Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taunt Potato Club (Rexxin ordaki kumpirci)

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

RamsesII said:

butik burgera 35 kağıt bayılmıyorum abi ben...

İçindeki etin gramajına göre o fiyatın normalizasyon eğrisi var bu arada...

eskortcu,

etinin gramaji d cup olan eskort numarasi paylasirsan sana 4tane kumpir ismarlarim bak.

fiyat perfomans iyi olsun. yoksa olmaz.

gel ben sana bedelsiz 2 yumurta bir sucuk ısmarlayayım
Sosyal ağlarda paylaş

bugün gittik bir arkadaşla.

atıştırmalık bir yer ararken lan buralarda biyerde paticik kumpircisi olacaktı dedim, tesadüfen telefona bi girdim sokağına gelmişiz. bilinçaltı kokusunu almış resmen.

sonra içeri bi girdim MERHABA BİZ İBNECİK.COMdan geliyoruz diyecek adam yok. sadece bitane hanım personel bırakıp kaçmışlar. o yüzden bedava gazoz içemedim :/ özveriliydi ama çabuk geldi beklediğimizden.

arkadaş misket köfteli aldı ben baconlu sipariş ettim ne de olsa tötleri yemez gerçek bacon koymaya müslüman memlekette diye, çat diye ramazan ayında ortaya domuzu koydular. o yönden hakkını veriyor ama 27 liralık ne yedim lan ben dedim.

patatesler kısmen ufak ama kimine de fazla bile gelir.

conclusion: bence batar. önünden geçerken açsan yersin ama uf değşik kumpir gömek dersen zor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Promenader said:

patatesten çok malzeme yedik herhalde daha fiyat/performans yer yoktur. yan masada iki pati daha varmış 'ehe ben forumdan' derken onlarda bi anda dönüp baktı wowowow olduk sonra borlu gazozlarımızı içe içe gittik.

öhöm :)o

normalde kumpiri öğün olarak görmem ama porsiyonlar büyük ve malzeme güzel olduğundan, gayet iyi doyuruyor.

cheddar misket köfteli olanını denedim, 8/10.

demirhindi bor diye bir gazoz içtik, çok güzeldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dün gittim, adam o sıcakta çalışıyor diye takdir de ettim.

4 kişi gittik, hepsi baya başarılıydı kumpirlerin. Doyuruyor da, o kadar güzel görünüyor ki gözümüz doymadı.

Misket köfteli
Anadolu
Sosisli
Kumru

yedik. Hepsi iyi.

Diğer arkadaşlar da öğrenmiş gazoz olayını, direkt gazoz veriyorlar sormadan, istemeden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...