Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 30. Hafta | Beşiktaş - Fenerbahçe | 07.05.2017 - 19.00

Holy

Öne çıkan mesajlar

calimero said:

Elin basaksehir i size x puan fark attı.

İşte do the math gs li ya da fenerliysen.

alakasız yerlere çekmeye çalışma plx.

ben başakşehiri küçümsemek veya dandik takım demek amaçlı söylemedim. bu açık zaten.
beşiktaşın lobisi ve gördüğü destek ile başakşehiri kıyaslamak akıl karı değil. bunda heralde paticik bile %100 olarak hemfikirdir...
Sosyal ağlarda paylaş

Yine de buraya gelmesinde suc Besiktasin. Basaksehir'e 4 puan birakti, en kritik hafta gitti 3 yedi. Fener'i iki macta da yenemedi. Bizi yendi iki macta ki aynisini Basaksehir de yapti.

Top takimlarla olan maclara baktiginda Basaksehir daha ustun gibi. Gecin lobiyi mobiyi Besiktas bu ulkenin en buyuk 3 takimindan biri. Hem 3. buyuk diyince kiziyorsunuz hem de Basakehir lobisi diyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

calimero said:

Elin basaksehir i size x puan fark attı.

İşte do the math gs li ya da fenerliysen.

alakasız yerlere çekmeye çalışma plx.

ben başakşehiri küçümsemek veya dandik takım demek amaçlı söylemedim. bu açık zaten.
beşiktaşın lobisi ve gördüğü destek ile başakşehiri kıyaslamak akıl karı değil. bunda heralde paticik bile %100 olarak hemfikirdir...

Aaaaaaahhahaha hangi paralel evrende yaşıyorsun abi sen? Bir de herkes hem fikirdir yazmış.

1- onu baya da basaksehir i aşağılamak için yazdın
2- o basaksehir aldığı puanla hepinizi rencide etti
3- Beşiktaş lobisi olsa 7 maçtır bu maç dahil verilmeyen penaltılar verilen ofsayt goller burdan köye yol olur.
4- bu evrende Hillary başkan secilmedi

FYI
Sosyal ağlarda paylaş

buraya gelmesi bjk klasiği ya geçen sene de aynısı olmuştu. rehavete girip harcanan pozisyonlar ve maçların ilk 10 - son 10 dakikalarında oyunu salmak kaç puana maloldu bu sene de.

başakşehir'in lobisinin büyüklükle ilgisi yok siyasetle var. gümüşdağ ibb başkanlığı yolunu yapıyor (şu an başkan yardımcısı) ve kulüpler birliği başkanı sorumlulukları deli gibi artırıldı bu sene. hayır biriniz de talimatta 8 maç cezası olan olayda 2-3 maç ceza verilmesini açıklamıyor. o 2-3 maçı da 'saldırı' kapsamından çıkarıp 'kavga'ya çevirdiler ve indirdiler. babacan'ın yere düşmüş adama tekme atması saldırı değil kavga oldu lel.
Sosyal ağlarda paylaş

Basaksehir'in guclu oldugu dogru da siyaset olarak, sampiyon yaptirilmaya calisip Gumusdag'in IBB baskani olacagi olmasi tamamen komplo.
Ilk haftadan beri iyi durumda Basaksehir, o zaman sene basinda dile getirseydiniz bu komployu.
Adamin belediye baskani olmasi icin Basaksehir in sampiyon olmasina filan gerek yok ayrica. Reyiz der olur dsfs.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Yine de buraya gelmesinde suc Besiktasin. Basaksehir'e 4 puan birakti, en kritik hafta gitti 3 yedi. Fener'i iki macta da yenemedi. Bizi yendi iki macta ki aynisini Basaksehir de yapti.

Top takimlarla olan maclara baktiginda Basaksehir daha ustun gibi. Gecin lobiyi mobiyi Besiktas bu ulkenin en buyuk 3 takimindan biri. Hem 3. buyuk diyince kiziyorsunuz hem de Basakehir lobisi diyorsunuz.

doğru valla
Sosyal ağlarda paylaş

abi olmasına gerek yok tabi ki ama vitrin yapıyor işte kendine. ilk haftalarda başakşehir'in bile şampiyonluk umudu yoktu kim ne diyecekti. bjk'nin 13-14 kişilik kadrosu yüzünden ligde kaybettiği puanlar ve fb&gs ikilisinin leş gibi top oynaması yol açtı adamlara, şimdi iş ciddileşince destek artıyor işte siyaset lobisi.

o yüzden diyorum seneye bu lobi işinin boku çıkacak deli gibi. anadolu takımlarının 3 büyüklere karşı coşup başakşehir'e yatmaları da başka bir mesele. ona göre bjk/fb/gs'nin iyi kadro kurması lazım gelecek sene.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ne olursa olsun önce kendine bakıcaksın

Kim ne yapıyosa kendi eliyle yapıyo. Yine şampiyon olucaz gerek yok böyle şeylere

Klasik Beşiktaş işte kanser edicek ondan sonra başarı geliyo. Karakteristik özelliği bu takımın değiştirilebilir mi neden olmasın bende istiyorum rahat maç izlemek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...