Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 30. Hafta | Beşiktaş - Fenerbahçe | 07.05.2017 - 19.00

Holy

Öne çıkan mesajlar

calimero said:

katılıyorum ama hani bizim kulübe de yıldızlar karması değil ne yazık ki.

yapacağın şey çok basit.

quaresma çıkar cenk al. abou cenk çift bırak, cenk sağ veya sol kanat forvet. talisca serbest. babel'e cenk'in tersinde savunma görevi ver ki 2-3 haftadır fazlasıyla yerine getiriyor.

gidişata göre tolgay sakatlanmazsa da kondisyonu 60-65 dakika gidiyor maks. çıkarıp necip-inler al. son değişikliği de gidişata göre babel - talisca'dan birinde yaparsın maçı kontrol eder belki gol bulursun.

şunun mantıksız bir yanı var mı? olmaz şu sebepten diyebileceğiniz bir şey var mı? bu sistemin daha önce kısa sürelerde de olsa 4-5 maçta denenmişliği ve başarılı olunmuşluğu var mı? Var. Niye yapmıyorsun o zaman birader bunu niye ya...

3-0'dan 3-3 yaparken bu adam bunu yaptı çünkü. Aynı ŞG bunu yaptı ve kusursuz bir geri dönüşe imza attı. Babel yerine Quaresma vardı tek, Beck'te bek oynuyordu sağda...

Demek ki oluyor isteyince. Demek ki adam korumayınca, arkasında durmayınca oluyor bir şeyler. Vazgeçince bazı şeylerden oluyor.

Bazı şeyler için yıldızlar karmasına gerek yok. Ki kulübe olarak da gayet yeterli ve fazlasıyla temiz bir kulübesi var BJK'nin.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

sardalya said:

volkan gene kavga cikarmaya gidiyor da talisca nasil sporculuk dersi veriyor valla helal olsun

besiktasli olsam buyuk gurur duyardim takimimla, hem sampiyon hem ahlakli

valla ben de ayakta alkışladım efendi iyi aile çocuğunu

https://i.hizliresim.com/7qGvpY.jpg

Bu parmak için verilecek cezanın takipçisiyiz ..
Sosyal ağlarda paylaş

Birde volkan ayısı taliskaya kaç maç ceza alacak merak ediyorum diyorda kendisinin ana avrat ettiği küfürler ne oluyor o zaman. Talisca ceza alacaksa volkanda alır bu kadar basit, herif sarıyı almak içinde elinden geleni yaptı sonra çıkmış adama kırmızı göstereceğine bana sarı gösterdi diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Yok ya bir uğursuzluk var anlamadım gitti, 2. golü atama, saçma sapan bir gol ye. Dışarı çıktık yerler kupkuru bir anda yağmur başladı eve gidene kadar sırılsıklam olduk :) Bir günah işledik herhalde dün cezasınını çektik takım ve taraftar olarak :p
+1
Sosyal ağlarda paylaş

Talisca sezonu kapatır.
Mecbur Tolgay'ı önde oynatacak, yerine koyacak başka alternatifi yok. Onun da kondisyon 60 dakikalık.

Bizim fikstür daha kolay denip duruyor ama Bursa bize her maç ekstra bileniyor.

Başakşehir'in Trabzon'la oynayacak olmasına güveniliyor, ancak Trabzon'da form düşüşü var.

Belediye melediye takımı diyorlar ama adamlar iyi oynuyor. Devre arası transferleriyle de güçlendiler, bizse iki adam gönderip ayağı kırık Demba ba ve çöp görüntüsü çizen mitroviç aldık.

Bizim kanser proc'ladı yine. Buradan giderse şampiyonluk pek şaşırmayacağım. Özellikle'de dün santrası olmayan golden sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Bursa düşme potasına yaklaştı son mağlubiyetlerle, Bursa'yı düşürmezler, yeni stad yatırımı yapıldı falan ayağına.

Masa başında 2 maç falan kazandırılır muhtemelen Bursa'ya, ortam şenlensin ayağına o maçı da Beşiktaş maçına denk getirirler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...