Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kredi çekmek ?

Sir.Enis

Öne çıkan mesajlar

razzRaziel said:

Feamer said:

razzRaziel said:

sicil affı ne

https://www.google.com.tr/search?q=sicil+aff%C4%B1&rlz=1C1ASUM_enTR680TR680&oq=sicil+aff%C4%B1&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&ie=UTF-8

aratmayı biliyorum da şu üstteki gibi bir yorum için forumlaşıroyuz sonuçta yoksa zaten paticik yerine hep google'a girelim

google araması yap diye değil, güncel haberler var orada, kanun çıktımı çıkmadı mı içeriği nedir falan, teker teker link atmayayım dedim
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

razzRaziel said:

sicil affı ne

daha once banka da para mi batirdin..kredi cektin de odeyemedin mi..kotu sicilin mi var..kredi vermiyorlar mi..

hepsini sifirliyorlar..ama tabi parasi neyse vereceksin harcin borcun olmayacak..

ha ben bankalarin yerinde olsam sitsen sifirlamazdim..bir kenarda o bilgileri kullanirdim..gerizekalimiyim kredinin ustune yatana bir daha kredi vereyim..muhtemelen bu da ayaktir batiklardan ne kurtarsak kardir ayagina..

Ya o sicil affi geyigi yalan zaten. Kredi veya kart borxu bitmis gecikmelide olsa odemis ama kredi notu dusuk godamanlar icin cikan bisey o. Kobi veya esnaf zaten batik vaziyette. Sana bana vuran bisey degil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

olorin84 said:

Sir.Enis said:

2 haftadır bi ufak bi kredi çekmeye çalışıyorum maaş bordrösü kefil ne var ne yok göstermeme rağmen bi kredi çekemedim.
10bin çekmem lazım motor fln ipotek gösteremem mi ?
4 sene önce kredi kartından takibe alınmışım bi türlü alamıyorum...
var mı önerisi olan kafayı yedim en son buraya yazdım.

hakkında açılmış icra takibi varsa alamazsın kredi. önce dosya borcunu ödemen lazm.

4 sene önce oldu bu herşeyi ödedim kapadım borcuda ama takibe almışlar yinede... ve takip kalkmıyor
Sosyal ağlarda paylaş

2 yil arabistan a gidince bedellinin kredisini cok dogru duzgun odeyemedim 2200 gibi bi kredi notum vardi izne gelince tum kredi borcu kartlari kapattim 3 yil kadardirda kullanmiyorum kredi karti falan su an baktim 950kredi notum varmis ama her gun banka ariyo su kadar krediniz hazir subeye gidip alin diye lel findex en buyuk scam bence
Sosyal ağlarda paylaş

10bin çekememen için baya düşük olması lazım ya

sisteme takılıyordur, bankacıda veremez hani belli bi seviyenin altında. 10k için bankacıda bakmıyordur zaten.

Kefilinin üzerine çekebilirsin hani çok acilse.

Gelir gider dengen nasıl? Yani kağıt üzerinde gelirin + ya çıkıyor mu? o artıya çıkan kısmın ödeyeceğin taksitten büyük olması falan lazım.

Ama daha buraya gelmeden sistemden red yemişindir muhtemelen.
Ha bide,

Darbe sonrası bankaların memurlara verilen krediyi askıya alma muabbeti vardı. Şimdi kalmamıştır tabide, o tarz bişeye takılıyor olmayasın?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
Zamanında Garanti nin gerzek sistemi yüzünden kara listeye gidiyordum az daha

Kredi çektim, IBAN olarak kredinin yatırıldığı hesabı not almışım gönderdim taksidi, 10 gün sonra aradılar kredi taksidinizi ödemezseniz kara listeye alınacaksınız hödö hödö diye, meğer ödeme için o kağıtta küçük yazılı ayrı bir IBAN varmış. Hay ak dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...