Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legends of Aria (Shards Online)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Valla güzel ama eksikler de var yani. Server %90 UO %10 kafalarına göre gibi bişey. Eksikler de geliyo yavaş mavaş ama ekliyorlar mesela poisoning yok hala gelicek 4-5 güne falan gibi.

Server Amerika'da ama pingden dolayı bi kasma yaşamadım, oyunun kendisi kasıyo ama arada server kaynaklı, ona da çözüm falan buluyorlar. 1-2 aya Legends of Aria'dan daha optimize olacak gibi Legends of Ultima.

Adminler "baya yaptım oldu sanane lan it" kafasında, 7/24 çalışıyolar ama gık dedirtmiyorlar, eğer söylediğin konu daha önce tartışıldıysa konuşturmuyolar bile o açıdan kötü yani, ama yapacak bişey yok adamlar çalışıyo yapıyo onların serverı.

PvP UO'dan daha güzel olmuş bence (tamer hariç), daha akıcı ve öyle sonsuza kadar kovalama muhabbeti UO'daki kadar kolay değil. Çeşitlilik güzel ayarlanmış skill konusunda, her skilli kullanan bi adam var mutlaka, begging dahil.

Oyun bug dolu tabi her gün yeni bi bug geliyo diğerleri fixlenirken, genelde 1 gün içinde fixleniyor ama üstündeki tüm itemlerin gidebilir ansızın ve bişey yapılamayabilir bu konuda, oynayacak olan bunu göze alarak oynamalı yani.

Genel izlenimim çok güzel olmuş yani, 3d bi UO işte, tabi benim alışık olmadığım T2A üzerine kurulu, ondan hala garibime gidiyor çoğu şey, özellikle ingotlar falan çok değişik sistemli vs vs.

Bence alın oynayın kesinlikle, şu hali bile çok güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Abi alışmışız UO'dan sonra dandirik çoluk çocuk oyunlarına. Tekrar Sandbox'a dönünce "lan ne yapacağım şimdi" oluyor insan biraz. Güzel bir community yakalarsak bence eğleniriz.

Quest vs. bile yok görebildiğim kadarıyla. Tamamen serbest. PvP falan göremedim şimdilik Wipe gelecek diye popülasyon biraz azalmış sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Steam kesin tarihi yok hala. Son wipe temmuzda geliyor LoA serverlarına fakat bu community serverlarını kapsayacak mı bilinmiyor (legends of ultima).

Ben asıl Legends of Ultima için almıştım bunu fakat daha çok yolu var bunun, Legends of Aria iyice polishlenmiş lagsız felan, Legends of Ultima'da lag var item falan alıp verirken cart curt. Eğer EU serverı açarsa Legends of Aria, ki açar büyük ihtimalle, o zaman onu oynamak daha mantıklı.

edit: varmış steam release datesi "Expect plenty of balancing, as we prepare for our Steam launch in the fall."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...