Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dumankaya ikon

roket adam

Öne çıkan mesajlar

ya çok fazla 1+1 var sanırım orda, oranın indooru için gitmiştimde yol geçen hanı gibi içersi falan. hayat kadını mekanı diye kiralar düşük olabilir.
1+1 1500 verebiliosan
2+1 1700 veremez misin? içerenköy, bakkaköy daha iyi yerler. Metroyada yakın, minibüs falan var her bok var.
Sosyal ağlarda paylaş

andromeda dayım. dumankaya tam karşımda. resmini çekim sana. bina resmen eğik.

1. cidden fuhuş yuvası orası
2. arabasız siteden dışarı akşam 9 dan sonra çıkarsan ölüm tehdidin var
3. bina kayıyor. ciddi ciddi kayıyor yanı.

http://i.hizliresim.com/jBgQJ9.jpg

o ikonun etrafında gördüğün minik evlerdeki insanlar senin sokağa savunmasız çıkmanı kolluyorlar. her gün polis baskını var öyle diyim. gerçi gop dan alışkınsındır =)

bu taraftada zorlarsan 1600-1700civarı 1+1 var ama 68m2 olanlardan büyük yani. evinin altında myclub spor center var. Anadolu yakasının bariz en iyi salonu =) ama aidat 450tl problem o
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

şey gibi geldi bana baya bi günlük kiralık ilanı var kaçak et kesim yeri gibi duruyor koca site. ondan dolayı mı acaba. beylikdüzü innovia da mesela süper siteydi ama bu yüzden ucuzdu

daha guzel bir yer dusunemiyorum.surekli komsu ziyareti, ev gezmesi, apartman gunu, altin takmasi.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Anadolu yakasında site içi ev arıyorum. Dumankaya İkon'u gördüm, kiralar da baya uygun duruyor. Şekilli de bi yer, muhit de çok şehre uzak sayılmaz, işyerime de uygun (Ümraniye oto sanayideyim), neden uygun fiyatlı anlayamadım. Var mı bi bit yeniği, var mı oralarda kalan, aidat falan mı yüksek tam nedir durum?

Alternatif tavsiyesi olan varsa alabilirim, 1+1 1500'e kadar çıkarız.

antasyaya baksana otosanayideysen yürüyerek gidersin işe :)

aradaki fiyat farkını zamana say. ikon çok yakın değil.

bende sanayideyim lokanta pazarda yemek ısmarlıyım sana bi gün asffd

illa ikon diyorsa bu arada, ikonda 330 a falan satılıklar var onlara bakıyorum ama çok küçük ve yamuk. salonda bir 3lü bir tv o kadar.

benim oturan bir arkadaş vardı, binanın içerisinde ortam çok güzel. yazın bikiniyle gezinenler falan oluyor ortalıkta havuzdan dolayı :) 32. katta cam açılmıyordu klimasıda yoktu çok bunalıyorduk içinde öyle bir dert var. aidat 350 civarıydı...

araba varsa ortamla çok alakan olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Orası mimlenmişse gizli kameralar vs de olabilir öyle bir durumda, sonra kasediniz çıkmasın lol...

Şişli'de biri asansörle 35. kattan düşmüş, tendon kopukluğuyla kurtarmış bu arada.

http://www.hurriyet.com.tr/sislide-luks-rezidansta-asansor-dehseti-40225082
Sosyal ağlarda paylaş

Atmalık ev arayanların kayıtları çıkmasın diyorum ben de işte, ne politikacılar madara edildi uçkurlarını tutamadıklarından... Sonra listeler de olmadık yerden çıkabiliyor, sonra mevkiniz artınca birileri kullanabilir. Bal Tuzağı istihbaratta bir terim yahu.

Hayır bir de muhafazakar geçinenler "bina ve zina" konseptine niye bu kadar yakın o ayrı bir konu.

Atmalık ev aramayın, kendiniz güvenli bir ortam yaratın libidonuzu durduramıyorsanız.
Sosyal ağlarda paylaş

Yolgeçen hanı olmuş yerin neresi güvenli olabilir? Adı çıkacağına canı çıksın diye laf vardır hani.

Gerçi ülkenin ortalama libidosu vergi rekortmeni yaratmış zamanında, değişen bir şey yok pek. Şimdi de pavyoncular ihya oluyor.

Altın ateşle, kadın altınla, erkek kadınla sınanırmış diyip köşeme çekiliyorum. Ne haliniz varsa görün sonra Garbage'a düşmeyin resim ve videolarınızla, hiç acımam geçerim dalgamı (:D
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

"roket adam" said:

abi yeri kötü falan deyip durmayın gaziosmanpaşa küçükköy'de oturuyorum zaten. daha kötü olma şansı yok rahat olun ya. nişantaşı çocuğu değiliz yani doğma büyüme eyüp alibeyköy küçükköy falan :)

konuyu gelip gündeme açmışsın ama z kuşağı bebesi ya eheheh

Benim için baya önemli gündem abi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...