Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık "0" Intel i7 4790k işlemciler

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

Gün 25,
bir kişi daha kartını aldı, sıra bana gelene kadar erzaklarım daha kaç gün yetecek bilmiyorum.
Yan sığınaktaki delirmiş olacak "tok satıcı, tok satıcı!" diye bağırışları geliyordu, günbatımındaki silah sesiyle o da kesildi.

UPDATED MY JOURNAL
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

Gün 25,
bir kişi daha kartını aldı, sıra bana gelene kadar erzaklarım daha kaç gün yetecek bilmiyorum.
Yan sığınaktaki delirmiş olacak "tok satıcı, tok satıcı!" diye bağırışları geliyordu, günbatımındaki silah sesiyle o da kesildi.

UPDATED MY JOURNAL

asdasdfgasda
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

Gün 25,

UPDATED MY JOURNAL

34. günden selamlar..... üç gün önce son FPS'lerimiz de tükendi, artık dünyayı slayt gösterisi olarak izliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

Gün 25,

UPDATED MY JOURNAL

ahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

adam sürat kargoyla verdi pakedimi, bir günde benim şubeye geldi ama tabi ki dolaşıma çıkarıp geri sokmuşlar.

saat 520 gibi şubeye gittim (kapanış saati min 6dır) herifler dolaşmayı bırakmış kamyoneti şubeye döküyor. hani alıp kucak kucak atıyolar : D neyse dedim paket gelmedi döndüyse buradan alayım (cumartesiye kalsa arabaya yükleyip gezdirirler getirecekleri meçhul).

sonra o yığınların arasında sağa sola atarak bulduk, adam direk verdi. "ya dayı bi işlem yapmayacak mısın verdiğine dair diye" dedim, aman boşver gibisinden bir el hareketi yaptı. imza falan attırmadın bari kimliğime bak başkasıyımdır dedim, "ya kim olcak başka gelmişsin buraya kadar boşvir" dedi. öyle elime bıraktı gitti ahahah. yani hüseyinciğim hiç tavsiye etmiyorum cemaat terk üstüne kayyum yemiş bir şirketle gönderme gözünü seveyim...
Sosyal ağlarda paylaş

ben said:

sabah şubeye gelen kargo akşam 5te hala gelmeyince gidip alayım dedim.
bulmaları 30 dakka sürdü, yerlere yığmışlar 20-30 paket dükkanın dışında bi öbeğin kenarında duruyordu işlemci :(

ciddi iş riski bu adamlar niye ısrar ediyor bilmiyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Varış şubesi önemli. Benim verdiğim şubede handling konusunda sıkıntı yok. Bi sonrakileri yurtiçine veririz ;)

Şişkonun topic'ine yazdım ama buradan da harraslıyım, Logitech g933 artemis spectrum zımbırtısının wireless olanını getirir misin? Getirirsen kaça getirirsin?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...