Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo Switch

behran

Öne çıkan mesajlar

victor vran

d3 den kotu titandan daha iyi sanki.

tavsiye

Tum gun denedim, 3d haric hersey cok daha oynanabilor benim icin, isometric top down platform vs..

Celeste
Holow Knight
Victor
Diablo 3
Titan quest
Punch club
Dishagea 5
Into the breach
Battle chef brigade
Pokémon go Pikachu
Octopatc traveler
Golf story
Stream world dig
Stardew valley

Son uc orjinal almistim zaten.

Botw
Odyssey

Bu iki de orjinal

Kizmayin yani bok varmis gibi almisim :P

Skyrim ve diger 3d olan hersey berbat yapamadim sevmedim hic..
Sosyal ağlarda paylaş

hacılar,

youtube'dan oyun/review falan bakıyorum da, farklı kanallardan hep aynı şeyler çıkıyor toplama. aldığım/alacağım oyunlar zelda, mario odyssey, mario kart ve smash bros dörtlüsü; octopath, xenoblade, metroid prime (oynayalım da görelim neymiş tatavası dicem ama "yaabi onun için ilk oyundan beri oynamış olman lazım, şu an retrospective oynaman da kurtarmaz, ZAMANINDA oynayacakmıştın" denecek. still tho), the messenger, celeste (maybe), splatoon2. pc'ye çıkmış olan indie'leri saymıyorum hollow knight'tır shovel knight'tır. yata yata oynıyım diye stardew valley alırım o taraflardan heralde.

edit: bi de pokemon alsam mı diyorum da sanırım bu go pikaçu/eevee main game değil miymiş, 2019'da ASIL POKEMON OYUNU mu çıkacakmış öyle bişeyler duymuştum ama araştıramadım doğru düzgün. switch ve po yazınca da daha enter'a basmadan deliler gibi go pika/eeve versiyonu çıkıyor her yerde, nasıl araştıracağımı da bilemedim

başka ne yapmalı? hani baktığın zaman 8-10 oyun uzun süre oyalar ama YAMYAMLIK DEĞİL Mİ CANI ÇEKİYO İNSANIN.

btw bloodstained'ı back'lemiştim fi tarihinde. bi bakayım dedim de steam/gog/preystayson/lolbox/switch değiştiriliyormuş hala. bunu switch'e mi almalı yoksa pcmr'dan mı devam etmeli? baktığın zaman switch'i literally pc'yle aynı monitöre bağlıyorum evdeyken :P framerate falan saçmalamaz sanırım, adam zaten caselvanya'nın sahibi...
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

hacılar,

BIZZZZZZZZZZZZZT

said:
youtube'dan oyun/review falan bakıyorum da, farklı kanallardan hep aynı şeyler çıkıyor toplama. aldığım/alacağım oyunlar zelda, mario odyssey, mario kart ve smash bros dörtlüsü

evet

said:
octopath, xenoblade, metroid prime (oynayalım da görelim neymiş tatavası dicem ama "yaabi onun için ilk oyundan beri oynamış olman lazım, şu an retrospective oynaman da kurtarmaz, ZAMANINDA oynayacakmıştın" denecek. still tho)

bunların hepsi standalone oynanıyor zaten metroid prime hariç. metroid prime 4 daha trailer bile yok piyasada çıkış tarihi geçtim, bişiler duyurulsun oynayalım yazarız hani nooblar oynayabilir sıfırdan veya hikayeyi anlamazlar diye

xenoblade ve octopath JRPG seven insanlar için banko oyunlar, biri modern biri retro

said:
the messenger, celeste (maybe), splatoon2. pc'ye çıkmış olan indie'leri saymıyorum hollow knight'tır shovel knight'tır. yata yata oynıyım diye stardew valley alırım o taraflardan heralde.

splatoon 2 tavsiye etmiyorum ben şu anda. online agırlıklı ve matchmakingini sevemedim, 3 dakia surucek maç için 10dk sıra beklemek aptalca, splatfestlerde filan çok eglenceli oluyor sıra derdi olmayınca o ayrı

indielere indirimde değilse ve meksika shopta değilse para vermeyin, gungeon aldım geçen sale da 3 dolardı meksikada ahaha, stardew valleyide ole 8$ verip almıştım. meksika shop tam bir indie cenneti

said:
edit: bi de pokemon alsam mı diyorum da sanırım bu go pikaçu/eevee main game değil miymiş, 2019'da ASIL POKEMON OYUNU mu çıkacakmış öyle bişeyler duymuştum ama araştıramadım doğru düzgün. switch ve po yazınca da daha enter'a basmadan deliler gibi go pika/eeve versiyonu çıkıyor her yerde, nasıl araştıracağımı da bilemedim

al, çok güzel noob friendly pokemon reboot

said:
başka ne yapmalı? hani baktığın zaman 8-10 oyun uzun süre oyalar ama YAMYAMLIK DEĞİL Mİ CANI ÇEKİYO İNSANIN.

yeter daha alma

said:
btw bloodstained'ı back'lemiştim fi tarihinde. bi bakayım dedim de steam/gog/preystayson/lolbox/switch değiştiriliyormuş hala. bunu switch'e mi almalı yoksa pcmr'dan mı devam etmeli? framerate falan saçmalamaz sanırım, adam zaten caselvanya'nın sahibi...

trende, metrobuste (lel) işyerinde helada oynarım vs diyorsan switche al. PC versiyonu banko dah ucuz olacak zaten. portable olması umrunda diilse PC bas geç
Sosyal ağlarda paylaş

Ben inat ettim almayacağım D3'ü. Smash Bros. bekliyorum sabırla.

@cokomantis, switch'e çok oyun almana gerek yok. Alacakların zaten bayağı götürecek. PC'nin single player'ları gibi 40 50 saatte tüketilen oyunlar değiller. Mario'ya bile content çıkıyor hala. Zaten oyundaki tüm challange'ları bitimek nereden baksan 100 saat. Oyun 20 30 saat sürmeden bitiyor sonra dünya kadar boss fight, challange, puzzle vs. açılıyor.

MK8, Smash Bros. falan zaten online olduklarından öyle bitecek şeyler değiller. Millet hala Gamecube'deki Smash Bros.un turnuvalarını çeviriyor manyak gibi.

Pokemon'a para verilir mi bilmiyorum. 15-20 yaş arasında olsam cüzdanı (babamınkini sdf) fırlatırdım muhtemelen de, şimdi 60 dolar verip pokemon dövüştüresim gelmiyor pek.
Sosyal ağlarda paylaş

üşenmeyip baktım, rusya'da 200'e geliyor. (ama ben bi önce aldığım oyunda shop'u south africa seçmiş bulunduğum için gold coins'i kullanayım diye değiştirmiyorum, yeni aldıkça yine s.africa'ya geliyo coin, hayatımın sonuna kadar değiştirmicem sanırım :P)

alsam mı diye düşündüm ciddi ciddi de pc'de halihazırda oynamadığım oyun için 200 atılır mı bilemedim.

bi de smash çıkabilir mi artık hadi pls

tunch said:

benim switch işi yalan ya, hanım "bilgisayar aldık, araba aldık artık sıra bende" dırdırına başladı bile :/

"hanıma" al switch'i, mario kart'tı overcooked'du derken eğlenirsiniz baya.

(o eğlenmemeye başlayınca çökersin cihaza ;))
Sosyal ağlarda paylaş

Smash'im kargo da yarın geliyor ama dayanamayıp south africa e-shop'undan yapıştırdım Diablo 3'ü. Ilk release'ded oynamıştım WoW taahütü ile gelmişti. Forum'dan Pyro'dan aldığım gametime ile. Daha sonra onun sattığı gametime'ı silmişti Blizzard Diablo'da gittiydi Pyro'da arazi olmuştu "garantisi benim raad ol" diyip vanish. Tey tey.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahahahahah, fatlus joining in the memes

https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/438/328/312.jpg

https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/438/400/8d8.jpg

https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/438/380/cbe.png

https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/438/346/da2.jpg

Ne cektin be sakurai :D :D :D

https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/438/367/08f.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

bu smash'e olimar diye bi annesiz koymuşlar. world of light'ta geldi, %60'lardayken salak salak random vuruşlarla direk BAY BAY diye ekrandan atıyor recover'a falan izin vermeden.

nabıcaz bunu dövebiliyo muyuz yoksa aleti kırıp rma oluyor mu diye mail mi atıcaz fgdsj

gerçi level'ı (ya da spirit şeysi) fazla sanırım. 9k'larda geziyor, benim 2000 küsür mü neymiş. çıp çıp diye jab'leriyle %15'lere getirmesinden belli zaten de boss değil bişey değil, çok önemli bi yeri de korumuyor (etrafından dolaştım hatta :P) niye öyle op çıktı ki birden?
Sosyal ağlarda paylaş

2k baya düşük ya, 2-3 spiriti lvl 99 yap bence, düşük rarity de de olsa 6k-7k oluyorlar hiç olmazsa. Aradaki fark o kadar büyükken kazanırsan deli gibi reward gelir muhtemelen ama.

DLC pass ile oyun bundle ını almadım şimdi bilmediğim oyunlardan bilmediğim önemsemediğim karakterler gelir mehh deyip almadım, pişman oldum ilk dlc Joker çıkınca :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...