Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon.de Ücretsiz Kargo

Masticore

Öne çıkan mesajlar

hepsiburadadan telefon almıştım aynı gün kargo yazısına kanıp, 1 hafta sürmüştü elime ulaşması. amazondan ise bu ayın 18inde ürün aldım 23 ünde elimdeydi.20'sinde kargoya verdiler. usp ile. sanırım 1 gün grciktirdikleri için kargoyu iparcelle değil usp ile verdiler. mesaj falan atmadım direk usp ile yola çıktığını gördüm. sadece bu ve bunun benzeri şeylerde müşterisini sonuna kadar koruduğu için, her zaman ilk olarak amazona bakıyorum fiyatı tr'ye göre fazla bile olsa.

tr e satış siteleri ne zaman düzelir adsm gibi hizmet verir, o zaman onlardan almaya başlarım ev gereçlerini
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

onların çomarı da bi garip ya, ambulance chaser ve sonsuz refill hakkını en küçük boy içecek alarak sömürmemek aynı ülkede :S

lan bunun çomarlıkla nalakası var ağzınıkırdığım, ben de küçük boy alıyorum refill olan yerde. onlarda jumbo boy falan var devasa fiyat da iki katından fazla. e zaten refill var jumbo'yu napayım afedersin. insan gibi küçük boy alıp 2. defa kola dolduruyorum.

burası paticik panpa, yanında hatun varmış artisliklerine gerek yok ;P

ashfhafsa
Sosyal ağlarda paylaş

tamamdır buldum:
Holy said:

calimero said:

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B019H5GPDE/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1482329670&sr=8-1&pi=SX200_QL40&keywords=mediflow+5003&dpPl=1&dpID=31MVTT0Yq%2BL&ref=plSrch

Bir de şu üründen acaip memnunum ben ya. Holy sen miydin tavsiye eden? Boyun ağrısı yaşayan paraya acımasın abi, net.
Aynen ben de aldım bunun bir benzerini, inanılmaz rahat ya.

Yastık teknolojisi ne kadar ilerlemiş arkadaş diyor insan.
Sosyal ağlarda paylaş

TR CS fazla moron mu bana mı öyle geliyor. İngilizceye mi cevirsem bilemedim. 10 senedir Amazon kullanıyorum ilk defa bu gerizekalılara rageledim.

12 Aralık siparişimde i-parcel'de çıkan şey sadece şu:

Mon. 12 Dec
20:35 PM
Package details received electronically from Seller
Mon. 12 Dec
20:34 PM
Package details received electronically from Seller

I-parcel'in mailime cevabı şu:

"Thanks so much for reaching out. I've checked into your shipment and it doesn't look like we ever received the actual package from Amazon. They did give us some details on it letting us know the order was placed on 12/14/2016 and it was on the way but it never reached us."

Amazon bana hala kargo yolda diyor lol :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...