Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playerunknown's Battlegrounds

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Sosyal ağlarda paylaş

adamlar jump crouch macrosunu bozmuslar artık yapılmıyor. Bunu yapmak mekanik skill gerektiriyor artık yapabilenle yapamayan ayrılsın falan gibi aptalca birsey yazmış dev. (facepalm)

bütün ekip down sendromlu oldugu icin vaulting veya CS deki gibi kolay bir jump crouch mekanigi ekleyemiyoruz demiyorlar da yapabilenle yapamayan ayrılsın.
Sosyal ağlarda paylaş

blueda kamplamanın hiçbir dezavantajı yok, circle içinde dışında olmuşsun bi anlamı yok, death circle gelene kadar. o da top10 civarı mı ne. h1z1in yaptığı tek düzgün şey, circle dışındaysan görüş alanın 1mye falan düşüyor. booster olmadığı için otomatik heal yok, habire medkit spamliyorsun. öyle hem circle dışında gezeyim hem canım gitmesin hem de milleti avlayayım yok. onlar yaptığına göre çok zor bir şey olmasa gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

blueda kamplamanın hiçbir dezavantajı yok, circle içinde dışında olmuşsun bi anlamı yok, death circle gelene kadar. o da top10 civarı mı ne. h1z1in yaptığı tek düzgün şey, circle dışındaysan görüş alanın 1mye falan düşüyor. onlar yaptığına göre çok zor bir şey olmasa gerek.

dün AMA yaptı PU redditte. hep kaçak göçek cevaplar vermiş ama 3 4 konuda kesinlikle çalışıyoruz demiş. mavi ayarlamasıda aynı şekilde onların içinde.
Sosyal ağlarda paylaş

beyaza odaklanmışken mavide rape yemen çok sıkıntı :D
Sosyal ağlarda paylaş

1060 ile sadece view distance high digerleri lowda maks 70 fps aliyorum ki hic stabil degil 30lara dusuyor fightlarda. oyunun optimizasyonu akiyor. ustelik grafik kistigim icin render distance da etkileniyor veya AA acamadigim icin 300+ metrede insan hareketlerini goremiyorum. islerine gelince EA ama 1 milyon aktif oyuncuya ulasti herifler lol. su oyun da AAA seviyesinde optimizasyon yapamaz ise galiba ben bir daha oyun almayacagim.
Sosyal ağlarda paylaş

her allahın günü, 2. silahım ump olacak, main silah ar, sniper bulursam ar ile değiştireceğim diyorum.
sonra ump ile sniper'ı değiştirip, umpli adama ölüyorum.

ump oyunun net en iyi yakın range'i ya.
Sosyal ağlarda paylaş

m249 best yakın range de :p
Sosyal ağlarda paylaş

her zaman bulamıyorsun tabi. :/
Sosyal ağlarda paylaş

ump daha iyiymiş gibi gözüküyor ama sanırım uzi daha iyi lan yakında.

Ump'ye bi sürü şey takabiliyosun diye böyle bi çekici geliyor. Uzi gibi sprayleyemiyor bence.

Extended olmadan çöp ama tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

early game'de pochinki'de kapışırken uzi daha iyi gibi geliyor,
ama mid ve late game'de yakın mesafede susturucu ump ile takır ve tukur şeklinde ölünce omg ump god tier diyorsun =(
Sosyal ağlarda paylaş

Sercan'ın dediğine de Metket'in dediğine de katılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

early game'de pochinki'de kapışırken uzi daha iyi gibi geliyor,
ama mid ve late game'de yakın mesafede susturucu ump ile takır ve tukur şeklinde ölünce omg ump god tier diyorsun =(

Cozum pochinkiye inmemekte early gamede.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten burada poçinki dememim sebebi; mokoko, deno gibi adamlarla atlayıp 3 saniye içinde ölmemdir.

adamlar canlı çıkıyor ben mefta.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben az oynadım daha ama uçak karaya geçtikten kısa süre sonra 3-4 evli yerlerin birine dalıyorum ben ne çıkarsa sonra koştur Allah işte

Dün fena olmadı, gittim sadece shotgun çıktı tabi standart, ama yarı yolda bi warehouse a girdiğimde arkamdan biri geldi motorla, saklandım kutunun arkasına ama gördü beni ama yakın mesafede shotgunla acımadım adamdan M4 ve 270 M4 mermisi çıktı. Köprüyü falan kazasız geçtim tam ana oyun mekanına gidiyorum bir anda en sinir olduğum arka arkaya küçülme başladı, araç da yok, ömrüm koşmakla geçerken biri indirdi
Sosyal ağlarda paylaş

Motorla gelen adamin motorunu niye almadin?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...