Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

tunca

Öne çıkan mesajlar

bliz son gun biraz garip isler yapti.

sabah ekstra eventlerle basladi olay. benim gibi bazi insanlar bu ekstra eventlerle ilgilenmedigi icin maclar baslamadan 1-1.5 saat once falan gireriz dediler.

Son gunun daha kalabalik olmasini kesinlikle bekliyordum ve boyle bir karar aldigimda kuyruk yasayacagiminda farkindaydim zaten de, gene de ana salonda aralarda vs gene oturulur diyordum. cunku 3 gun boyunca bliz buna izin vermisti. ve talep oyle venue disina tasacak bir talep de degildi. zira pazar da kalablaik olmasina ragmen kitleler kapilari zorlamadi yani. o an turnuvalara katilmayan herkesi ana salona rahatca sigdirabilecekleri bir kalabalik vardi.

Nedense bu sefer garip garip isler yaptilar.

Iceride dunyanin insani varken maclarin baslamasina 70 dk civari kala kapilari kapattilar. Bildiginiz iceri adam almayi kestiler. Biz once guvenlik aramasi zannettik. Cunku Bliz turnuvanin 3. gunu birden bire cepleri bosalttirmaya, ust ve canta aramasina baslamisti. ilk 2 gun yoktu bu is. bir de ustunuzde ot var mi diye sormaya baslamislardi, ilk 2 gun bu da yapilmiyordu. Dolayisi ile uzun suren ust aramasi oldugunu dusunduk. Ancak 60 dk boyunca o kapi hic acilmadi, ve maksimum 6-7 kisi olan giris sirasi uzamaya basladi. Sonra bir kameraman geldi, bizi cekti. sanirim streamde uzun kuyruklar var vs diye gosterebilmek icin yaptilar. Boylece isin PR ini yapmislar, kameraman gittikten sonra birden mucizevi bir sekilde kapilar acildi ve hepimiz birden girdik. (???) Neden buna ihtiyac duydular bilmiyorum, zira zaten icerisi kalablaikti, onu cekseler yeterdi. iceriye alimin kesildigi en bastaki grupta oldugumdan sogukta 60 dk boyunca beklemek zorunda kaldim. bir daha oyle kapi kapama da yapmadilar.

Onceki 3 gun ana salona herkes girebilirken ve ana salon tiklim tiklimken bu sefer ana salon kapisini ara ara kapatmaya karar verdiler. kapiya guvenlik diktiler, iceri adam salmadilar. yan salon doldukca mac aralarinda bir kameraman geldi, yan salonu bagirttilar ve cektiler. kameraman her gittiginde ana salon kapisi kontrolsuz olarak acildi. sonra tekrar kapatilip yan salon dolduruldu. mac konsantrasyonlari bozulmasin diye yaptilar diyecegim, iyi niyetle. ama bir yandan da onceki uc gun boyunca boyle bir uygulama yapilmadi. cuma aksami ve cumartesi de bir hayli kalabalikti. ana salona giris kapatilmamisti. yer yok diye yapsalar, aralarda neden actilar kapilari insan selini iceri biraktilar o zaman? ki cumanin bir kisminda ve cumartesi de millet ayakta, aralarda vs oturmustu.

Marketing ve PR, beraber ne tiksinc bir kombinasyon bunlar arkadas.
Sosyal ağlarda paylaş

Stoneskin gargoyle bufflamayı akıl eden bir partneriniz varsa açık ara en kolay brawl oluyor bir anda.

Neferian 30 hp ye düşüp bütün yere 30 vursa bile gargoyle kendini healayıp kurtuluyor. Zaten her tur kendini fullediği için biraz bufflanmış hali direk eziyor nefarian'ı.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu bilgisayardan ve telefondan sildim yaklasık 20 gündür girmiyordum.

Evden uzağım diye can sıkıntısı gireyim dedim az..

Toplamda 25 dakika süren 2 tane razakus maçında kazandığım 2 yildizi toplamda 6 dakika civarı süren 2 aggro maçında kaybedince ne kadar iyi bi hareket yaptığımı anladIm

Ranked sistemine wow arena gibi mmr falan cinsi bişey gelmedikce tekrar geri doneye gerek bi durum yok.

Gayet tavsiye ederim oyundan sikayetciyseniz, internet vaktim kaliteleri oyunla ilgilenmeyi bırakınca.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...