Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 22. Hafta | Galatasaray - Beşiktaş | 27 Şubat Pazartesi - 20.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

Ya o degilde eskiden bi Masquerade vardi severdim ben onu ne oldu kayboldu son yillarda. Bir de aquila'ya ne oldu update edin dfs.

Efsane fenerliler vardi eskiden onlar gitti catliketheelf filan tarzi..

Sonra pzero nerde en kotu BJK zamani burdaydi BJK uctu gitti adam kayboldu. Baggio mesela ince ince giydirir arada gelir boyle de eskisi gibi yazmiyor foruma veya futbola. Bunlar renkleri forumun ya iyidir olsun ben trole dalgaya her zaman okeyim ama mantikli olsun futbolla ilgili olsun. Bunun icin giriyoruz paticige belli bir seviyede benzer seylerden hoslanan veya bir zamanlar ilgilenmis insanlar olarak.

Sike feto bilmemne muhabetti benim de hosuma gitmiyor cunku bu takimlari hasbel kader tutuyoruz bir neden olmadan. Futbolcular yoneticiler veya onlarin yaptiklari uzerinden birbirine laf atmak anlamsiz kaliyor haliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

abi sen bu forumu nasıl buldun ya cidden. futbol dışında postun yok. yanlışlıkla google'a gs derbi falan yazdın da paticik 5.10. sayfada mı çıktı tüm internete gsnin büyüklüğünü anlatmaya çalışırken? merak ediyorum ya.

Merak etmene gerek yok, tahmin ettiğin gibi oldu : yanlışlıkla gs yazdım, bi de yanlışlıkla derbi yazdım yanına, buraya geldim sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

goldbären said:

abi sen bu forumu nasıl buldun ya cidden. futbol dışında postun yok. yanlışlıkla google'a gs derbi falan yazdın da paticik 5.10. sayfada mı çıktı tüm internete gsnin büyüklüğünü anlatmaya çalışırken? merak ediyorum ya.

Merak etmene gerek yok, tahmin ettiğin gibi oldu : yanlışlıkla gs yazdım, bi de yanlışlıkla derbi yazdım yanına, buraya geldim sonra.

oha sadece futbola yazarak benim 12 yılda yazdığımdan daha çok post atmış adam
Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

goldbären said:

olum sana dememiş la bi üsttekine demiş
Sosyal ağlarda paylaş

bizde defans hatası olmazsa yemeyiz ama illa ki atarız.

karabükteki taktiği uygulayacak heralde, önde bas atibayı kilitle falan.

gerçi atibayı kilitlese ozzy iş yapar, q7 yi kilitlese talisca yardırır. ille kanat gitmek gerekmez chedjou lu hakan baltalı defans göbeğine.

bu adamları kilitlemen için de jong+tolga oynatsa topu ileriye kim taşıyacak? tek sneijderle olmaz o iş.

bilemedim şimdi nasıl olacak
Sosyal ağlarda paylaş

gsdeki her oyuncunun standart üstü oynaması lazım. özellikle defans ve liberosunun.

forvetin baskı yapması ama aynı zmanda yorulmadan macı bitirebilmesi lazım. aylardır yatan takıma bi anda idman yuklemişse tudor bu damlar yorgun cıkabilir o maça, sakatlık olabilir vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Q7 ve Babel'i tutacak bir organizasyon yok bizde; Tudor her ne kadar bu işin üstüne eğilse de 2 haftada çözülebilecek gibi değil. Muhtemelen çekindiği için Semih'i sağa atacak; fakat solda Carole yerine Linnes oynamalı, özellikle Fener maçı bile yeter Carole'ün üstünü çizmeye, sürekli arkasına adam kaçırdı. Bir de BJK kanatları etkin kullanmasının yanında göbekten yaptığı hücumlarda da ligin en iyisi, hem Ozzy, oynarsa Tolgay falan dikine oynayabiliyor hem de Talisca müthiş şut çıkarıyor; hücumda resmen fatal bir takım adamlar

Ayrıca BJK zaten rahat çıkıyor, GS saldırsın diye bekler. Ama işte Bruma,Sneijder,Podolski organizasyonundaki duruma göre erken golü de yiyebilirler. 1-1 veya 2-2 biter bu maç. BJK son 60-70'e geride girse bile yenilmez bizim kondisyon pert olacağından

Maçı almak istiyorsak 2 farklı gitmeli maç bu süreye kadar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...