Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dumankaya ikon

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Anadolu yakasında site içi ev arıyorum. Dumankaya İkon'u gördüm, kiralar da baya uygun duruyor. Şekilli de bi yer, muhit de çok şehre uzak sayılmaz, işyerime de uygun (Ümraniye oto sanayideyim), neden uygun fiyatlı anlayamadım. Var mı bi bit yeniği, var mı oralarda kalan, aidat falan mı yüksek tam nedir durum?

Alternatif tavsiyesi olan varsa alabilirim, 1+1 1500'e kadar çıkarız.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

şirket beleş benzin ve araba veriyor bakkala bile arabayla gidiyorum o sorun diil djjsjsjsj

olaya sirket araba veriyor diye bakma
istanbul da mi yasiyorsun bilmiyorum ama
istanbulda araba ile ulasim basli basina stress nedeni
istanbulda arabayla bakkala gidersen cok erken yaslanirsin :)
hele yenisahra gibi park yerinin mucizelerle bulundugu bir yerde.
Sosyal ağlarda paylaş

yeri baya iyi kimse götünü kesmez bir üst sokağa çıkmadığın sürece. ztn altta carfur falan var. arabayla gidersin gidiceğin yerede. yalnız akşamları acayip trafik oluyo o sokağa giren ana caddede. ana cadde dediğimde bi git bi gel yol ama otobus motobus dolu bi yer. metroya gidiş işkence olabilir cidden çünkü tam iki durak ortasında. ama araba var demişsin.

bu arada eğer site falan arıyorsan biraz daha geride şerifali'ye bakabilirsin. site falan baya var. 3+1 de oturuyoruz biz 1400 kira + 200 aidat veriyoruz 3 bloklu sitede.
Sosyal ağlarda paylaş

ee trilyon verdiysen daireye odeyeceksin diyorlar..

bizim capkin aga nin mi vardi sitelerinden birinde -hos hepsinde vardir da..satarken apartman yonetimi su su sahislarindir degistirilemez diye mi ne satmis..elemalar da akraba es dost..gorevli olarak kendilerine iyi maas baglamislar..ustune isletme giderleri sunlari bunlari kosmusler aylik 1 000 mi ne belki de ustunde iyi para yapiyor..kavga dovus apartman yonetimi degistirmeyi deneyecek olmuslar senin aga bayagi bir agiz burun dagitmisti..ha opusup barismislardi sonra..

mesela..

a1 76 mt2 brut icin
isletme gideri katilim payi 163
sosyal tesis isletme gid kat pay 90
yatirim giderine katilma yillik 690 aylik 60

300 kemiksiz en ufak dairenin 2015 de odedigi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...