Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yıldönümünü unuttum help!

Mithat

Öne çıkan mesajlar

hacı o değil de,

suark'ın mega tavsiyesi aslında çok mantıklı. ama bence bugün ne yaparsan yap kurtarma sınavı olacak. fail'ını kabullenmişsin ve bu yüzden yapmışsın şeklinde. ayı gibi hediyeye boğsan her baktığında "hı evet 2. yıldönümümüzü unuttuğunda almıştı slk .S.S" diyecek. hele ki pahalı hediyenin "para harcayarak düzeltemezsin, kalbimi kırdın anlamıyor musun senin için her şey maddiyat mı duygusuz adam" counter'ı var ki sırf o yüzden düz doğum gününde bile pahalı hediye almaktan tırsarım heh.

bence önce tüm shitstorm'u tankla. haklısın hacı de. ondan sonra yap ne yapacaksan. o da elinden can havliyle elinden kolundan tutup HADİ KIRLARDA YEMEĞE ÇIKIP YAĞMURDA YÜRÜYCEZ GEL BAK KOŞ diye olmasın bi zahmet.

ha ama tekrar söylüyorum suark'ın tavsiyesi de aşırı mantıklı. bi kere adam evli. ben değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

mesela imam da "sonra oyuna devam et. like a boss." kısmına kadar aşırı haklı. ama bunun da "sen evlilik yıldönümümüzü, bla bla bla [insert evliliğe aşklı sevgili fedakarlıklı falan aşırı anlam here] günümüzü unutmaya UFAK UNUTKANLIK mı diyosun" diye counter'ı var. o cinnetten sonra da sakin kalıp aynı tavrı koruyabileceksen, "seni anlıyorum. öte yandan şu an çok sinirlisin ve bence bunu şu an tartışmamız doğru değil" gibi sağduyulu cevaplar verebileceksen bi şansın olur ama zaten şu ana kadar paniklemişsindir, yalan olur o iş. büyük kavga çıkar, geri adım da atmazsın falan gg
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahah offf nasil abartilmis, nasil topigi acanin esi canavar gi betimlenmis adam yuzde yuz haksizken :D

Kurtarmasi filan yok bunun, hinlik ile oyunlarla filan duzeltilmez boyle agir faillar. Hani yazildigi gibi daha once tirt birsey degil evlilik yildonumu

Alicak karsisina konusucak iste, ozur diliycek ebn bir hata yaptim, esseklik yaptim kacirdim yuzdyuz haklisin anlayisini siginiyorum diycek ve kurallari sen koy kendimi affettirmek istiyorum diycek iste bu kadar basit. Kadin erkek farketmiyor herkes hata yapar, onemli olan hatalari kabul etmek, hasari hali altina supurmek yerine tamire calismak ve ortak noktada bulusabilmektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Ahahah offf nasil abartilmis, nasil topigi acanin esi canavar gi betimlenmis adam yuzde yuz haksizken :D

Kurtarmasi filan yok bunun, hinlik ile oyunlarla filan duzeltilmez boyle agir faillar. Hani yazildigi gibi daha once tirt birsey degil evlilik yildonumu

Alicak karsisina konusucak iste, ozur diliycek ebn bir hata yaptim, esseklik yaptim kacirdim yuzdyuz haklisin anlayisini siginiyorum diycek ve kurallari sen koy kendimi affettirmek istiyorum diycek iste bu kadar basit. Kadin erkek farketmiyor herkes hata yapar, onemli olan hatalari kabul etmek, hasari hali altina supurmek yerine tamire calismak ve ortak noktada bulusabilmektir.
Ne hatası ya, şu mesaja bak tam bir anadolu kezbanı.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazı/şiir konusunda nasılsın?

Hatanı kabullen, özürünü dile. Telafi edebilmek için maddi kaynaklara yönelme. Otur içinden geçenleri yaz, çantasına koy. İstersen ufak notlardan sabah tek tek bulabileceği küçük sürprizler hazırla.

En kötüsü sabah erken kalkıp 10 numara kahvaltı hazırla, işe sen bırak falan.
Sosyal ağlarda paylaş

cacodemon said:

Yazı/şiir konusunda nasılsın?

Hatanı kabullen, özürünü dile. Telafi edebilmek için maddi kaynaklara yönelme. Otur içinden geçenleri yaz, çantasına koy. İstersen ufak notlardan sabah tek tek bulabileceği küçük sürprizler hazırla.

En kötüsü sabah erken kalkıp 10 numara kahvaltı hazırla, işe sen bırak falan.
abi siz büyürken blue jean falan mı okudunuz bunlar ne valla gözlerim yandı
Sosyal ağlarda paylaş

Dostum vakit geç olmuş ama toparlamak için geç değil. Yarın sabahtan tut kolundan, havaalanına götür, amcam teyzem dayım babam gelecek karşılamamız lazım diyerek, oradan hop hafta sonu Paris'tesiniz, 3 gün 4 gece. Uçakta anlatırsın artık, yetişmedi sürprizim özür dilerim ama planlamıştım, yok bilet bulamadım da bilmem ne de, oradan toparlarsın, paralar gidecek yapacak bişey yok. Ama 2. seneyi bırak geçmiş patlaklarını da temizlersin :).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...