Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ahoy

Basilleia

Öne çıkan mesajlar

fresia said:

Basilleia said:

Üyeliğimin onaylandığı ilk gün olduğu için aktif olduğum ana post bu oldu tabi. Ki bu 20 sayfada da bir kere 'ben kızım bakın benimle ilgilenin' tarzı bi mesaj da yok. Sıradan postlarda da gayet normal şekilde usul usul fikir de beyan ettim ama siz daha ben ölmeden cenazemi kılmışsınız :D çok da fazla açıklamak istemiyorum, tam benimle alakalı olduğumu düşünmüyorum mezvunun, diliniz yanmış sadece. Konuşarak kanıtlayabileceğim şeyler de değil zaten. Görürürüz zamanla.

neden paticik?
23423423 tane sap olan mekanın senin için faydası, anlamı nedir

Sap dolu olup olmaması beni alakadar etmiyor. Paylaşılan, tartışılan içerik hoşuma gitti. Bana illa katacağı şeyler olacaktır ki benim de katabileceklerim var elbet :D yaşım size göre küçük olabilir evet ama senelerdir bu tarz erkek dominated mecralarda yazdım, paylaştım. Ama bi gün bile ne drama yarattım ne de içinde bulundum. İstediğiniz kadar kaçırmaya çalışın, sorun değil benim için :D
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...