Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mugen Günlükleri

xunn

Öne çıkan mesajlar

• 6 ay sonra ...
Abi şapşal minnacık bi kopegi koklamaya kalktı, hayvan öyle bir kaptı ki dudagını 1 dakika ayıramadık.

Dilinde iki kesik, diş dudagın diger tarafından cıkmıs öyle delmiş minik yavşak.

Sahibi çok özür diledi veterinere götürelim dedi. Dedim tamam, kakalarını yapamadılar yapsınlar götürelim. Yaptı Mugen, arkamı bir döndüm adam YOK.

Davul gibi şişti dudagı cocugun.
Sosyal ağlarda paylaş

goldenlar çok ayrı köpekler ya. bu hiperaktiflikleri ve herkese-her köpeğe kuyruk sallamaları, zıplayıp, hoplamaları 1-2 yaşından sonra kalmıyor. ağır başlı oluyolar yetişkin olduklarında. onun için biraz yorucu olsada küçüklükleri merak etme,

buarada aşırı zeki köpekler. ben sırf öylesine otur, pati ver, yuvarlan diye 2-3 denemede öğrettim bikaç hareket. kimbilir uğraşsam neler öğretirdim.

üstüne herif artık maması bitip acıktığında havlayıp beni oturduğum yerden kaldırıp mama kutusu gösteriyor, çişi gelince ağzında tasmasını getirip yüzüme karşı durumu protesto ediyor sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
Yok önceki fotolardaki kavga yaralarından elizabeth. Kısırlaşması da sorunlu geçti zaten ana damarlardan biri açıldı eve dönünce oluk oluk kanadı tekrar anestezi tekrar operasyon ölüyoduk korkudan eşimle. Ama at gibi saglıklı oldugu için kurtardı namussuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...