Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Whatsapptan hacker yazdı

dylanN

Öne çıkan mesajlar

oha siteyi hiç bilmiodum.
elimde byblos, versace, cavalli, mcqueen bissürü çok az giyilmiş parça var. Erkeklerin rabeti nedir siteye? satabilir miyim ki?
mesela bi mcqueen pantolon ne kadara gider? Bende outletten almıştım sonuçta. 200tl yazsam havada kadara anında gitmesi gerekir de gider mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Yemeksepeti iletişim bilgilerinden sipariş götürdüğü kızın telefonunu bulup ona yazan motorlu kuryelerin olduğu bir ülkede yaşıyoruz. Bu bilgilere erişimi olan bir şirket çalışanının veya taşeronunun rastgele güzel kız bakarken fake resimden etkilenip yazmış olması veya uzaktan bir yerden falan tanıyorsa isim soyad aratıp (bakim bize üye miymiş diye) bulunca yapışması ve kendini riske atmamak için hackerım reröre muhabbeti yapması ihtimali de yok değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamın numarası kendi üzerineyse cesaretine hayran kaldım.Hem telefon numaranı 'GARI VAR GARIII' diye açık edeceksin, hem cool hackerım kafasıyla 8000 account hackladım modacruzdan zevkine diye itirafta bulunacaksın, sonra gelip en yakın baz istasyonunu sana sokmayacak modacruz.
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

oha siteyi hiç bilmiodum.
elimde byblos, versace, cavalli, mcqueen bissürü çok az giyilmiş parça var. Erkeklerin rabeti nedir siteye? satabilir miyim ki?
mesela bi mcqueen pantolon ne kadara gider? Bende outletten almıştım sonuçta. 200tl yazsam havada kadara anında gitmesi gerekir de gider mi?

Sadece kadınlara yönelik bir uygulama diye biliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

bck said:

ben de 2. el lüks eşyaya takıldım. bunun için uygulamamı varmış yani ne gerek vardı..bir de 2. el lüks eşya biraz garip bişi ya..

bu tarz benzer bi siteye girmiştim denk gelmişti de bu sıralar baya moda bunlar
satılanları çöpte görsen almazsın adamlar 2.el vintage diye kitliyor
Sosyal ağlarda paylaş

sinera said:

Adamın numarası kendi üzerineyse cesaretine hayran kaldım.Hem telefon numaranı 'GARI VAR GARIII' diye açık edeceksin, hem cool hackerım kafasıyla 8000 account hackladım modacruzdan zevkine diye itirafta bulunacaksın, sonra gelip en yakın baz istasyonunu sana sokmayacak modacruz.

cem yılmazın güzelce özetlediği gibi maalesef ülkede "aryu seks" kafasında çok insan var
Sosyal ağlarda paylaş

dylanN said:

Feamer said:

Rasmon said:

Komodo said:

ana fikiri herkes atlamış

ikinci el lüküs eşya? ;)

yok, bazılarını elden çıkartacak kadar çok lüks eşya...

agssfaf

2. el fiyatlar mı bunlar?
Ne için yaşıyorum lan ben bu nasıl bir uçurum amınısk.
Gideyim 2 dk hayatı sorgulayayım sigaram ve çayımı içerken :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...