Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playerunknown's Battlegrounds

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Patch geleceği belli zaten bi süredir, kalkıp oyuna bu sabah laf etmek şanssızlık olmuş =)

Bir daha diyorum en düzgün develop edilen oyunların belki de başında geliyor. Kötü gidişat görürseniz eleştirin ama ortada bişi yokken boklamayın yazık oluyor.

Xenocide zaten şov, early access vurup kaçacaklar diyor 3 gün sonra oyunu alıyor. sonra oyuna laf ediyor sonra patch çıkıyor güzel patch diyor, sonra 2 haftadır patch gelmedi geçmiş olsun oyun gg diyor, sonra patchi görüyor hobaaa güzel patch diyor

adsfhduashf. gerçek bir hype master, boklama hype'ı veya pozitif hype, farketmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

Xenocide said:

patch notlar gayet güzel. bi de DC olunca reconnect gelse üf diyorum.

o gelmiycekmiş hiçbi zaman söylediler, alt+f4 muhabbetine bulaşmamak için
onun yerine kendilerinden kaynaklı DC problemlerini sifira indirmeyi hedefliyoruz bıdı bıdı dediler.

yakında biri varken alt f4 yapıp safe'lemek falan gibi bişey ise, çözümü çok basit abi? reconnect için 3 dakika vericek sana, o 3 dakika boyunca da karakter oyunda duracak, düşmeyecek. Kaldı ki şu anda olan da o. Biri düştüğü zaman karakteri oyunda durmaya devam ediyor.

"yapamıyoruz" demek yerine, bahane üretmişler gibi geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Xenocide zaten şov, early access vurup kaçacaklar diyor 3 gün sonra oyunu alıyor. sonra oyuna laf ediyor sonra patch çıkıyor güzel patch diyor, sonra 2 haftadır patch gelmedi geçmiş olsun oyun gg diyor, sonra patchi görüyor hobaaa güzel patch diyor

allah aşkına, "vurup kaçacaklar", "patch gelmedi geçmiş olsun oyun gg" dediğim yerleri quote'lasana

Oyunu 2 gün h1z1 oynayarak düşen kutuları satarak aldım, önce onu belirteyim (şansıma 20 30 tl'lik kutular düşmüş)

developerlar için "vurup kaçacaklar, almayın" falan demedim, oyunun dayz'i andırdığını ve gelişme sürecinin ona benzeyebileceğinden bahsettim. Hala da bu tehlike geçmiş değil.

"patch gelmedi oyun gg" demedim, "nazarım değdi, oyunu aldım adamlar patch yapmayı bıraktı, yok tatil yok bilmemne" dedim. okumak ile anlamak arasındaki farkı gözümüze sokarak anlattığın için teşekkürler sabonis (facepalm)
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

allah aşkına, "vurup kaçacaklar" dediğim quote'lasana

developerlar için "vurup kaçacaklar, almayın" falan demedim, oyunun dayz'i andırdığını ve gelişme sürecinin ona benzeyebileceğinden bahsettim. Hala da bu tehlike geçmiş değil.

Xenocide said:

zombie survival türü gibi bu da yarım kalacak bi tür sanırım. Tek ümidim Escape From Tarkov şu anda. o daha emin ilerliyor. bunlar gibi EA vurkaçı peşinde değiller en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...