Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legends of Aria (Shards Online)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Alınıp oynanır durumda gayet, content falan LoA'yı bilmiyorum fakat LoU baya sağlam content açısından şu an, sadece lag olabiliyor arada, bu arada söyleyeyim EU serverı yok hiçbiri için, US only. Ping bir şey farkettirmiyor ama yani, oyun o kadar akıcı değil zaten farkettirecek kadar henüz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
iknalık bi şey yapmadım ben ya. hatta biraz hakaret bile ettim sdgf mail gönderme yoluyla key mi dağıtılır fazla amatörce dedim, 10 dakika içinde gelen reply;

Well, amateur...or a small team. We are a group of nine people making an old school game, and our community is also likely to be pretty small.

We will do a nice impersonal "key blast" promotion when the game is a little further along, but for now, we're only interested in inviting people who are okay with small, scrappy, and personal.

I hope you like the game!

*burda key var*

Please be sure to share your feedback at the end of the week.

[email protected] 'e aga key gönder pl0x diye mail atıyosunuz o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

ekranda cok fazla sey var, 2001 geocities sitesi gibi.

kanalıma hoşgeldiniz

en son girdiğime oranla oyun büyümüş. hala amatör durumda ama. yine de şu haliyle bile o UO nostaljisini yaşatıyor olması çok hoş. Karşılaştığım playerlar yardımsever gayet. Direk ilk guildime de girdim. bende olmayan spellleri buldukça ve spellbooka ekledikçe sevindirik oldum falan. elemanın biri bana moongate'leri göstermek için gate açınca "anneeeeeeeeeeeem" dedim bildiğin gate açtı herif sdfg

öyle gezinirken bir bandit campe rastladım, öldürdüğüm banditlerin birinden chest key çıktı. sonra baktım ki campte kilitli chest var. içinden bi sürü spell, güzel bi miktar para falan çıktı. oh oh dedim. güzel nostaljik hisler.

yarın veya öbürgün de crafting denerim biraz. ONURLU BİR MADENCİ KARAKTER AÇARIM.
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:

community managerlarıyla maillaşıyorum key istedim bikaç tane, oldschool UO communitymiz için dedim bakalım yollarsa burda paylaşırım, ugraşmayak teker teker mailla

Ben de konusuyorum benzer sekilde, bir guild kuralim topluca. Guild Beta'si olacakmis, kimler ilgilenir buradan? Feedback vermek kosuluyla guzel seyler yapabiliriz.

Ilgilenenler kimler olur? Xeno da zaten az cok cozdu olayi :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...