Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wow oyun flama ( kendi üretimimiz )

hailandkill

Öne çıkan mesajlar

Selamlar. Aksesuar olarak oda dekorasyon vb. kullanım için Horde ve Alliance olarak (Şuan 2 seçenek başka oyunlar için ileride olabilir) Bayrak tasarlayıp kalıp oluşturduktan sonra ortaya çıkan Demo eğer beğenilirse seri üretime geçip satmayı planlıyorum

Fiyat : Adet başı 20 TL

Ebatlar 50*70 dir

Sosyal ağlarda paylaş

olayın telif hakkı ihlali olduğu ve blizz'ın haberi olursa sizi patlatacağını bir kenara koyarsak;

özellikle horde flaması ortaokul el işi dersinden çıkmışa benziyor. küt kesim yerine biraz daha böyle harbi hasar almış, savaş görmüş vs. tarzında bir şey yaparsanız çok daha iyi olur.

allyler daha nizami gerek yok ama ona da uygun kaçabilir. elle bile kesilse daha iyi olur şu halinden.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

olayın telif hakkı ihlali olduğu ve blizz'ın haberi olursa sizi patlatacağını bir kenara koyarsak;

özellikle horde flaması ortaokul el işi dersinden çıkmışa benziyor. küt kesim yerine biraz daha böyle harbi hasar almış, savaş görmüş vs. tarzında bir şey yaparsanız çok daha iyi olur.

allyler daha nizami gerek yok ama ona da uygun kaçabilir. elle bile kesilse daha iyi olur şu halinden.
evet haklısınız üzerinde biraz daha oynama olabilir fakat tamamen lazer kesim olduğu için eskitme havasını bu kumaş üzerine vermem benim için zor .. telif hakkı için diyebileceğim birşey yok blizzard gelsin tr de ofis açsın dava etsin ozaman
Sosyal ağlarda paylaş

hailandkill said:

ya bırakın bu lisans olaylarını hanginizin işletim sistemi orjinal windows ? yada hanginiz imitasyon bir marka giysi giymedi ? herkes prada ? herkes orjinal parfum mu kullandı bu zamana kadar kimse açık parfum kullanmadı mı

Orijinal urun denince aklina prada mi geliyor bi tek senin sdfsd

Yaptigin yanlis oldugu halde sacma argumanlarla savunmaya calisman buradaki herkese senin kisiligin hakkinda cok acik fikirler veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...