Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dumankaya ikon

roket adam

Öne çıkan mesajlar

stormeagle said:

3. bina kayıyor. ciddi ciddi kayıyor yanı.

http://i.hizliresim.com/jBgQJ9.jpg

o ikonun etrafında gördüğün minik evlerdeki insanlar senin sokağa savunmasız çıkmanı kolluyorlar. her gün polis baskını var öyle diyim. gerçi gop dan alışkınsındır =)

bu taraftada zorlarsan 1600-1700civarı 1+1 var ama 68m2 olanlardan büyük yani. evinin altında myclub spor center var. Anadolu yakasının bariz en iyi salonu =) ama aidat 450tl problem o

hahah lan 5km mesafeden fotoğraf çekip o perspektife göre evet kayıyor beyler diyip çizgi falan koymuşsun bi de. Kız arkadaşım daha rasyonel.
Sosyal ağlarda paylaş

binanın yamukluğu dışardan gözükmüyor arkadaşlar :)
yamuk gibi gözükmesinin nedeni bloklardan birisinin birkaç kat daha kısa olması.

fakat zamanında bu binanın bazı katlardaki camları patladı, kolonlarda yırtıklar oldu, alt katları su bastı.
dumankayanın daha bina oturuyor ehehe gibi talihsiz açıklamaları oldu

bilgili abiler dumankaya'ya aç planları göster bakalım dediler, dumankaya eheh olur mu öyle şey dedi. göstermedi.
Sosyal ağlarda paylaş

@rasmon Gerçekten resimden kanıtladığımı falan düşünüp cevap vermek baya uğraş ya. Resimden anlaşılacak kadar eğik olsa zaten yıkılırdı şimdiye.

İlk yapımından itibaren zemininin kaydığı hep konuşuluyor. dumankaya ikon kayıyor asdah
https://www.google.com.tr/search?q=dumankaya+ikon+kay%C4%B1yor&oq=dumankaya+kay%C4%B1yor&aqs=chrome.1.69i57j0l2.3536j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

@rasmon Gerçekten resimden kanıtladığımı falan düşünüp cevap vermek baya uğraş ya. Resimden anlaşılacak kadar eğik olsa zaten yıkılırdı şimdiye.

İlk yapımından itibaren zemininin kaydığı hep konuşuluyor. dumankaya ikon kayıyor asdah
https://www.google.com.tr/search?q=dumankaya+ikon+kay%C4%B1yor&oq=dumankaya+kay%C4%B1yor&aqs=chrome.1.69i57j0l2.3536j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Yuvarlak ve çizgiyi sen koymadın mı?
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Maaş kaç kuruş onu de

dasaadan fakirim.

Geçen 1+1 değerledim mesela şehirden uzak metro dibi 76m2 gibi bişiydi brütü; 195k verdim değer olarak ha bana ne kadara alırsın orayı desen 130-140k. Çok aptal bir piyasamız var kendi evimi bile gönülsüz fiyatlara koydum millet bu niye ucuz bir bokluk mu var demesin diye.
Sosyal ağlarda paylaş

abı eskı evler öyle
zaten normali o. 2+1 küçük ev demek zaten. Hani idare ediorz işte, misafir gelince salonda yatırıyoruz hesabı.

1+1 cıkaranın allah belasını versin diğer evleri pahalılaştırıo

Neyse, 10 yaşındaki evlerde falan 2+1 altını bulamazsın.
ama içerenköy ve k bakkalkoyu tavsiye ederim yıllarca oturdum, herşey elinin altında. Kasabın, mandıran çiköftecin metron mis gibi.
Ve sakin yer, kafa dinliosun eve gelince
"roket adam" said:

3+1'i napıcam abi. 3+1 lazım değil ki şu an. alıyor olsam tamam ileriyi düşüneyim derim. tek yaşayacağım ev işte. ben de bu büyük ev merakını anlamıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

3+1 e gelen kız evlenmek için anca geliyor çünkü

Rezidans sattıran bu arkadaşın belirttiği etiket merakı işte. Hani tek kişi için 3+1 çok demesini anlarım, 3+1 tutun demiyorum ama gayet şık 2+1'ler var normal muhitlerde ve 2+1'den küçük eve çıkmak dünyanın en gereksiz yalnızlığı gözümde. Kimsen mi yok len?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...