Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

tunca

Öne çıkan mesajlar

Farketmiyor abi sonuçta %60la oynasan bile benim için oyundan zevk alamiyçak kadar vakitte kaybediyorsun

Pveci adamım ben, oyundan aldığım keyif tamamen kazanma özünde

Hsde kaybettiğinde %100 vakit kaybı, evlendik ettik vaktim dar eskisi gibi değil o yüzden meh
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

Farketmiyor abi sonuçta %60la oynasan bile benim için oyundan zevk alamiyçak kadar vakitte kaybediyorsun

Pveci adamım ben, oyundan aldığım keyif tamamen kazanma özünde

Hsde kaybettiğinde %100 vakit kaybı, evlendik ettik vaktim dar eskisi gibi değil o yüzden meh

abi yanlış anlamada oyunda zaman harcamayacaksan neden oyun oynuyosun ki
ben betadan beri oynuyorum neredeyse hs'yi
3 gunde bir questler birkince giriyorum
questleri ya sikko quest deckiyle (kazanmak değil sadece kart oynama deckleri) ya da eğlendiğim yarımda olsa questte ilerletecek deckla yapıp cıkıyorum
taso toplamak gibi bir oyun benim için
Sosyal ağlarda paylaş

Artık yeni sezonda bi önceki sezon bitirdiğin rank +4 ile başlıyoruz, atıyorum rank 5 3 yıldız bitirirsen rank 9 3 yıldız ile başlıyorsun. Artık her rankte 5 yıldız var falan fistan bişiler daha var

https://playhearthstone.com/en-us/blog/21469305/upcoming-ranked-play-update

Hiç beğenmedim bu yeni sistemi, çünkü benim için hs oynamanın temel keyfi f2p güçlü deckler yapıp rankedde tırmalayan elemanları abuselamaktı, şimdi sezonun o tatlı tırmınış heyecanını ve rank13te her 10snde bir emote spamleyen çıldırışları falan eskisi gibi göremeyeceğim =( Zaten rank 3-4 duvar gibi oluyor, e hani benim queyfim Q_Q
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...