Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yıldönümünü unuttum help!

Mithat

Öne çıkan mesajlar

progamer said:

facebook ta gördüm yıldönümleri diye. vay be 2 sene oldu mu dedim. sonra patiyi açıp direk bunu gördüm asdfg

bide yapçak bişi yok. önümüzdeki yıl dönümlerine bakacağız de.

Keşke facebook aynı güzelliği banada yapsaydı. Sabahtan beri facebooktayım bir kere hatırlatmadı şerefsizler. Orada görsem en azından sabah ayardım .
Sosyal ağlarda paylaş

Abartma bence. 2. yılda unuttuysan daha çok unutursun.
Bi de unutmak değil de bi sürü gün var, hepsi için özel bişey mi lazım. Özel günler dışında hiç mi bişey yapmıyosun? Benim yaptığım en büyük sürprizlerin hiç biri özel bi günde olmamıştır heralde. Diğer taraftan özel günlerden de boş geçen çok olmuştur. Deftere yazılıyodur belki, bilemem orasını, ama anlayışlı olmak lazım (sözüm meclisten dışarı). İnsanlık hali, unutulur yani. Geçen yıl da o unutmuş, hem de ilk senenizde. Olcak şey mi?! dedin mi hiç?
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende topigi goster bak ne kadar ugrasiyorum diye tavsiye vericektim ama arkadaslarina pek anlatamaz onu diye sey yapmadim.

Fistan gunu kurtardi desene
Mithat said:

Uzun uzun yazmıcam telefondayım bi cacık olduramadım.

İlk hedef olarak takım elbisemi giydim kalk gidioruz dedim . Nereye diince evlendiğimiz yer oteldi oraya gidelim iki kadeh bişiler içelim , biliyorum affı olmaz ama en azından bugün boş geçmemiş olur illa ki affetmen için daha uzun zaman uğraşıcam ama şuan için ilk temeli lütfen böyke atalım dedim.

Yarın iş var sen bana içmeye gidelimi saat 10da mı söylüosun diye çıkıştı bu seferde.

Arada quel ile yazısıoduk ne yazıosun sen diye sordu burayı gördü 5. sayfaya kadar falan okudu. En çok kız arkadaşımdan yeni ayrıldım ama beterin beteride varmış dediydi biri , bu kadar sinir kozgınlık halinin ortasında ona bi yarıldı kahkaha attı resmen. İşte şimdilik bi tık daha sakinledi , elbette unuttu bitti gitti değil ama en azından benim pişman ve üzgün olduğumu gördü , bi nevi "your move" kıvamındayız , elinde ki kartın değerini bilio ve benim çabalamamı zevkle izleyecek bir müddet sonrada aynen hayata devam.

La harbiden öldüren boşatan falan olmuş , iyi hoş ben malım unuttumda öyle boşancak kadarda hata değil la geçen senede o bana hediye almayı unutmuştu agaghaak biz genelde çift olarak hiiiç beceremioruz bu yıldonumu işini , daha birinci seneden hediye almayı unutan kadın ve ikinci seneyi komple unutan adam olarak evliliğimiz çok yakışmış.
Sosyal ağlarda paylaş

ya yeni okudum. 1.yildonumunu unutan kiz artislik yapmasin bosuna.

mithat sen de pek sklemiyomussun zaten anladigim kadariyla. oturun konusup anlasin. birbirinize hatirlatirsiniz. cikar bi yemek yer icer gelirsiniz. ertesi gun 1e 1000 katarak anlatacak birseyiniz olur. kim hatirliycak kim hatirlamayacak derdiniz de olmaz. bosuna triplere gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Bugün ikinci yıl dönümümüzdü hanımla. Hediye falan almış bu saate kadar çaktırmadı , ben bilgisayarda oturmuş oyun oynuyorum hiç salona bile geçmiodum geldi önüme koydu hediyeyi. Şimdi tabii sıçışlarsayım bi saattir çocuk gibi azarlıyo .

Bi yolunu bulup affettirmem lazım kendimi , biri bana yardımcı olsun ne kadar hemen yapabileceğim bişi olursa o kadar harika. Yemek zaten yedik , bu saatten sonra napabilirim kurtarıcak?

strapon keser anca.

olm trollemeyin boyle, 2.yil donumunu unutmaz kimse, hani 7falan olsa neyse de.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Uzun uzun yazmıcam telefondayım bi cacık olduramadım.

İlk hedef olarak takım elbisemi giydim kalk gidioruz dedim . Nereye diince evlendiğimiz yer oteldi oraya gidelim iki kadeh bişiler içelim , biliyorum affı olmaz ama en azından bugün boş geçmemiş olur illa ki affetmen için daha uzun zaman uğraşıcam ama şuan için ilk temeli lütfen böyke atalım dedim.

Yarın iş var sen bana içmeye gidelimi saat 10da mı söylüosun diye çıkıştı bu seferde.

Arada quel ile yazısıoduk ne yazıosun sen diye sordu burayı gördü 5. sayfaya kadar falan okudu. En çok kız arkadaşımdan yeni ayrıldım ama beterin beteride varmış dediydi biri , bu kadar sinir kozgınlık halinin ortasında ona bi yarıldı kahkaha attı resmen. İşte şimdilik bi tık daha sakinledi , elbette unuttu bitti gitti değil ama en azından benim pişman ve üzgün olduğumu gördü , bi nevi "your move" kıvamındayız , elinde ki kartın değerini bilio ve benim çabalamamı zevkle izleyecek bir müddet sonrada aynen hayata devam.

La harbiden öldüren boşatan falan olmuş , iyi hoş ben malım unuttumda öyle boşancak kadarda hata değil la geçen senede o bana hediye almayı unutmuştu agaghaak biz genelde çift olarak hiiiç beceremioruz bu yıldonumu işini , daha birinci seneden hediye almayı unutan kadın ve ikinci seneyi komple unutan adam olarak evliliğimiz çok yakışmış.

olm okumadim tamamini da, bu gibi seylerde, gec saatte hazirlanmamis kadina "gel disari cikalim" denilmeyecegini ilkokul-4 hayat bilgisi sinavinda falan soruyorlardi sanirim.

demeyin.. hazirlanmamis kadina hicbir zaman gel disari cikalim simdi demeyin.. turk kizi ise demeyin. oyle "bi jean ceker cikarim" guzelliginde degiller. o rahatlikta da degiller. ozel gunde zaten herhangi bi ulke kizina denmez.

neyse..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...