Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

tunca

Öne çıkan mesajlar

Ya çok hunharca dövüyo bi de deck. Bir tek OTK prieste karşı dayanamıyor. Warlock biraz 50/50 işte. Doomguard pullarsa kasıyor, Voidlord pullarsa EZ gg.

Dün gece en son bıraktığımda 17-4'tü. 4'ü de otk priest. İlk justsaiyan'da gördüydüm. Ama o zamanlar henüz rafine değildi. ixlid falan vardı deckte. Faceless çok daha efektif.

Medivh ilk wingde olaydı bari...
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Agro değil de elimdeki kartlarla yapılabilen iğrenç bi deck olması benim kriterim. Karşımdaki insan oyundan da hayatından da nefret etsin yeter. Baya jade druid oynadım mesela, hala bi jade deckim var falan öyle düşün.

Abi bunla maçlar uzun sürer ve kazandığında adam saygı gösterir. Sen tam tersini istiyorsun. Umarım kanserden ölürsün demeleri besliyor seni :D
Sosyal ağlarda paylaş

olm tamam hunter guclu eywallah da.. sen de insan gibi draftlamiyon ha.. 2xflanking strike, 3xspellstone, cotw, bonemare, elemental sinerjili blazecaller.. allah arttirsin..

spellstone o haliyle bile gayet iyi.. hele arada bi de upgrade ettiysen (ki 3 tane var illa ki etmisindir) ohh..
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

olm tamam hunter guclu eywallah da.. sen de insan gibi draftlamiyon ha.. 2xflanking strike, 3xspellstone, cotw, bonemare, elemental sinerjili blazecaller.. allah arttirsin..

spellstone o haliyle bile gayet iyi.. hele arada bi de upgrade ettiysen (ki 3 tane var illa ki etmisindir) ohh..

ahah onun için dedim hunter görünce alın diye. adamlar draftta çıkma şanslarıyla oynadılar kartların işte. hunter'ın güçlü kartları çok çıkıyo.

spellstone'u yalnız 2 secret olmasına rağmen bütün draft run boyunca 1 kere bile upgrade edemedim... baya baya 1 kere bile edemedim. spellstone tutuyorum secret gelmiyo, secret tutuyorum spellstone gelmiyo :D :D ama mesela priest'in birine 3 tur üst üste attım 2'lik halini. o bile yetti. 5 manaya 3/3+3/3 kötü diil aynen. iyi baskı oluşturuyor rakibin üzerinde, hele board zaten sendeyse..

blazecaller'ı da 1 kere çalıştırabildim sadece. firefly'ları falan hep tempo için 1 mana bulduğumda sürdüm piyasaya.

call of the wild asıl olay ama ya. saymadım ama 4 oyun falan kazandırmıştır heralde. o olmasa 12'ye ulaşmam zor olurdu muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

https://clips.twitch.tv/PlainTolerantLemurYouDontSay

https://clips.twitch.tv/LongTacitWaterFreakinStinkin

Karazhan'ım olsa direk craflıcam şu decki de... Karazan yok. 2-3 ay için karazana para veresim hiç yok.

Üfff..

bu maldonadoyu dinlemeyin. 100k dust'ım var diye hadi lan craftliim dedim, dünyanın en kötü decki. dust'ı mezara götürsem daha işe yarardı öle diyim.

oakdruid veya jade druid yapın
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce bi priest geldi 3 healthim kala ve boardda lich king buffed creeper scalebane i varken swashburglarla anduin çektim, üstüne comeback için sakladığı 3 minion resurrecti attı ve hepsi 1-2 mana minionlar geldi. Anduinin hero powerıyla kestim.

Hatta adam o kadar lowrolladı ki spiteful summonerda mindcontrol yerine spirit lash çekti falan. Mmmmmm çok lezzetliydi
Sosyal ağlarda paylaş

Yagut'un decki. şu anda 21-7 gidiyo rank 15'ten rank 8'e geldi. ilk bakışta wrath'siz druid mi olur demiştim ama yani bu adamların günde 6 saati HS oynayarak geçiyor ve tırmandıkları deckleri iyi bu diye paylaşıyorlar. çok da sorgulamamak gerek :D bir de kart çektirmesi olmasa da spellstone baya yerini dolduruyor wrath'in yani...

Hunter ve Paladin'i plague ile çok fena punishliyorsunuz. ayrıca 2 branching paths de oldukça yardımcı oluyor bu face decklere karşı. aggro druid'in çok çabuk bitirebilme potansiyeli olduğu için onlara karşı zorlanıyorum gibi en çok. Plague atamadan öldürdüler 0-2'yim ona karşı. Bi de Dragon Priest ile divine spirit tempo priestlere yenildim 2-4'üm Priest'e karşı. Winlerim Raza'ya karşı. Raza oldukça iyi matchup tabi.

onun dışında 2 spellbreaker ve ooze cube lock'ın ırzına geçiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

şu üstteki deck bence hala baya güçlü. ama paladinlere karşı aşırı bi şanssız dönem geçirdim. adamlara ilk 5 turda 2 call to arms gelirken, bana 6. turda bi türlü Plague gelmedi. 3-9 yaptım sonraki maçlarda. bir de sürekli paladin gelmeye başlamıştı.

49-31 yapmışım toplamda rank 12'den beri. rank 6'da baya bi takıldım bu paladinler o rank'te geldi sürekli.

Druid 3-3
Hunter 7-3
Mage 5-2
Paldin 6-10
Priest 8-4
Rogue 8-5
Shaman 1-1
Warlock 10-3
Warrior 1-0

Shaman ve Warrior yok. Ama meta'da hep böyle oluyor, her zaman 2 class komple terkediliyor. Normal. 9'unun birden sağlam oynanması imkansıza yakın yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabonis senin deckte naçizene bi mire keeper > fandral değişikliği yaptım, çift keeperla oynarken value alınmıyor sanki yeterince. Fandral reyiz gidici ama hala çok şükele kart, o idollardan +1 almanın dadı başka yerde yok.

Branching paths özellikle draw valuesu yüzünden kağıt üzerinde meeh görünmüştü gözüme ama o esneklik çogiyi ya. Tam druid ruhu, 12 armor oyun çeviriyor +1/+2 bi anda boardu sana geçirebiliyor falan. Spellstone keza baya iyi kartmış. İkinci dispelden bi emin olamamıştım ama yeterince hedef çıkıyor. En tatlışı stegadon büff dispelledikten sonra gönül rahatlığıyla trion atan pallylerin suratına ikinci dispeli çakmak MEHEHEHE
Sosyal ağlarda paylaş

Plague geldiği sürece sabonun jadeiyle murloclardan oyun çevirebiliyorsun, yeterince late game heal var. Ama aradığım kanser gerçekten palidin sanırım. Ne valanyr ne de tarim düşmedi ama sanırım craftlayacağım ya, dustların turşusunu kurmaktansa milletin iktidarsız öfkesinin turşusunu kurayım daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Sabonis senin deckte naçizene bi mire keeper > fandral değişikliği yaptım, çift keeperla oynarken value alınmıyor sanki yeterince. Fandral reyiz gidici ama hala çok şükele kart, o idollardan +1 almanın dadı başka yerde yok.

Branching paths özellikle draw valuesu yüzünden kağıt üzerinde meeh görünmüştü gözüme ama o esneklik çogiyi ya. Tam druid ruhu, 12 armor oyun çeviriyor +1/+2 bi anda boardu sana geçirebiliyor falan. Spellstone keza baya iyi kartmış. İkinci dispelden bi emin olamamıştım ama yeterince hedef çıkıyor. En tatlışı stegadon büff dispelledikten sonra gönül rahatlığıyla trion atan pallylerin suratına ikinci dispeli çakmak MEHEHEHE

Fandral iyi seçim değil ya. Extra ramp ihtiyacın var o yüzden 2. Mire keeper fazla gibi görünse de, 1 tanesini çekmek istiyorsun her zaman, bu yüzden 2 kopya olması lazım. Ayrıca wrath olmayınca Fandral için bi malfurion bi de jade idol kalıyor. Şu ana kadar 1 kere bile demedim ulan keşke Fandral olsaydı diye. Bence pek anlamlı değil o değişiklik.

Ayrıca yukarda kaç maç yaptığımı yazmıştım unuttum. Üstüne 15 maç daha yaptın. 1 tane bile tirion görmedim lan bu sezon. Nası becerdin tirion görmeyi ve en çok sevdiğin hareket onu silencelamak falan. Birkaç kere oldu bi de yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

Trion olayı 1 bilemedin iki kere olmuştur, o da rank 12lerdeyim yükseldikçe gelmez artık. Yalnız fandralı bi dene derim. Ranked oynama istersen normalde bi bak. Malfurion battlecryla combolayamasan da (ki öyle ahım şahım bi katkısı da olmuyor zaten denk gelse bile) hero powerda 3/3 almak bile çok iyi. Üstüne 2. idol ı atarken boarda bişey eklemek falan. Hep böyle late game 4 gözle beklediğim bi kart oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...