de jong daha iyi yedek olurdu. yarın öbürgün selçuk-tolga-yasin ortasahasıyla 3-5 maç oynamak zorunda kalırsak gg.
Sosyal ağlarda paylaş

n'diaye taş gibi adam bir şey olmaz da fernando'nun hem sakatlık hem de mental olarak çok dalgalı dönemleri var.

hatta kariyerinde sakatlanmadığı tek sezon geçen yıl sanırım onda da oynatılmadı zaten hiç 500 dakikası mı ne vardı asdfsdsda

fernando yani kuyuya iple ineceğin bi adam değil şuan ekstrem kalite koymasına rağmen. o kaliteyi düzenli şekilde gösterebilseydi zaten halen city ayarında falan iş yapardı buralara düşmezdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...