Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık "0" Intel i7 4790k işlemciler

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
https://cdn.pbrd.co/images/A1AhGIdzt.jpg

ımyeh <3

ilkinde silicon lottery vurmadı core +70'ten fazla almıyordu, ama memory iyiydi +875'te kullanıyordum. bunda da sıkıntı çıkmadı aynı ayarlarda ama öteki üstte yanmaya başladı sdlvkmsd. voltajı +0a çekip +70/650 yaptım yazın fırına dönüşmesin diye. custom fan profile'la 71-73'te tutabiliyorum genelde. oc olmadan da 69-70 görüyor zaten üstteki. alttaki paşam keyfi yerinde 54-60 arası takılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Herkese selam,

Bugün şu açıklamayı yapmak için işimin gücümün araında vakit ayırıyorum: Lütfen bare with me. Ve kusura bakmayın.

Başlık açıldığından ve daha önceli başlıklardan beri dünyalar kadar satış yapmış birçok gamerın yüzünü güldürmüş bir arkadaş olarak, son aylardaki uçuş programım nedeni ile bazı arkadaşları istemeyerek üzüyorum. Sebep ve sonuçlarını kendilerine gerek özel mesaj, gerek ise cep telefonundan vakit almasına rağmen detaylı bir şekilde bildiriyorum.

Ancak bazı arkadaşlar, kendi arkadaşlarına referans olup benden ürün talebinde bulunup, BEN TÜM OLABİLCEK AKSAKLIKLARI BELİRTMEME RAĞMEN VE OLAN AKSAKLIKLAR SIRASINDA DA BİLGİLENDİRMEME VE EN ERKEN SÜREDE PARA İADESİ TEKLİF ETMEME RAĞMEN bana kinayeli ve tripli mesajlar göndermekten çekinmiyorlar.

Forumdaki gerek satış bölümündeki gerek ise sosyal durumlardaki duruşumu herkes biliyor. Bilmeyen de tanışınca anlıyor zaten.

Doların artmasını benim engelleyebilceğim birşeymiş gibi yaptıkları sitemlerde dile getiriyorlar. Arkadaşlar ben CB değilim. Kusura bakmayın. Dolar yükselmesine rağmen ben sizden aldığım para ne kadar ise o siparişleri teslim ediyor ve fazlasını istemiyorsam, siz de benden "ABÖ DÖLR YÖKSÖLDÖ NAPOCOZ" diye serzenişlerinize çare bulmamı lütfen beklemeyin.

Arkadaşlarınıza veya şahsınıza zaten teker teker detaylı ve binlerce kez özür dileyerek(ki aylık shiftim gereği yaşanan gecikmeler veya Amerika'ya hiç gidememeler benim maalesef elimde olmamasına rağmen) affınıza sığınıyorum. Burası dahil 20'den fazla kişiye ekran kartlarını ulaştırdım. İşlemcileri zaten saymıyorum bile. 100 ü geçti belki.

Son 3 ekran kartı kaldı bunun 2 tanesi buradaki arkadaşların arkadaşları. Yukarı'da da belirttiğim gibi bana para gelmeden defalarca uyarıyorum. Hepsinin screenshotları vs var. Ancak buna rağmen özel mesaj yolu ile beni kıran bazı arkadaşlar var. Yine isim vermiyorum ve burada açıklama yapıyorum çünkü kendimi ifade edemiyor olabilirim. Ayrıca bu açıklamaların diğer bir sebebi de, bazı kişilerin karı gibi dedikodu yapıp, olmayan şeyleri, benim faillamadığım alanları faillıyormuşum gibi lanse ediyorlar. Bunları okuyorum ve duyuyorum. Çok üzücü. Bunları da, bana güvenmemelerine ya da sadece uzanamadıkları ciğere mındar demelerine bağlıyorum.

Dolayısı ile size verdiğim hiçbir sözü yerine getiremiyor değilim. Aksilikleri zaten öngörmesem -+ ETA vermez, LAPS diye ortaya bir gün atarım. Son 6 ekran kartında gecikmiş olmama da, diğer zamanında veya zamanından önce teslim ettiğim ürünlere gölge düşüremez kanısındayım.
Lütfen benim uyarılarımı tam anlamadan benden ürün almayın, aldırtmayın, sipariş geçmeyin!

Burdan tekrar tüm bana güvenen ve bu güvenini ürün/hizmet sağladığım kişilere teşekkür ediyorum.

Saygılarımı da sunuyorum,
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...