Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlk Defa Mezar kazmak...

Aruzyon

Öne çıkan mesajlar

https://www.youtube.com/watch?v=ZDsjQvt2g6o

Az önce ilk defa mezar kazdım fakat bunun son defa olmayacağına emindim.. Kardeşim ile birlikteydik.. Soğuk kanlı hali , kazıcağı yeri seçişi ve ilk bir kaç darbeyi toprağa vuruşu üzerimden büyük bir yük almaya başlamıştı..

Bir süre sonra sırayı bana devretti.. Toprak ilk önce sert geliyor fakat kazma darbelerini daha da sert vurmaya başladıkça içimdeki tüm karmaşa gevşemeye başlamıştı.. Fakat tek sorun çukur derinleşirken gömmek istediğimin el arabasının üzerinde getirdiğim kanlı bedeni ceset torbasının içinde olan değil, onu o hale getiren kişi olduğu konusunda kendime dürüst olabilmeye başlamıştım....

Bilgisayar başında oturup şarap içiyordum. Bir yandan arkadaşça gördüğüm birinin şımarıkça histerik gizli-hater krizinin geçmesinin ardından başka bir şımarık moderatörün ve diğer saçmalayanların yazdıklarına sakinliğimi koruyarak cevap vermekle uğraşıyordum. Daha sonra gelen bir haber ile çok sevdiğim minik bir dostuma birisinin vurup kaçtığını ve onunda öldüğünü duydum.. Zaten çok arada kalmış hisler içerisinde allak bulmanın içinde tuhaf bir dengedeyken bir an da bütün sağlam duruşum gözlerimden yaşlar olarak ufalanmaya başladı... Çünkü daha bir saat olmamıştı O'nunlaydım ve ölüm haberini almıştım...

Ağlak bir insan değilim genelde heyecandan , zevkten , mutluluktan gözlerim hep dolardı ama engel olamayacağım bir şekilde gözlerimden yaşlar boşalırken bir yandan sigara sarmaya başlamıştım ve hemen ateşledim kapıdan çıkarken....

Olduğu yere vardığımda yerde kanlar içinde ölmüş bedenini gördüm... "Vurup kaçtılar " denildiğinde bir aracın çarpıp kaçtığını sanıyordum fakat araç içinden çıkan iki kişinin ona pusu kurarak pompalı tüfekle onu öldürdüklerini öğrendim.. Yerde boş fişek duruyordu ve bir kaç metre ötede kanlarının etrafına saçılarak ters döndüğü köşede öylece yatıyordu...

14164191_590938324411696_1126531701_o

Belki bir saat bile olmamıştı... Dimitri'yi gezdirirken önce onu her zaman iki arkadaşı takıldığı araziden almaya gitmiştim ama arkadaşları yoktu ve o tek başınaydı... Herkes ona Tarçın diyordu ama ben ona hep minik Assasin'im diyordum o ufacık bedeni ile hayata karşı sinsi agresif tutumundan ötürü... "Nerede benim minik Assasin'im" dediğim de oyunlar yapa yapa gelirdi... Mahallede bir çok kişi ona gıcık olurdu ama biz çok seviyorduk birbirimizi..

Yavruyken bizim mahalleye bırakılmış ve bir yaşına yaklaşırken kısırlaştırılmıştı ki daha sonra agresif bir haylaz olmuştu.. Bisikletleri kovalar, gıcık olduklarını paçalarından biraz yakalayıp sonra kaçardı .. Ne zaman yanımdayken birilerine saldıracağını anlasam kocaman sarılırdım ufacık arkadaşıma..

14163744_590938301078365_1226420520_o

Bir saat önce birlikteydik ama şimdi yerde kanlar içinde ölü yatıyordu... Yanına yaklaşıp yüzüne baktım.. Pompalı tüfekten çıkan saçma parçacıkları alt çetenesindeki bazı dişleri kırmış, diğer bir kısmı boğazını parçalamış ve bir kısmıda karnını yarıp bağırsaklarından bir parçanın dışarı çıkmasına sebep olmuş yatıyordu öylece...

Rüzgarın her esişinde tüyleri kıpırdarken acaba yaşıyor mu diye heyecanlanıp ölü donuk gözlerine bakıyordum polis aracının farlarından parlayan içindeki fosforu...

İki kişi ufacık bir köpeğe araçlarıyla kumpas kurup pompalı tüfekle sokağın ortasında vuruyor...

Bu nasıl bir canilik ?

Bu nasıl bir öfke ?

Bu nasıl bir acımasızlık ?

Şimdi bunlara benim acımı da katın ve bin ile çarpın...

Çünkü size acımayacağım ve sizin gibilere de...

Her zamanki gibi net ve dürüst olmak istiyorum fakat bu sefer olmacağım çünkü her zaman ki gibi bunu çarpıtıp kendince saçma anlamlarına yoracak olanlarınız olacak ama birşey söylemeyeceğim..

Bugün minik çetemin en sevimli üyesini bu hale getirdiniz..

14114485_590938297745032_972539887_o

Ne hale geldiğim konusunda bu sefer üstüme siyah bir perde örteceğim.. İlk defa sevdiğim birisinin başında kan ağladım, hala daha da ağlıyorum ve sabah nasıl biri olarak uyanacağım hiç bilmiyorum...

İçimde birşeyler parçalandı ve artık kendime daha yakın hissediyorum çünkü merhamet çok güzel birşey olsa da ufacık bir köpeğe pusu kurup pompalı tüfek ile saldıranlara ve içlerinden taşan kötülük ile kör olmuşlara daha fazla acımayacağım...

madarafear

Ekran Resmi 2016-08-28 04.05.09.png

Tekrar görüşmek üzere tatlı Tarçın'ım , minik Assasin'im... Şimdi birazcık daha ağlayacağım ve gözlerim tamamen kuruduğunda daha önce hiç olmadığım gibi biri olacağım..

Teşekküt ederim yanımda olduğun için çok güzel bir arkadaştın ve seni öyle güzel hatırlayacağım ve bir gün çok güzel bir yer yapacağım... Senin gibi bir sürü güzel can orada mutlu yaşayacak ve oraya tatil yapmaya gelenler sizleri hep çok sevecek....

edit: resimleri görmek için : https://noyansama.wordpress.com/2016/08/28/1197/
Sosyal ağlarda paylaş

Aruzyon said:

kamera kayıtlarını bekliyoruz... tam olay yerindeki mobese çalışmasa da yeni takılmasından ötürü hemen olayın olduğu yerin önündeki tekne tamircisinin kamerası bakıyor...

ceza alacaklar... mahallede pompalı tüfek kullanamaları kendi başına bir suç..

dışarıda ilgilendiğine göre, mama-su da veriyorsundur büyük olasılıkla. dolayısıyla bakımını yaptığını, sahipli bir köpek olduğunu söylersen, cezası nispeten daha çok oluyor. umarım yakalanırlar, umarım cezasını çekerler aşağılık yaratıklar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

başın sağ olsun. birisine kızıp uyuz olup acısını köpeğinden çıkarmak gerçekten çok canice. kim senden ne kadar nefret etse de, bunu yapmaya hakkı yok.

türkiye'de ceza almayacağını biliyor tabii, biraz da ona güveniyor.

Henüz adil olamamış kurallara güvenerek rahatlasa da , çekeceği ceza hiç rahatlatıcı olmayacak..

Kendini düzgün ve sağlıklı sananların kendilerini haklı sayma delüzyonlarında ortaya koydukları terrör bu kadar korkunç bir hale gelişini yaşamak çok zorlu bir yüzleşme.. Sevdiğim birini tüfekle parçalanmış görmek... Neyin intikamı bu ? Ne konuda haklı olduğunu sanmak bir insana bunu yaptırabilir ? Ufacık köpeği vurunca eline ne geçer bir insanın ?
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

yavru bir yunusun bile kafasına sıkacak kadar zekası olmayanların arasında yaşıyoruz abi.
bunların arasında yaşadığımıza mı üzüleyim yoksa bunların elinde silah olabildiğine mi emin değilim.

bunları nasıl ötelemeden ve öldürmeden iyileştirebileceğimizin yollarını bulup uygulayabilmemiz en yapıcı hareket olabilir..
Sosyal ağlarda paylaş

idilik said:

Aruzyon said:

kamera kayıtlarını bekliyoruz... tam olay yerindeki mobese çalışmasa da yeni takılmasından ötürü hemen olayın olduğu yerin önündeki tekne tamircisinin kamerası bakıyor...

ceza alacaklar... mahallede pompalı tüfek kullanamaları kendi başına bir suç..

dışarıda ilgilendiğine göre, mama-su da veriyorsundur büyük olasılıkla. dolayısıyla bakımını yaptığını, sahipli bir köpek olduğunu söylersen, cezası nispeten daha çok oluyor. umarım yakalanırlar, umarım cezasını çekerler aşağılık yaratıklar.

Ne yazık ki onların aşılarını ve bakımlarını belediyeye yaptırıyorum diye veteriner kayılı sahipli olduklarına dair kimlikleri yok.. Ama şuan hayatta olan diğer baktığım 3 sokak köpeğine de kimlik cüzdanı çıkaracağım .
Sosyal ağlarda paylaş

masa said:

Başın sağolsun noyan.
Polise gittin mi?

Eski özel harekatçı ve cinayet bürosundan Cenk geldi , ardından olay yeri araştırma ekipleri de geldi hatta saçma kurşunları yerine normal silah kurşunu olsaydı otopsiye götürmelerine de razı olucaktım fakat zavallı arkadaşımın cesediyle daha fazla gereksiz yere oynanmaması adına aynı gece gömmeyi tercih ettiik kardeşim ile.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...