Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mithat'ın Maceraları

Mithat

Öne çıkan mesajlar

ahahah , dışarı çıkalım diye yardırmıştım o gece , yemedi.

Ertesi gün bi yerde 30 tane gül elinde kalmış bir çingenenin , gittim 20 liraya hepsini aldım , öğretmen eşim , gittim okulun kapısında süpriz yaptım , kadınları mutlu etmenin en önemli püf noktalarından biri kız arkadaşlarının yanında hava atabileceği bişi yapmak . Bütün diğer öğretmen arkadaşları beni gördü tabii takım elbiseli 30 gül elimde beklerken , baya havası olmuştu. Sonra bebekte yemek yedik , eve gelince treasure hunt gibi bişi yaptım , bi kolye onu bulunca başka yerde küpe başka yerde bişi falan şekilde 5-6 tane takı almıştım bi de.

Sonuç olarak unutmuyor ama affediyor kadınlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Vücut Yüzey Alanınız: 2.28 metrekare
Yağsız Vücut Ağırlığınız: 68 kg
İdeal Kilonuz: 66 kg
Vücut Kitle İndeksiniz (BMI): 41.5 kg / metrekare
Sonuç: Şişman (Obez) - II. Sınıf
Boyunuza göre vücut ağırlığınızın fazla olduğunu bir başka deyişle şişman olduğunuzun bir göstergesidir. Şişmanlık, kalp-damar hastalıkları, diyabet, hipertansiyon v.b. kronik hastalıklar için risk faktörüdür. Bir sağlık kuruluşuna başvurarak hekim / diyetisyen kontrolünde zayıflayarak normal ağırlığa inmeniz sağlığınız açısından çok önemlidir. Lütfen, sağlık kuruluşuna başvurunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

mithat yanlış anlama kilonla dalga geçmek falan değil kesinlikle de, yanlış bi bakış açın var bence hayata karşı. Sevdiğin biriyle evli olmak falan süper şeyler bunlar.

Ama ben olsam yine de öncelikle mesela spora falan başlarım, biraz özgüven kazanırım daha sonra işle ilgili büyük adımlar atarım.
Sosyal ağlarda paylaş

valla kurbandan önce, eylül başında ben de 120 kiloydum şu an 105'im,
spor falan da yapmıyorum.
gereksiz şeyleri bırakıp sağlıklı beslenince baya gidiyor kilo tıkır tıkır.
acıkma gibi bi problemin de olmuyor mis gibi.

100'ün altına inince hafiften yürüyüş ve tempolu koşulara da başlıycam. yani umarım başlarım üşenmezsem :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...