Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legends of Aria (Shards Online)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

dun oynadik 5 kisi pati'den eglenceliydi. Eksiklikleri, sorunlari vs var ama bence bir cok sacma MMO'dan cok daha iyi durumda oyun bu haliyle bile.

Bu guild beta olayinda muhtemelen open betaya donusecek oncesinde email atin, alin keylerinizi biz de o zamana kadar kadar guildi kurariz saniyorum. Saniyorum herkese key vermeyecekler tek tek zaten girebilceksiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

sweathers at citadelstudios.net adresine bir email atin ve kisaca soyle yazin:

Hello Sanya,

Hope you are well.

I am a veteran Ultima Online player and I would like to try Legends of Aria. Could you please send me a trial key, please? I am from Paticik and we would like to give you feedback on this game!

Thanks,

US'de olduklarindan aksama dogru veya gece atarlar key ve oyun 2.5gb zaten kolayca indiriosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Sereglin said:

sweathers at citadelstudios.net adresine bir email atin ve kisaca soyle yazin:

Hello Sanya,

Hope you are well.

I am a veteran Ultima Online player and I would like to try Legends of Aria. Could you please send me a trial key, please? I am from Paticik and we would like to give you feedback on this game!

Thanks,

US'de olduklarindan aksama dogru veya gece atarlar key ve oyun 2.5gb zaten kolayca indiriosun.

Bu oluyor mu böyle harbi asdkfjsadh
Sosyal ağlarda paylaş

Sereglininki temel alıp, Ağlamaklı bir mail yazdım ben.

Acıların çocuğu rolü yapıp. Küçük Emrah, Sezercik karışık salladık bir şeyler.

Osman kılıcımı çaldı, babamı orklar oldürdü, o günder beri benim babam yok ki amca. Babamı orklar öldürdükten sonra, Han Solo gibin hep Treasure Hunter takıldım, diye yazdım.

Dur bakam ne olcak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...