Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playerunknown's Battlegrounds

sabonis

Öne çıkan mesajlar

zipzip turnuva güzeldi biraz izledim ama o sistemin ne öyle ya kasım kasım kasıldı.

bu arada oyunda okul ve military bölgesi ilk 5 dakika counter strike gibi oluyor ya.. asdf öyle bir mod yapsalar keşke 15-20 kişilik grup okula iniyor, sona kalan kazanıyor. eğlenceli olurdu baya..
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatimda aldigim en sacma win geldi az once. Novoya atladim sakin sakin lootumu yaptim. Yasnaya Polyana merkezli verdi circlei, kuzey dogu tarafindan circlea girdim. Acemilikten olsa gerek circle yasnayaya daraldikca hatami anladim. Bombos bir arazide kaldim sifir saklanacak yer, tirsak bir oyuncunun kabusu: dumduz tarlalar :(

Cozumu cok gecmeden buldum:

Find the tirsak player in the pic

Su apartmanlara varana kadar ilerleyeyim dedim. Adim adim yaklasim her circleda, gozumun onunde yine ne yigitler indi. Binalarin kontrolu icin kim kime dum duma. Bu vahseti gordukce fikrimi degistirdim, bir bina icin deger miydi? Cesur bir taktik denemeye karar verdim. Yeni taktigimin adi:

More Bushes

Ve tabiki bir kez daha zeka (ohm) wini getirdi

The End

Killerin 3u direk son 5liden :D

Tldr: Rekt
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

zipzip turnuva güzeldi biraz izledim ama o sistemin ne öyle ya kasım kasım kasıldı.

Ay ben bunu yeni gördüm. Sistemden değil o. Oyunun spectate modunda bi çılgınlık var. Üstüne Obs'le anlaşamıyor oyun. Yayın dışı 80 90 fps yayında 30-60 arası ama spectate modda iyice deliriyor. Ben de çok sıkıntı yaşadım ya. Geçen turnuvalar böyle değildi son patch mahvetti beni.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

Hayatimda aldigim en sacma win geldi az once. Novoya atladim sakin sakin lootumu yaptim. Yasnaya Polyana merkezli verdi circlei, kuzey dogu tarafindan circlea girdim. Acemilikten olsa gerek circle yasnayaya daraldikca hatami anladim. Bombos bir arazide kaldim sifir saklanacak yer, tirsak bir oyuncunun kabusu: dumduz tarlalar :(

Cozumu cok gecmeden buldum:

Find the tirsak player in the pic

Su apartmanlara varana kadar ilerleyeyim dedim. Adim adim yaklasim her circleda, gozumun onunde yine ne yigitler indi. Binalarin kontrolu icin kim kime dum duma. Bu vahseti gordukce fikrimi degistirdim, bir bina icin deger miydi? Cesur bir taktik denemeye karar verdim. Yeni taktigimin adi:

More Bushes

Ve tabiki bir kez daha zeka (ohm) wini getirdi

The End

Killerin 3u direk son 5liden :D

Tldr: Rekt

afferin çekirge =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...