Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dumankaya ikon

roket adam

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

Vallahi tutuyorum evi. O civarda o konseptte o fiyata başka yer yök. Bugün Meridian'a baktım kol gibi fiyatlar batı Ataşehir'de. Evler orospu evi olduğu için eşyalı daire daha çok İkon'da, o da önemli.

Bi iki seneye daha çok para kazanırım herhalde o zaman Meridian'a falan geçerim ya da bu hayattan bayar anamın babamın yanına dönerim bilemiyorum.

bilader adres vermis sayilirsin zaten.

tr'ye geldigimde sende kaliyorum.

evini bana da actigin icin tesekkur ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ev tutamadım arkadaşlar. İlk baktığım evi çok beğenmiştim, 3-4 defa gelip gittik, ev sahibiyle telefonlaştık, sonra kontrat yapmak üzere yüzyüze görüştük. Linkedin profilime kadar bakmışlar, çalıştığım şirketin Türk ortaklığına kadar araştırmışlar bu kadar deli süreçlerden geçtik. Neyse tam sözleşme yapıcaz herif karıma sormam lazım kuzene verecekti sana yukarıdaki 1+0'ı verelim falan muhabbeti yaptı ve vermedi evi. Neyse anasına bacısına sövdüm tabii.

Başka bi ev buldum gecesine. O da aynı cephe ama birkaç kat yukarısı. İçeride afedersin fahişe evi eşyaları var, cart kırmızı L şeklinde bir koltuk, gelen kişi yatağı bırakmış ama bildiğin kıpkırmızı çarşaf üzerinde duruyor, içeride bir insanın yaşaması için yeterli ev eşyası zaten yok. Bildiğin garsoniyer ya da fahişe evi. Neyse ilanın düştüğü gece yazdım, sabahına telefonlaştık, öğlene evi gördüm, tutuyorum çağırın ev sahibini dedim. O sırada ev sahibi aradı ya ben de birini buldum o gelicekti falan filan dedi. Dedim görüşelim.

Bugüne gün vermişti. Gittim, tanıştık, diğer kiracı 2 kira depozito + 2800 emlakçı komisyonu + 6 ay kira peşin veriyor, sen ne düşünüyorsun dedi. Ben de maksimum 3 ay peşin veririm, onda da kirada indirim yapman lazım faiz oranında, yoksa mantıksız dedim. Sonuç olarak sikko bir 1+1 ev için 16750 lirayı çat diye masaya koyan rakibimiz evi aldı. Umarım o da günlük kiralıkçı çıkar da evin anasını ağlatır.

Şimdi satılık ev bakıyorum soktuğumun istanbulunda
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

ben iddia etmedim zaten baskası demiş 265e ev var diye

ben dedim. Hatta ben aldım orayı. 315 e okuttum bile.

Edit: Arkalarda kalmış diğer mesajlar ondan görememişim. Çok tatlı bir alışveriş oldu istanbula gitmem bile gerekmedi. Banka avukatına 2.500 TL ve vekalet gönderdim sağolsun işlemi tık diye halletti alırkende satarkende.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...