Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo Switch

behran

Öne çıkan mesajlar

Ben düzenli olarak Mario Kart oynuyorum. Zelda'yı ve Mario'yu bayağı oynadım ama hala bitiremedim (Mario'yu bitirdim de, main story bittikten sonra main story'nin 10 katı falan puzzle vs. var). Zelda'yı da geze geze oynuyorum.

Onun haricinde Puyo puyo oynuyoruz kardeşimle denk geldiğimizde, bayağı savaşa dönüştü iş sdf

Bir de Brawlout oynuyordum bir ara manyak gibi ama loading time'lar bayağı fazla ve bug var kamyon yüküyle. Smash bros gibi akıcı da değil. O yüzden saldım onu, Smash Bros geldiğinde ona atıcam parayı.

Şimdiye kadar beni mutsuz eden tek oyun Mario+Rabbids oldu açıkçası. Çok sıkıldım oynarken, hayal ettiğim gibi çıkmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenoblade Chronicles 2 oynuyorum ben. Oynuyorum ben derken aylardır aynı yerdeyim pek açmadım. Hollow Knight var ancak benlik değilmiş. Mario & Rabbids da eğlenceli de yarısına geldim baydı.

Eğer yolculuğa çıkarsam baya baya açıp oynuyorum kaldığım yerden devam ancak Zelda ve Odysses bittiktenn sonra alet hafif toz tutmaya başladı. Splatoon 2'de 55 saat, Mario & Rabbids'de 10 saat Hollow Knight 10 saat Mario Kart 25 saat ama evdeysem pek açıp oynamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Evdeyken ben de çok az elime alıyorum, arada yatmadan önce yarım saat falan oynuyorum. Bazen de Mario'da kalan puzzle'lar için elime alıyorum. Nadiren de Zelda oynuyorum 2-3 saat kaptırıp.

Evde bilgisayar varken elim gitmiyor hiç. Ama PS4 varken onla da oynamıyordum.

Switch'le genelde haftada 1-2 kez yaptığım 1.5 x 2 saatlik tren yolculuklarında vakit geçiriyorum. İnanılmaz iyi oluyor. Zelda'nın büyük kısmını trende oynadım sdf.

Ha bir de az önce Nintendo'nun 8bit oyunlarını bayağı oynuyorum ben, unuttum onları söylemeyi. 12 aylık online membership aldıydım. 15-20dk boş vaktim varsa, birini bekliyorsam falan süper oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bende pc basindayken aklima gelmiyor, iki uc kere falan yolculukta yanima aldim baya bir oynatti o zaman. sanirim yerine bir baska sey varsa elimin altinda elim gitmiyor alete.

bende botw yerine zelda link to the past i cok daha fazla sevmis ve oynamistim.

golf story oynadim baya iyi bu arada.

skyrim, kart8, rabbits, supersmash, nba 2k playgrounds, octopath, pokemon pikachu mu ne karin agrisiysa doldurdum icini simdi :D

gene kosede duruyor ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

handheld ,cep telefonlari bu kadar marifetli degilken bir alternatifti..simdi beklerken online bile birsuru oyun oynayabiliyorsun ekstra bir cihaz tasimadan..

cep telefonunda oyunla switch'te oyun arasında dağlar kadar fark var. şu karşılaştırmaya uyuz oluyorum. candy crush oynamak oyunsa oynuyorsun evet.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Bende Samsung s9 var, oyun falan oynarım diye aldıydım. 4 ay mı ne oldu telefonu alalı, tek bir oyun oynamışlığım yok sanırım.

abi zaten dokunmatik oyun mu olur ya hepsini geçtim. üstüne heriflerin exc oyunları var, triple a portları var ki diablo ve skyrim gibi baba oyunlar, 100lerce saat oynayacağın. mario kart türevi aile ve arkadaşla toplanıp eğlenebileceğin şeyler var. ilk aklıma gelenler yani. iş sadece telefonun güçlü olmasıyla olsa oooo.
Sosyal ağlarda paylaş

Celtics said:

kırınca zevki kalmıyor konsolun. korsanı dolduruyrsun oynamıyorsun.

Şu çok doğru yalnız. Smash 7 Aralık'ta çıkacak ama ben oynadım bıraktım oradan pokemon oynadım 1-2 saat, fm touch 19 çıkmış ona geçtim onu bıraktım şimdi South park'ın ilk oyunu oynuyorum.

Konsol orj olsa neye para verirdin derseniz zelda, Mario ve octopath.. hele octopath collectors edition falan alırdım parası neyse verip.
Sosyal ağlarda paylaş

sorunu cozmek uzereyim :D

oynadigim ya da zevk aldiklarim

link to the past zelda
stardew valley
golf story
disgaea 5
steam world dig
pokemon go pikachu
octopath
vs vs vs

3d oyunlari oynayamiyor ya da sevemiyorum.. elde 2d ya da isometric oynayabildigimi kesif ettim. digerleri cok zor oluyor ya da yetemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Sonic Mania Rusya'da 10 dolara düşmüş, aldım az önce şarjı bitene kadar oynadım. Güzel bayağı, ben hep atari salonunda oynamıştım, böyle ev rahatlığında oynayınca başka oldu.

Bir de şu Snow Bros'u portlasalar var ya awww, hala oynuyorum emu'dan ama klavyeden olmuyor.

Bu plus versiyonu mu yoksa dlc almak lazım mı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...