Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar Ligi 4. Hafta: Beşiktaş - Napoli | 1 Kasım Salı - 20.45

Llama

Öne çıkan mesajlar

Trolledigim yok bunlar benim düşüncelerim, yanlış olduğunu düşündüğün bir cümlem varsa orada söyle, kale alınmıyorsun diyorsan zaten cevap yazma eyvallah.

Edit, kayda değer diye degustirmissin

Şampiyonlar liginin en uyduruk gruplarından mi değil mi? Bjk on senede belki daha fazla senede bir şampiyon olmuyor mu? 100 kusur senelik kulüp için bu bir piyango değil mi? Ve kimse hala çıkabileceğine inanmıyor bunun neresi troll?
Sosyal ağlarda paylaş

Bölümün modlarının da bölümün "futbol" bölümü olması nedeniyle fazla esnek olmalarını fırsat biliyorsun ve kabak tadı vermeye başladı bu olay.

Tamamen insanları kışkırtmak üzere yazdığın yazılar ile bugüne kadar bölümden banlanmaman da rahatsız edici.

Bu nedenle yaptığım benzetme hafif bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla son 3-5 senede herhalde 6-7 kez uzaklaştırma geldi sırf zegna Fenerbahçe şampiyon olamadı diye sonra bjkli 3_5 kişi beni zaalayinca aynı anda şikayet etti diye filan. Hadi diyelim benim fikirlerim seni rahatsız ediyor bjk li olarak, beni ve bir çok kisiyi de applevodka gibi her pozisyonda hakem hakem diyen. Daha bu başlıkta riekerink bey ağlıyor diye laf eden şu an daha fazla kasamicam telden yaziyorum da bunun gibi milyon tane örnek varken onunkini de rahatsız ediyor mu, kabak tadı verdi mi? İşine geleni duy işine gelmeyeni duyma. Geçeceksin bunları, beğenmiyorsan okumazsin, kurallar dışında bir hareketim varsa şikayet edersin
Sosyal ağlarda paylaş

Robert_Poche said:

seviyesizleşen sensin, trollemek dışında yazdığın kayda değer bir tane yazı yok. Her yazdığın rakip takım konusunda aynı muameleyi görüp utanmadan devam ediyorsun.

abi mode-z ye ekle geç, ben evdeki makinada eklemişim de iş bilgisayarıma eklemediğimi şimdi farkettim, ekliyorum, huzur buluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

Tarihin en uyduruk Şampiyonlar Ligi grubu ya bakıyorum bakıyorum çözemiyorum hala. Bizim real Madrid juventuslu, arsenal dortmundlu gruplardan sonra bu nedir?

10 Senede bir şampiyon olup nadiren bu lige katılan 100 kusur senelik bjka kulübüne resmen çıkan bir piyango ve hala çıkamama ihtimali yüksek.

Şu mesajda sorun zaten düşünce değil üslup valeq.

Grubun kötü veya zayıf olduğunu düşünebilirsin, eski gruplarla kıyaslama yapabilirsin, ya da bir takıma şans olduğunu dile getirebilirsin. Bunlarda sıkıntı yok.

Ama kullandığın dil çok fark ediyor. Bu kışkırtıcı üslup artık hakikaten olabildiğince esnek davranan, hatta dönem dönem özel mesajlarda üyelere kışkırtıldığın için fazla agresif yazdığını savunan beni dahi gerdi. Oysa ki son ceza almandan önce güzel güzel uzun detaylı yazılar yazmaya başlamıştın. Böyle dursun bu, kaldırmıyorum, hem genel bir uyarı olur hem de bana hatırlatma olur, bir daha benzer üslupta mesaj olursa bu mesajımı hatırlatırsınız bana "bak uyarmıştın" diye.

Robert'in mesajına bu tahrikten dolayı bu sefer için uygulama talep etmeyeceğim, ancak bu tarz mesajların yasak olduğunu da tekrar hatırlatayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi sonraki başlığı ben açayım o zaman, kardeş.

olm harbi bunlar nası başlıklar ya. hadi totem bozulmasın diyoruz da sikko şarkıcının sikko şarkısını youtube'den koyup sıfır bilgilendirme vs ile başlık açıosun. valeq daha iyi bu konuda öyle diyeyim. diğerleri de kötüydü de artık iyice saçma oldu yani. açma demiyoruz, böyle açacaksan da bırak başkası açsın.

Harbi maç hangi kanalda lan biriniz yazın asghafha
Sosyal ağlarda paylaş

efsaneler bir bir çürüyo canım biri bana içerdeki maçlar trt deplasman tivibu demişti, kiev maçında çürüdü oda

inş bireysel hatadan gol yemeyiz bu maç

zaten 2 gol kesin yicez gibi bi his var içimde, erkenden bi duran topdan falan yalandan körün attı bi taş, itelersek güzel olr
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...