Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sales 2016

SenariouS

Öne çıkan mesajlar

aktiftablet said:

mordor bence çok zaman olmasa da oynanır ya, 2 adam öldür kapat, 2 ay bakma istersen.

bu arada benim alabildiğim tek oyun doom'un demosu oldu :p

xcom2 ve gta5 istiyodum ama indirimler beklediğimden az sadece gta5 alıcam belki

bu subnautica nası bişey?

subnautica alpha early access ama potansiyeli baya yuksek bi oyun bence
survival temalı ama su altında geciyo
mekanikler felan baya guzel
ben destek icin bile olsa aldım
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

reign of kings ve kingdoms (pixel olmayan) nasıldır bilen oynayan var mı?

reign of kings var bende, epeydir girmiyorum ama kötüydü en son. Doğru düzgün ilgilenmiyorlar zaten alma derim.

Ben hala 8 TeLe 35 kuruşluk oyun arıyorum asdf yok mu şöyle arada girip eğlenebileceğim mrpg tarzı bişiler, indirimler bitmeden bulayım bir şey ya kalmasın bu para ahah
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

ulan çok eski böyle bi oyun oynamıştım,2 boyutlu falan.tv tycoon gibi bişey.hem antfarm gibi binayı döşüyosun,hem tvde yayın programını belirliyosun,dizidir,filmdir,reklamdır, prime timedır falan.inanılmaz eğlenceli bişeydi.yok dimi şunun yenisi gibi bişey?

buarada mulgear bilmiyorum oynadınmı ama game dev tycoon baya zevkli.oyun firması yönetiyosun falan.garajda commodere64 zamanı başlıyıp oyunların tuttukça ve para kazandıkça yeni binalara geçip falan.ben baya zevk almıştım.bi süre sonra bayıyor tabi.12 tlmi neymiş şuan.denemediysen öneririm.

Hacı yazdılarmı bilmiyorum görünce direk atladım. Acaba MAD Tv olabilirmi o oynadığın oyun. Eğer oysa bunu denemelisin.http://store.steampowered.com/app/377900/?l=turkish
Sosyal ağlarda paylaş

batuhan said:

_Rave said:

ulan çok eski böyle bi oyun oynamıştım,2 boyutlu falan.tv tycoon gibi bişey.hem antfarm gibi binayı döşüyosun,hem tvde yayın programını belirliyosun,dizidir,filmdir,reklamdır, prime timedır falan.inanılmaz eğlenceli bişeydi.yok dimi şunun yenisi gibi bişey?

buarada mulgear bilmiyorum oynadınmı ama game dev tycoon baya zevkli.oyun firması yönetiyosun falan.garajda commodere64 zamanı başlıyıp oyunların tuttukça ve para kazandıkça yeni binalara geçip falan.ben baya zevk almıştım.bi süre sonra bayıyor tabi.12 tlmi neymiş şuan.denemediysen öneririm.

Hacı yazdılarmı bilmiyorum görünce direk atladım. Acaba MAD Tv olabilirmi o oynadığın oyun. Eğer oysa bunu denemelisin.http://store.steampowered.com/app/377900/?l=turkish

abi aynen nokta atışı yapmışın mad tv imiş oyunun ismi.(tu)

resimlerde aynı arayüzü görünce aldım direk empire tycoonuda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...