Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo Switch

behran

Öne çıkan mesajlar

totemic said:

valla kafamda

zelda (must have)
mario oddysey (platform seviyorsan çok güzel)
octopath (bu da çok güzel)
xenoblade
marios kart 8 (must have)
mario + rabbits
mario tennis
stardew valley
golf story

diye sıralama yapmıştım switchi alınca ama octopath hepsinin önüne geçti.

Böyle fix'liyim sdf
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi başlıktaki eski postlara baktım da mart 2018'de xbox ile switch arasında kalmışım keşke o zaman switch de alsaymışım. 2 hafta önce iki katı fiyatına aldım ama pişman olmadım. işin güzel yanı mario falan hanımın da hoşuna gitti. tennis maçı yapıp mario kartta yarışıyoruz. hele ayakları uzatıp elde octopath/zelda/xenoblade oynamak gibisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Zelda nasıl bir oyun ya sdf, daha sheikah slate'le fotoğraf çekme özelliğini yeni açtım ama dünya kadar played oldu. Dağ bayır gezip, çeşit çeşit yemek yapıyorum. Shrine'lardaki bulmacalar falan çok zevkli. Bu aralar bir de yoğun seyahat ettim, resmen ilaç gibi geldi.

Octopath Traveler'a başlayacağım ama menüde Zelda'yı görünce basıyorum direk sdkfj
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
giricez galiba buna bu black friday'de ya. kapıdan çıktığım andan itibaren 20dk'da vardığım işime (5dk yürüme + 5 dk metro bekleme + 5 dk metro + 5 dk yürüme :P) 2 saatte falan gitmeye başlayacağım gibi duruyor 2019'da. switch almazsam aylarımı diablo immortal oynayarak geçiricem sanırım, ya batıcaz ya çıkıcaz yani :P

bunun launch'u biraz sorunluydu sanırım, ısınınca bükülmeler, ekranı çizen dock'lar falan bi olaylar dönmüştü. kitlenme falan bişeyler de oluyormuştu da software o, update'le falan çözülmüştür/çözülür diyerek geçiştiriyorum oraları. üşenmeyip 60 sayfalık başlığı da taricam birazdan (larolye'nin süper bi guide'ı vardı. taşıma case'isiydi joycon tutucusuydu sd kartıydı falan, paket program. ona bakıcam asıl) ama hani 2. seri / 3. model kasa falan tarzı olaylara girdiler mi bunda? düz amazon'dan alıcam muhtemelen de orda pek bi chasis seçeneği falan bişey göremedim.

çiziliyor mu lan hakkaten dock'a sokup çıkarırken? ekranlı herhangi bir şeyde filim takmaya karşıyım (ışığı kesiyor kırıyor falan sonuçta) help pls.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

giricez galiba buna bu black friday'de ya. kapıdan çıktığım andan itibaren 20dk'da vardığım işime (5dk yürüme + 5 dk metro bekleme + 5 dk metro + 5 dk yürüme :P) 2 saatte falan gitmeye başlayacağım gibi duruyor 2019'da. switch almazsam aylarımı diablo immortal oynayarak geçiricem sanırım, ya batıcaz ya çıkıcaz yani :P

bunun launch'u biraz sorunluydu sanırım, ısınınca bükülmeler, ekranı çizen dock'lar falan bi olaylar dönmüştü. kitlenme falan bişeyler de oluyormuştu da software o, update'le falan çözülmüştür/çözülür diyerek geçiştiriyorum oraları. üşenmeyip 60 sayfalık başlığı da taricam birazdan (larolye'nin süper bi guide'ı vardı. taşıma case'isiydi joycon tutucusuydu sd kartıydı falan, paket program. ona bakıcam asıl) ama hani 2. seri / 3. model kasa falan tarzı olaylara girdiler mi bunda? düz amazon'dan alıcam muhtemelen de orda pek bi chasis seçeneği falan bişey göremedim.

çiziliyor mu lan hakkaten dock'a sokup çıkarırken? ekranlı herhangi bir şeyde filim takmaya karşıyım (ışığı kesiyor kırıyor falan sonuçta) help pls.

Biz bunlarin hepsini yazdik hep kitaplarimizda
Sosyal ağlarda paylaş

gbhskjd "nintendo'ya iman'ın şartları"

Laurelin said:

insanlar bilmeden usb-c extender aliyor dock disinda kullanmak icin oysa usb-c extension kablolarinin usb-c serifikasyonu yok. ayni sekil third party docklarin sertifikasyonu olmadigi icin portu yakma potansiyeli var ve nintendo resmen kendi dangozlugu ile kullanicilari bu yone itiyor. bir xbox 360 rrod faciasi degil ama boyle mukemmel bir release e golge dusuren bir faktor

extender'a gerek yok gibi duruyor da, dock'u mecbur turd party alıcaz sanırım, onu bi araştırmak gerek. gerçi "portu yakma potansiyeli var" = "amazon'dan siparişi verdiğin anda ALET YANACAK" benim kafada. hani ne kadar review izleyip araştırsan bile bugün yakmaz ama seneye KESİN YAKAR diye yaşıyorum. sanırım dock'suz çıplak aletin hdmi veya herhangi bir görüntü çıkışı yok (yani charging stand kurtarmayacak tv'ye bağlamak için) dvd plastiği dock'u + elektrik bandı yöntemini kullanıcam heralde. edit: milletin usb extender'ı niye aldığını şimdi çözdüm la. aslında tam benlikmiş aleti dock'a sokmadan tv'ye vurdurmak için. ama TAKTIĞIN ANDA YAKIYOR PORT'LARI FALAN HEP fdhsjk

şimdilik kesin alacaklarım arasında nintendo'nun charging stand'i ve her şeyi sokup taşıyabileceğim portatif bi case var sanırım. kendi joycon grip'i elimi delmezse pro controller da almam gibime geliyor. çok şükür note 4 sd kart destekliyor diye zamanında aldığım kart micro sdxc çıktı, spec'leri de fena durmuyor. apel fanboy olmadığım için bi kere daha sevindim :P

deadwoll said:

Ekran filmi belli bile olmuyor. Diger sorunlarin hic birini yasamdim bir senedir.

ya belli olmuyordur normal gözle, ona katılıyorum ama bilimsel olarak ışığı kırıyor ve parlaklığını azaltıyor :D biraz 144hz monitör varken oyun 141 fps'ye düşünce 3 FPS EKSİK GÖRÜYORUM diye qq'lamak tier tabi ama işte telefonda falan da hiçbişey takmıyorum ekrana. üretici firma ne veriyorsa o gelsin istiyorum gözüme. 90'larda "radyasyon gelmesin" diye monitöre ekran koruyucu takıp ondan çıkan teli kalorifer borusuna bağladığımız günlerden kalma bi takıntı sanırım :P

Laurelin said:

gene USB-C nin PD ozelligini kullaniyor konsol, bu ne demek? usb-c > usb-c baglantida iki cihazda destekliyorsa tam guc cekebiliyor demek ki macbook ve gugilin yeni telefonlari kullaniyor bi bildigim. usb-c PD ozelligine sahip bir battery bank ile kullanirsaniz oyun oynarken adaptor gibi gordugu icin dahili bataryadan cekmeden external poweri kullaniyor. 20k mah lik PD destegi olan bir battery bank ile mobil oyun zamaninizi 4 katina cikarabiliyorsunuz ki PD destekliyen cihazlar zaten cok hizli sarj oluyor

şu charge pd muhabbeti ne tam olarak? powerbank falan tarzı bişey kullanmıyorum. beni ilgilendirmiyor sanırım, aka dock ya da charging stand'den elektriği verip oynarken aynı anda aletin kendi pilini şarj edebiliyorum, dolduktan sonra pile dokunmadan duvardan alıyor elektriği di mi? hani oluyordur kesin de, portable alet, 720p ekran + gaming'i katınca bi an random charger'la şarj ettiğim telefondan youtube vidyosu açınca şarjın azalması canlandı gözümde.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bence sen nintendo + hardcase + screen protector al en başta. Başka da bir şeye para verme. Neye ihtiyacın olduğunu kullandıkça anlayacaksın ama taşımak için hardcase ve screen protector olmazsa daha ilk haftadan çizilir camı. Çünkü aletin en ucuz yeri o camın yapıldığı materyal. 80'lerin sonundaki yalandan el atarilerinin camlarıyla aynı malzemeden yapmışlar.

Switch'in third party malzemeleri inanılmaz fazla ve kaliteli bu arada. Alet seni sararsa bayağı bir para saçarsın artık sdf
Sosyal ağlarda paylaş

anker nintendo lisanslı powerbank çıkarmış la

https://www.anker.com/products/variant/powercore-13400-nintendo-switch-edition/A1241J11
https://www.anker.com/products/variant/powercore-20100-nintendo-switch-edition/A1275S11

gerçi bununla ilgili nintendo'nun kendi announcement'ını falan göremedim ama artık O KADAR DA sahtekarlık yapmazlar diye düşünüyorum. ama güvenip bunu da almam ben :P (bi de çok pahalı ya 70-90 dolar ne çılgın mısınız) zaten 2 gündür aksesuar bakmaktan sıtkım sıyrıldı. gerçekten "kablo" için bu kadar tab açıp araştırma yapmam gerekmemeliydi. en son telefonun kendi kablosu parçalanınca "hızlı şarj da desteklesin. bi milyoncudaki kablo kesin desteklemiyordur. nerden bakıcaz ki şimdi buna" dediğim zaman 3 gün kablo bakmıştım. hadi onda en fazla yavaş şarj eder, hızlı şarj destekliyor derler ama aslında yoktur falan. brick'lemek ne ya. teknoloji beni bu kadar delirtmemeliydi. demin "abi tamam powerbank'inden geçtim, aleti dock'a sokmadan duvardan elektrik verebiliyo muyuz şimdi buna, KUTUSUNDAN ÇIKAN KENDİ KABLOSUNU TAKICAM VALLAHA" diye google'lamak zorunda kaldım ya, delirttin beni nintendo fghjdsk

inadına nintendo.com'daki her şeyden birer tane alıcam lan en sonunda
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...