Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sperm saklama veya sperm bankası

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

SGK kara geçsin diye türlü türlü tedavi/operasyon/tetkik için artık katkı payı alıyorlar devlet hastanelerinde, sonra da bu sene SGK kara geçti diye bağıra bağıra televizyonlardan duyuruyorlar işte. Bunun harici benzer şekilde daha ucuz olduğu için sık şekilde muadil diye nitelendirilen ilaç/malzeme kullanılıyor hastanelerde veya benzer şekilde bazı ilaçların parasını reddediyor devlet, haberiniz olsun.

Fakirler ölecek bu ülkede inceden, söylüyoruz da dinletemiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

SGK kara geçsin diye türlü türlü tedavi/operasyon/tetkik için artık katkı payı alıyorlar devlet hastanelerinde, sonra da bu sene SGK kara geçti diye bağıra bağıra televizyonlardan duyuruyorlar işte. Bunun harici benzer şekilde daha ucuz olduğu için sık şekilde muadil diye nitelendirilen ilaç/malzeme kullanılıyor hastanelerde veya benzer şekilde bazı ilaçların parasını reddediyor devlet, haberiniz olsun.

Fakirler ölecek bu ülkede inceden, söylüyoruz da dinletemiyoruz.

yok abi benim mevzunun olayı şöyle. karı hatta farkında olmadan anlattı neyin ne olduğunu. bu malzemeler çok çabuk bozuluyomuş yok soğuk zincirmiymiş neymiş o şekilde mi ne temin ediliyomuş. biz burada muhafaza edemiyoruz o yüzden de dışarıdan istetiyoruz falan dedi. benden bunlar parayı alır almaz siparişini vericekler gel babacım hazır dicekler. hastane veya sgk buna ödenek vermiyodur bu sığırlar benden o yüzden para alıyodur.

annem kalp krizi geçirdi geçen sene. bir yatış dosyası vardı yemin ediyorum 4 orta harita metod defter büyüklüğünde a4 sayfalar. ulan bi göz gezdirdim en aşağı 50-60 bin liralık malzeme tüketmişlerdir koşuyolu kalp te 25 30 gün falan yattı. kalp pili dediğin şey zaten pahalı. en aşağı 15 bin liradır. bir kuruş para ödemedik çıktık hani çok bekledik babacım şu kadarını devlet karşılıyo bi 3 5 bişeyler ateşleyin derler diye yana döne para aramıştım ben o sıra.

e buda aynı şey. o kalp krizi. e buda kanser? millet 60-70 yaşında yakalanıyo kansere veya biraz daha genç. kemo sonucunda spermler ölücek diyolar herif veya kadın aman 6 tane çocuk var zaten napayım spermi-yumurtayı diyo sallamıyo. ben gencim. şimdi istemiyorum ama 10 sene sonra çocuk isticem belki.

ha bide 5 sene saklıyolarmış. 5 sene sonra ben bu zamana kadar çocuk yapmadım bi 5 sene daha kalsın desem yine bin dereden su getirirler.

çok sağolun eksik olmayın. ara sıra hem elle hem de doktorunuza bi kontrol ettirin abi emaneti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...