Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legends of Aria (Shards Online)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Sereglin said:

Quel-Thul said:

community managerlarıyla maillaşıyorum key istedim bikaç tane, oldschool UO communitymiz için dedim bakalım yollarsa burda paylaşırım, ugraşmayak teker teker mailla

Ben de konusuyorum benzer sekilde, bir guild kuralim topluca. Guild Beta'si olacakmis, kimler ilgilenir buradan? Feedback vermek kosuluyla guzel seyler yapabiliriz.

Ilgilenenler kimler olur? Xeno da zaten az cok cozdu olayi :P

Abi guilde gelirim hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaero said:

Zorla aldırıp oynatacaksınız

destek icin al ama denemek istersen bekle muhtemelen yeterli key alicaz da kac kisi ciddi zaman ayirip deneme yapmak istiyor? Eger toplanirsak cok hizli gelisir cozeriz bir cok seyi.

Key verecekler ama feedback isteyecekler bizden oyunu gelistirmek adina. Anlattim koskaca UO communitysiyiz diye, kendimizi gostermemiz lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

15 kisi fln olduk, ne kadar fazla o kadar iyi. Bu tarz oyunlarda hizlica gelismek adina organize de olabilirsek herkes herkese yardimci olur ve kisa surede cok is yapariz.

Pati'den UO oynamis ve bu tarz bir seye 1-2 hafta zaman ayiririm diyen biri varsa haber salin, oyun zaten 2.5gb download cok fazla bir sey yok. Yapimcilarin bizden tek istedigi guzel bir feedback vermek, bence TR'de bunu baya guzel beta test'lememiz lazim. Baska UO gibi oyun da gelmez.

Discord zaten var bu acidan sikinti olmaz diye dusunuyorum ya da yeni bir tane acariz bunun icin. Discord kullanmayan var mi?

Oyun ici iletisim UO gibi oldugundan ancak Guild Chat olacak o yuzden cok sikinti olur.

Bu arada oynayanlarla oncesinde oturup konusuruz, nereye yerleselim vs.

Soyle bir doc yaptim, simdilik 15 kisiyiz baya iyi boyle hizlica resource toplayip is yapariz.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fWOmwVt-vNw9bXGnLiXnOQVbyF2sNTrwxx1RXyqvacI/
Sosyal ağlarda paylaş

Harita olayi UO gibi olarak anladim senin yayini izledim ve bazi videolara baktim. Sonucta UO'da da biz ezbere gidiyorduk genel yerlere, bunun disinda hep external map ile yol buluyorduk sonucta sphere'den bahsediyoruz. Tabi artik bu senelere geldigimizde ve eskisi gibi zaman ayiramadigimizda herkes icin bu hardcore'luk zevk vermeyebilir.

Sen dungeon vs buldun mu mesela gidebildigin?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...