Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ahoy

Basilleia

Öne çıkan mesajlar

Fistan said:

güzel mi feray arkadasin

"bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim" 'den ters işlem yap.

Laurelin said:

Topicte en hakli ve mantikli insanin xunn olmasi forum olarak geldigimiz noktayi gosteriyor bence. Scrublar adam olurken eskiden duzgun olanlarinizda bozuyo eheueheu

Smileyde koyiyimda malzeme olsun shitpost icin

:D :p :( :X

scrub kısmına katılmamakla, kalanına ve özellikle xunn un has erkek olduğuna katılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi herkes 30 yaşına geldi hala ergen draması peşindesiniz ya, ne adamlarsınız.

Bırakın isteyen gelsin, gitsin, yazsın, yazmasın.

Buralar hep erkek niye geldi amacı ne?!??!! Diye girişmek nedir yani, çüş. Akapelilere çomar diyen adam şu cümleyi kurmasın yazıktır.

2000'lerde hormonlar paçalardan akarken bile daha insanca yaklaşıyorduk lan karşı cins yazarlara.

Pis herifler.
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Hand said:

Fistan said:

güzel mi feray arkadasin

Laurelin said:

Topicte en hakli ve mantikli insanin xunn olmasi forum olarak geldigimiz noktayi gosteriyor bence. Scrublar adam olurken eskiden duzgun olanlarinizda bozuyo eheueheu

scrub kısmına katılmamakla, kalanına ve özellikle xunn un has erkek olduğuna katılıyorum.

malciyirin ebedi ergen olmasi gibi xunn efendide ebedi scrub olucak ne yazikki :D

neyse taharet diyorduk?

http://i1.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/977/727/7c1.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Daesu said:

girls-advantage olayımı yaşandı gene

Tabii ki.

Ve her zaman ki gibi hatun kişi "Ben kızım" yapmadım diyerek "I plead the 5th" çekti. Ama 20 sayfadır FOTO KOY, GÜZEL MİSİN, ŞİŞT postları arasında gayet mesut yüzüyor.

http://i.imgur.com/ku7DenH.jpg

betas did this imo

http://i.imgur.com/FRl4jvu.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

feverfeverray said:

viktoria'ya saygim coh buyuk. insanlari karsilastirmaya gerek var mi?

arkadas cevremdeki buraya en dayanabilir gibi gorunen iki kisiyi cagirdim. daha fazla cagirsam hos olmaz gibi

Nasıl çağırıyorsunuz anlamıyorum. Forumun adı paticik bi kere "bak bi forum buldum süper, paticik.com" diyemem ben hayatta. 13-14 senedir böyle bir cümle kuramadım walla.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Black_Hand said:

Fistan said:

güzel mi feray arkadasin

Laurelin said:

malciyirin ebedi ergen olmasi gibi xunn efendide ebedi scrub olucak ne yazikki :D

neyse taharet diyorduk?

http://i1.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/977/727/7c1.jpg

Abi şöyle demeyin ya. O nipple aklıma geldikçe..
Sosyal ağlarda paylaş

Hoşgeldin Reyhan... Şimdiden maruz kalacağın entellektüel magandalık, cinsiyet ayrımcılığı ve moderasyon destekli organize seviyesizlik adına özür dilerim.

Çağırmak istediğim niceleri var lakin açtığım topikler, attığım mesajlar silindiği gibi çağırdığım arkadaşlarımda üye kabulde, gümrükte takılı kalmış eşyalar gibi bekliyor...

Fever acaba benim davet ettiğim arkadaşlarımıda üye kabul sınırından sen geçirebilir misin ?

Çünkü ben aslında bir başka sen olmuş gibi forumdaki durum O:)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...