Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Luriel said:

Xenocide said:

beni aradılar bugün uydunetten, 30'unda bitiyomuş taahütüm fak. dedim akn'li bi hizmete devam edebviliyor muyum? hayır dedi. dedim o zaman dursun biraz.düşünücem.

ayrıca gb başına kota aşımı ücretini 50 kuruşa düşürmüşler sdfg

http://www.turksatuydunet.com/sinir-sizsiniz-kampanya.html/

al abi aknsiz işte?

çok güzel tarife gerçekten, 19'dan sonra hız 5'e düşüyor normalde de 10. hatta direk 5 ve 10 değil, "'a kadar"
Sosyal ağlarda paylaş

abi abv ttnet, anamların evinde hız 16mbit. kotayı aştık, düştü hız 3 mbit'e, malum 5mbit'e düşmesi lazım. aradım, müşteri hizmetlerindeki kadın "3 gündür modeminiz açık olduğu için hız düşümü yaşanmış bla bla" diyo.

of neyse ya yazdım da sinir harbi bi telefon görüşmesi yaşadım uzun lafın kısası. milleti salak yerine koyup baya bi süre daha eski düzen devam eder bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bişey sorayım. ay sonu taahhüt bitiyor ve benim paketimi zorla değiştirmek istiyor uydunet

taahüt bittiğinde açıkta kalmak istemiyorsan paket seç diye sıkıştırıyorlar

ilk gün 50mbps / 250gb kotalı / 0,5 krş ücretli paketi önerdiler" de get" çektim

2. gün 25mbps / 250gb kotalı / tv paketime sinema paketi ekleme verdiler, beğenmedim

şimdi ne alayım neye göre pazarlık yapayım ben, alternatif sunun dedim, 10mbps (gece 25mbps) şeklinde akksiz paket önerdiler işime gelmedi yine gece kullanmadığım internet 25 olsa ne olur adam gibi pakette önermiyorlar ay bitmeden max efficency bişi almam lazım 80-99 tl arası paketlerden sjdjd

öneri verin lan :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...