Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bisikletimi çaldılar

photographer

Öne çıkan mesajlar

geçmiş olsun. şu ülkede bisikletle uğraşan varsa daha bi seviyordur "ulaşım aracı" olmasının ötesinde. x liralık bisikletim çalınacağına x liramı çalsınlar cüzdanımdan daha iyi.

Malibu said:

Hukukçu arkadaşlar daha iyi bilir de öyle afiş falan bastırıp yapıştırıyım deme. Yavuz hırsız çıkar sonra bir de manevi tazminat ödemek zorunda kalırsın "beni hırsızlıkla suçladı izzeti nefsimle oynafı falan" diye.

şuna da +1, birisi yolda görüp adamın kafasına bi taş çalsa, neden yaptın bilader deseler, "afişte hırsız yazıyordu, ölsün istedim." dese sana kalır ihale.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim kameram çalında sabiha gökçende ama almanyada gitti diye bıraktık peşini burda suç duyurusunda bulunmadık.

6 ay sonra sahibindende buldum 3 tane sivil polisle alıcı gibi gittim herifi aldılar adam sabiha gökçende vipde çalışıyormuş makine abisininmiş oda sabiha gökçende yer hizmetlerinde çalışıyormuş sdfd.

Neyse makinanın içindeki fotoğrafları bile silmemiş herifler ordan patladı zaten. Baya yalvardılar para önerdiler ama hala devam ediyor dava. Muhtemelen bişi çıkmıcak fakat çalıştığı şirket adamları dava sonuçlanana kadar ücrestsiz izine çıkardı. Ailesi filan öğrendi

Ha bide herifin sahibinden sitesinde sürekli 2.el bavuldan çıkma bir ton şey vardı.

Ha bu arada bu görüntülerle savcılığa git suç duyurusunda bulun abi direk polise gidersen bişi çıkmaz. Savcılık polise intikal ettirirse polis sike sike başlatıyor soruşturma o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Ha bu arada bu görüntülerle savcılığa git suç duyurusunda bulun abi direk polise gidersen bişi çıkmaz. Savcılık polise intikal ettirirse polis sike sike başlatıyor soruşturma o zaman

Bu her tür olay için geçerli mi? Polise gidince de kayıt tutup ifade alıyor sonuçta, aynı şey olmuyor mu? (Bilmediğimden soruyorum, aklımızda bulunsun)
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Adamlar çuvalla giriyor apartmanlara ve ne kadar ayakkabı bulurlarsa götürüyorlar.

keşke bizim apartmana da girseler, alt kattakiler sığır gibi bütün ayakkabılarını kapı önüne koyuyorlar baya kocaman 2 tane ayakkabılık var aparmtanda, leş gibi ayak kokuyor apartman. ortalık yerde yemin ediyorum en az 20 tane ayakkabı duruyor, zaten havalandırma yok gibi bişi apartmanda. şeytan diyor yap bi organizasyon...
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

reampage said:

Bu her tür olay için geçerli mi? Polise gidince de kayıt tutup ifade alıyor sonuçta, aynı şey olmuyor mu? (Bilmediğimden soruyorum, aklımızda bulunsun)

Duruma göre abi sanırım o, yani olay yeri vs durumu varsa polis gelip tutanak tutuyor benim eve hırsı z girdiğinde polis geldi tabi önce, ama bu olayda polisin müdahale edebileceği bir durum yok, onlarda olayı biz ne yapalıma getiriyorlar. Makine çalındığında benim 3 farklı karakol 3 farklı şey söyledi bana. Sonunda savcılığa gittim en temizi o oldu.

En son havalimanı polisi ilk bize gelicektiniz dedi mesela. Buda zaten sistemin boktanlığı bir bakıma ama savcılık en temizi çünkü net yüz ifadesi var.

Benim kamerada seri no vardı mesela ispat edebilicek misin diye sordu savcı bana.

Bu olayda aynı şekilde tamam bariz bir şekilde bisiklet çalınıyor ama sonuçta savcı senden bisikletin sahibi olduğunuda ispat etmeni ister belki, hukuk abi işte netlik yok hele ülkemizde sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

geçmiş olsun. şu ülkede bisikletle uğraşan varsa daha bi seviyordur "ulaşım aracı" olmasının ötesinde. x liralık bisikletim çalınacağına x liramı çalsınlar cüzdanımdan daha iyi.

Malibu said:

Hukukçu arkadaşlar daha iyi bilir de öyle afiş falan bastırıp yapıştırıyım deme. Yavuz hırsız çıkar sonra bir de manevi tazminat ödemek zorunda kalırsın "beni hırsızlıkla suçladı izzeti nefsimle oynafı falan" diye.

şuna da +1, birisi yolda görüp adamın kafasına bi taş çalsa, neden yaptın bilader deseler, "afişte hırsız yazıyordu, ölsün istedim." dese sana kalır ihale.

adamin net yuzunun gorundugu sahneyi tepesine HIRSIZ diye yazip yapistirsa saga sola, kim nerden bulacak afisi kim bastirmis diye.
savcilik polis molis faydasizsa yap gitsin bence cevre mahallelere yapistir milletin gozu alisin adamin tipine
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...