Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kredi çekmek ?

Sir.Enis

Öne çıkan mesajlar

2 haftadır bi ufak bi kredi çekmeye çalışıyorum maaş bordrösü kefil ne var ne yok göstermeme rağmen bi kredi çekemedim.
10bin çekmem lazım motor fln ipotek gösteremem mi ?
4 sene önce kredi kartından takibe alınmışım bi türlü alamıyorum...
var mı önerisi olan kafayı yedim en son buraya yazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sir.Enis said:

2 haftadır bi ufak bi kredi çekmeye çalışıyorum maaş bordrösü kefil ne var ne yok göstermeme rağmen bi kredi çekemedim.

Kefilin memur muydu? Memur ise şuan için kredi alman imkansız otomatik red geliyordur çünkü. Motora ipotek koymazlar hatta mümkün mertebe arabaya bile koymak istemiyorlar işin bordron iyi değilse. Ailen üzerine çekmeyi deneyebilirsin ya da kredi faizi yüksek yasal tefeciler var onlara gidebilirsin.

Yasal tefeci bildiğin bankalardan, devletten ya da özel sektörden bunların alamadığı borçlarını vs baya düşük bir para ile satın alan şirketler oluyor. Hani gelip ayaklarına sıkmazlar muhtemelen ama çok da bilmiyorum tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

sicil affı ne

daha once banka da para mi batirdin..kredi cektin de odeyemedin mi..kotu sicilin mi var..kredi vermiyorlar mi..

hepsini sifirliyorlar..ama tabi parasi neyse vereceksin harcin borcun olmayacak..

ha ben bankalarin yerinde olsam sitsen sifirlamazdim..bir kenarda o bilgileri kullanirdim..gerizekalimiyim kredinin ustune yatana bir daha kredi vereyim..muhtemelen bu da ayaktir batiklardan ne kurtarsak kardir ayagina..
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

razzRaziel said:

sicil affı ne

ha ben bankalarin yerinde olsam sitsen sifirlamazdim..bir kenarda o bilgileri kullanirdim..gerizekalimiyim kredinin ustune yatana bir daha kredi vereyim..muhtemelen bu da ayaktir batiklardan ne kurtarsak kardir ayagina..

Kkb kaydi duzelse de bankalar kendi kayitlarinda tutuyor o sekilde.
Yarin gel garantide ise basla
Sosyal ağlarda paylaş

arada dusunmuyor degilim bankalarin vs saglikla ilgili birsuru yatirimlari vardi onlara dr ariyorlardi..

hic olmadi kafayi kirip isyeri hekimligi yaparim..

da ulkede istikrar yok ki..isyeri hekimligi vs avrupa birligi adaptasyon surecinde ortaya cikan kavram..2 gun sonra hadi kapattik deseler kalakalirsin ortada..

bir de keriz silkeliyorlar gibime geldi o kredi sicilini sifirlarken..
senin atiyorum sirket var taktikca takmissin batirmissin bilmem ne sicil affi icin basvuruyorsun ee abi senin surada bir vergi borcu varmis hadi onu ode gel abim..aa sigorta primin kalmis hadi abim..aa bak senin su cezan varmis hadi canim abim..once muhtemelen devlet alacaklarini bir siyiriyordur.ustune bankalar ne kalirsa..
Sosyal ağlarda paylaş

Sir.Enis said:

hakkında açılmış icra takibi varsa alamazsın kredi. önce dosya borcunu ödemen lazm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...